Ono: اگر بازیی بالای 2 میلیون نسخه نفروشد Capcom دنباله آن را نخواهد ساخت.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
tdw0w8wxji3t86vhtopw.jpg

مجله Famitsu به تازگی بخش دیگری از مصاحبه اش با Yoshinori Ono تهیه کننده سری Street Fighter را منتشر کرده که طی آن Ono در مورد عدم ساخت دنباله ای برای سری Darkstalker و کمبود بودجه تیم برای عرضه Patch جدیدی برای Street Fighter X Tekken صحبت کرده است. وقتی گزارشگر از علاقه اش به ساخت نسخه جدید SFxT و احتمال موفقیت آن میگوید، Ono جواب میدهد:

منم همیشه همین رو به شرکت میگم. ولی خب یه سری موانع هستن(طرز تفکر کپکام) که یه کارمند هرچقدر هم تلاش کنه نمیتونه ازشون عبور کنه *خنده*. به عنوان مثال اگه یه بازی نتونه 2 میلیون نسخه بفروشه ما باید سریعا تمام برنامه هامون برای ساخت دنباله اش رو متوقف کنیم. این(نرسیدن به 2 میلیون فروش) یعنی اینکه ما نتونستیم به اندازه کافی موفق عمل کنیم. و تنها کاری که میتونیم بعد از اون انجام بدیم اینه که سعی کنیم توی عناوین جدید بعدیمون از تجربه های اون پروژه های (شکت خورده) قبلی استفاده کنیم.

برای مقایسه لیستی از عناوین AAA کپکام که موفق شدن توی آخرین نسخه شون بالای 2 میلیون نسخه بفروشن:

Resident Evil 6:
5.9 million
Street Fighter IV:
3.3 million
Marvel vs Capcom 3 Fate of Two Worlds:
2.2 million

و عناوینی که نتونستن 2 میلیون بفروشن:

Street Fighter X Tekken: 1.7 million
DmC Devil May Cry: 1.6 million
Dead Rising 3: 1.4 million
Dragon's Dogma: 1.3 million
Lost Planet 3: کمتر از یک میلیون نسخه

منبع

آخرین ویرایش:

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
مغز مدیرای این شرکتُ واکر گاز گرفته :| شما خوب بساز اگه ما نخریدیم بد بگو...آشغال میسازی انتظار داری چقد فروش بره آخه... رزیدنت اویل از صدقه سری پشتوانه ی خوبش فروش میره ... نمیگم بازی بدی بود ولی رزیدنت اویل نبود نسخه ی 6 ام...
بر عکس DmC که خیلی عالی کار شده بود روش
واقعن متاسفم من واسه این کمپانی
تا آخرِ این نسل با این سیاستاش دووم بیاره خیلیه!!!

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
الان دارم dmc4 رو بازی میکنم .خداییش مفت نمیرزه.حالم به هم خورد.نمیدونم بعضی ها چی دیدن توی این بازی

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
حالا کاری ندارم که DmC یه Devil May Cry بسیار بد و بی وفا و بدون اصالت بود ولی انصافا بازی خیلی خیلی خیلی خوبی بود !!

چرا این ملت اینجوری با بازی های NT برخورد میکنند ؟ :| اینا هم دل دارن خو :|

- - -ویرایش - - -

همین الان اومدم برای اون پستی که نقل قول کردی گیف بزارم که دیدم خودت اومدی :D

علی این نقل قول بو خون میده :D

silent pearce

کاربر سایت
Dec 3, 2013
49
ههههعییییی یادش بخیر onimusha 3 رو خیلی دوست داشتم:(
یادش بخیر یه بار نشسته بودم جلو تلوزیون بازی رو اجرا کنم ( یه تریلر داشت اولش که خیلی گرافیکش بالا بود) بعد نشستم اون تریلررو نیگا کنم که یدفه پدر گرام امد
پدر گرام از تعجب شاخ دراورده بود و هی میگفت این بازیه یا واقعیه:-o
منم که اولین بار بود باباهه از بازی داشت تعریف میکرد در پوست خودم نمیگنجیدم:d (اخه پدر = دشمن سر سخت گیم هستن:d)
تو اون لحظات روحانی من به این شکل:d بودم کلا

Onimusha_3_-_Demon_Siege_Coverart.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر