مراسم PlayStation Experience در دسامبر

بهترین کنسول سونی از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    411

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
سلام!

pssuoqk55u6d6hp63df0.jpg

سونی تصمیم دارد در روزهای 6 و 7 دسامبر مراسمی عظیم را تحت عنوان PlayStation Experience برگزار کند. این مراسم از مدتی پیش در دست طراحی بوده و اینک همزمان با 20 سالگی PlayStation در بهترین زمان ممکن شاهد آن خواهیم بود.
افراد 18 سال به بالا برای شرکت در PlayStation Experince می توانند با پرداخت 50 دلار برای یک روز (90 دلار برای دو روز) به محل برگزاری مراسم در لاس وگاس واقع در نوادا رفته و از بخش های مختلفی لذت ببرند. تجربه انواع بازی های پلتفورم های PlayStation، نشست های متنوع، ملاقات با تعدادی از بهترین بازیسازان این صنعت، بدست آوردن آیتم های مختلف و شانس خرید وسایل کلکسیونی کمیاب از استودیوهای مختلف جزو برنامه های این مراسم خواهد بود. در کنار این ها، حاضرین می توانند به صورت اختصاصی اولین نمایش بعضی عناوین سال 2015 را شاهد باشند.
PlayStation Blog نیز در تاریخ ذکر شده به پوشش مراسم پرداخته و گزارش هایی برای افرادی که نمی توانند در مراسم شرکت کنند، ارائه خواهد داد.

موفق باشین!

ویرایش:

Saturday, December 6th

10:00am PlayStation Experience keynote
11:30am Dying Light live gameplay
12:00pm Destiny: The Dark Below gameplay
12:30pm Virtual Reality: A New Era for Games (live panel
1:30pm The Tomorrow Children live gameplay
2:00pm God of War: Retrospective (live panel excerpt
2:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
3:00pm No Man’s Sky gameplay and discussion
3:300pm The Journey of Diablo III on PS4 (live panel excerpt
4:00pm Tearaway Unfolded PS4 live gameplay
4:30pm LittleBigPlanet 3 Community Creations
5:00pm Inside the Dev Studio (live panel

Sunday, December 7th

10:30am Opening welcome and recap with special guests
11:00am The Witness live gameplay
11:30am Grim Fandango Remastered live gameplay
12:00pm The Tomorrow Children live gameplay
12:30pm Prototype to Product (live panel excerpt
1:00pm Lara Croft & The Temple of Osiris live gameplay
1:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
2:00pm Far Cry 4: From the Developer’s Mind to the Gamer (live panel excerpt
2:30pm Amplitude live gameplay
3:00pm Tearaway: How Media Molecule Built a Living Papery World
4:00pm Secret Mystery Game live gameplay
4:30pm Axiom Verge live gameplay

5:00pm Story Time (live panel

آخرین ویرایش:

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
راستیا چرا تا قبل از اینکه فریدون به MediEvil اشاره کنه هیش کی یادش نبود این بازی نوستالژیکم وجود داره؟!
یادش بخیر وقتی که PSOne رو خریدم یه سی‌دیـه دمو داخلش بود که این بازی رو هم داشت, وقتی بازیش کردم خوشم اومد و رفتم نسخه کاملش رو خریدم.
هِی یاد دورانی بخیر که هاردکور گیمرها بغیر از PS انتخاب دیگه‌ای نداشتن...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
ac5gqcmhjo87500kkl8g.gif

TLG ---> E3 2015:d

من یه 20 صفحه ای رو یهویی پرش زدم تا برسم صفحه های آخر و کلاً با دقت نخوندم ولی بازم از پستها تابلوئه که بعد از چندین سال بلاخره از Hype Train گذر کردیم و به Dream Train تغییر ماهیت دادیم، قدم بزرگی بود Congrats!:d
درباره این حروف توئیت 7 December که من نگرفتم آخرش کی هست این یارو و حرفش به چه درد ما می خوره هم:d گفتم بجای گفتن نظر خودم از Cleverbot دربارش سوال کردم

fd923bwzbulubmx5zmwp.jpg

erc56f7x78cw5fpx94zq.jpg
بهترین پست کل تاریخ بشریت! =)) =)) =))
ولی نخیر! همون ND ! :-" =))

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
ac5gqcmhjo87500kkl8g.gif

E3 2015
yahoo_4.gif
....
1n08igyf3h3le3n6adik.gif

اصلا PSE هم که به نظر من باید نشون بدن هم نخواستیم، ما که از خدامونه حداقل E3 سال بعد دیگه واقعا حضور داشته باشه ! :d
حس و حال گیف ساختن نبود..
yahoo_4.gif

ktoire8jkpw7p2n6h31e.gif

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
اینا واقعا همه حضور دارن یا دیدن اونایی که حضور دارن توییت میکنند، اینا هم هوس توییت کردن،کردن؟ :| :d
یعنی میخوان چیکار کنند اینا توی PSE ... :((

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
We are working on something very exciting but I can’t say more about it
David Cage
ای جان کیج:d دوستان مشخص شده که بازی جدید کیج تو مراسم حضور داره یا نه؟ به خدا به یه تیزر سی ثانیه ای راضیم!!!
پ. ن:امیدوارم بازیش هر چی هست دوباره به ناحق بهش ظلم نشه. بعد از تجربه ی B:Ts ش فهمیدم منتقد جماعت موقع نقد بازی چیزی زدن که عظمتش و درک نکردن:|

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
بــه بــه جناب ديويد خان هم باشن حال ميده :d
كلا همه بيان كه بزرگ ترين دور همي رو شاهد باشيم :d

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
Prior to the show, the full panel and activity schedule will definitely be announced I’d expect shortly after Thanksgiving. We also want to make sure you don’t miss anything!

Aaron Kaufman از سانتا مونیکا گفته که به زودی برنامه تمام فعالیت هایی که قرار هست در PSE انجام بشه، نشون داده میشه.

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
من نمی دونم خیلی از شماها قبلاً از VGA و E3 ها و هایپ های الکیشون رکب خوردید اما بازم دوست دارید بعد از دیدن مراسم با سر برید تو مانیتور که چرا این کارو با خودتون کردید ! :D
والا این چیزهایی که شما میگید تو E3 هم همشون باهم معرفی و دیده نمیشن چه برسه به اینجا :D
پیشنهاد می کنم خیلی شیک و بدون توقع یک عنوان فقط انتظار بکشید تا ببینید چی میشه الان هرچی میریم جلوتر من بیشتر نگرانتون میشم :D

من به شخصه به دور از هیچ گونه هایپ و فریب تبلیغاتی فقط منتظرم تا ببینم چی میشه ! :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من نمی دونم خیلی از شماها قبلاً از VGA و E3 ها و هایپ های الکیشون رکب خوردید اما بازم دوست دارید بعد از دیدن مراسم با سر برید تو مانیتور که چرا این کارو با خودتون کردید ! :D
والا این چیزهایی که شما میگید تو E3 هم همشون باهم معرفی و دیده نمیشن چه برسه به اینجا :D
پیشنهاد می کنم خیلی شیک و بدون توقع یک عنوان فقط انتظار بکشید تا ببینید چی میشه الان هرچی میریم جلوتر من بیشتر نگرانتون میشم :D

من به شخصه به دور از هیچ گونه هایپ و فریب تبلیغاتی فقط منتظرم تا ببینم چی میشه ! :D

برادر داداش به قول بچه ها E3 هر سال میاد و میره ولی سالگرد 20 سالگی فقط یکبار پیش میاد بعدش میره برای سالگرد 30 ساگی :D

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
اینقدر که دیگه هایپ زیاد شده معرفی عنوانهای زیر رو شاخشه ( اصلا هم فنبوی دریم نیست:d)
1- گاو 4
2-DMC5
3-heavenly sword 2 پروژه مشترک سانتا و نینجاتئوری !
4-سایفون شیلتر جدید
5-یه اسسینز کرید جدید انحصاری ps4
6-پروژه جدید دیوید کیج به علاوه کالکشن کارای قبلیش برای ps4
7-دو سه تا یاکوزای دیگه + مخلفات:d
8-GT7
9-بازی جدید مدیا مولکول
10- نمایش گیمپلی آنچارتد 4 + یه تیزر از The Last of Us2
11- دیوید جفی داره روی Lair 2 کار می کنه . ( این آی پی و از خودمم بیشتر دوست دارم :d)
12-یه آنیموشا جدید با موتور گرافیکی جدید انحصاری خودمون
خداییش این کف خواسته هاست و مدیونید فکر کنید اینا فن بوی دریمه ...:d

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
یکی از چیزهایی که من رو خیلی امیدوار کرده این هست که سونی بخش ps رو بازار اصلی خودش کرده و می خواد بیشترین سود آوری رو از ااین بخش داشته باشه پس باید هزینه های زیادی رو برا این بخش خرج کنه! سونی نه فقط از فروش کنسول بلکه از خدمات آنلاین و مخصوصا بازی ها هم می خواد در آمد بالایی داشته باشه پس بدیهیه که کاری کنه که شرکتهای بیشتری رو ps بازی بسازند! من فک می کنم روند ساخت انحصاری ها سرعت بالایی بگیره و تعدادشون از لحاظ کمی هم بالا بره پس pse می تونه یک شروع طوفانی باشه! بازشگت tlg بعد غیبتی طولانی و تولد مجدد کراش بندیکوت در کنار موجی از بازی های دیگه از جمله یک انحصاری خاطره ساز از کپکام و ...آغاز همین طوفانه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر