راهنمــــایی در بازی The Evil Within

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام.دوستان من همون بعد فرار از دست یارو اره برقیه اونجایی که دنبال دختره تو جنگل میرم گیر کردم.
تا میام زامبیا رو بکشم با دو تا مشت منو می کشن.چه کنم؟

مطمئنی؟ اگر منظور CH4 است بعد از این Leslie فرار می کنه وارد یک خانه میشه ، که میره توی زیرزمینش .تا جایی یادم میاد CH4 داخل جنگل نمی رفت؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
بله تو جنگل فرار می کنه.!!!منظورم چپتر2نه4

با چند لول جلوتر اشتباه گرفتم.شما کلا با Melee تا زمانی که آپگرید کردی نیم توانی کسی را بزنی.تاجایی که می توانی صبر کن روشون را برگردانند و برو از پشت سر silent kill کن. یا سعی کن با همان اسلحه که داری بزنی به سرشون.یا سعی بزنی به پاشون و بعد از افتادن روی زمین آتش بزنیشون(باید حتما کبریت بگیری قبلش).یا سعی کن از تله هایی که هست در مسیر استفاده کنی برای کشتنشون. در یک راه دیگه بطری را بردار و پرت کن تو صورتشون زمانی که برخورد کرد سریع بدو برو روبروشون وایسا و Silent Kill کن.

amirhossein5

کاربر سایت
Jan 31, 2015
27
نام
امیرحسین
سلام دوستان اونجا رو رد کردم.الان اونجاییم که دکتره زامبیا رو فرا می خونه!!!.هیچی دیگه 5 6نفری میریزن سرم.چه کنم؟؟

pes2200

کاربر سایت
Sep 7, 2011
180
سلام
تو چپتر 9 اونجایی که باید گاوصندوق رو باز کنی من گیر کردم
هر دو تا مهره هم پیدا کردم و نصب کردم روش ولی نمیدونم کد گاو صندوق چی هست هر کاری میکنم باز نمیشه!!
لطفا راهنمایی کنید

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
سلام
تو چپتر 9 اونجایی که باید گاوصندوق رو باز کنی من گیر کردم
هر دو تا مهره هم پیدا کردم و نصب کردم روش ولی نمیدونم کد گاو صندوق چی هست هر کاری میکنم باز نمیشه!!
لطفا راهنمایی کنید
دروود
والا دقیق جزئیات یادم نمیاد فک کنم از روی یه نقاشی میشد کد رو متوجه شد
اما رمز بالایی 11 بود و رمز پایینی 2

hani.hd

کاربر سایت
Mar 7, 2015
1
سلام دوستان ..من چپتر14 گیرکردم,بعد از اینکه سه تا فیوز رو روی برد نصب کردم یه موجودی به شکل هشت پا که نامریی هم میشه بهم حمله کرد..هرچی مهمات داشتم روش امتحان کردم ولی نمرد,به نظرم اومد کار دیگه ای باید انجام بدم..کسی میدونه چطور ميشه كشتش؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام دوستان ..من چپتر14 گیرکردم,بعد از اینکه سه تا فیوز رو روی برد نصب کردم یه موجودی به شکل هشت پا که نامریی هم میشه بهم حمله کرد..هرچی مهمات داشتم روش امتحان کردم ولی نمرد,به نظرم اومد کار دیگه ای باید انجام بدم..کسی میدونه چطور ميشه كشتش؟

راه دیگه ای نداره ، دوست عزیز باید بکشیش. یکی از بهترین راهای زدنش اینه که با تیر کمون و تیر برقی در یک نقطه متوقف کنی و بعد شروع کنی به زدنش.

moeidgamer77

کاربر سایت
Aug 30, 2015
1
سلام من توی چپتر 11 اونجایی که از دست اوون کوسه فرار میکنیم تا به ساختمان دختره برسیم که زامبیا بهش حمله کردن وقتی به ساختمون میرسم زامبیا رو میکشم ولی دختره همچنان پشت دره و دره باز نمیشه و یه در دیگه هم هست که قفل دیگه دارم دیوونه میشم لطفا کمک کنید

reo

کاربر سایت
Mar 8, 2016
5
سلام به همه دوستان گیمر

من در نصب این بازی گیر کردم شما با کدوم نرم افزار نصبش کردین

اینی که در پک منه اسمش اینه : black box

بازی بعد نصب اجرا نمیشه تمنا دارم کمکم کنین

reo

کاربر سایت
Mar 8, 2016
5
سلام به همه دوستان گیمر

من در نصب این بازی گیر کردم شما با کدوم نرم افزار نصبش کردین

اینی که در پک منه اسمش اینه : black box

بازی بعد نصب اجرا نمیشه تمنا دارم کمکم کنین

emad_a78

کاربر سایت
Mar 23, 2016
1
سلام،من تو چپتر 10 اون قسمتی که آخر چپتر یه یاروی چند سر دنبالمون میکنه کیر کردم،اونو اینقدر میزنم که یه گاز بنفشی ازش درمیاد ولی اونجا هرچی بهش شلیک میکنم نمیمیره،لطفا کمک کنید،چجوری باید بکشمش؟

bardia88

عضو جدید
Nov 17, 2021
1
سلام کسی میتونه به من کمک کنه من نمیدونم چطور از اسلحه های جدید استفاده کنم یعنی برشون میدارم ولی توی لیست نیست توی لیست اسلحه ها (من توی همون قسمتی هستم که باید اون زامبی تک تیرانداز رو بکشم دروازه رو باز کنم فکرکنم چپتر 2)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر