نسخه PC بازی Dragon Age Origins هم اکنون رایگان است.

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
29468141279374114442_gs0nhymhfyy1j2astjba.jpg

برای آماده شدن برای بازی کردن Dragon Age: Inquisition (در 18 نوامبر برای PC / PS3 / PS4 / X360 / XONE منتشر می شود) EA اولین بازی RPG fantasy استدیو Bioware را به صورت مجانی برای دانلود قرار داده است.

شما به یک اکانت اوریجین برای دانلود کردن نسخه اورجینال بازی Dragon Age: Origins احتیاج دارید، این بازی فقط تا 14 اکتبر رایگان خواهد بود پس فرصت را از دست ندهید.

لینک اوریجین / لینک صفحه بازی Dragon Age: Origins

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
دوستان من بازی رو اضافه کردم، خوده بازی رو هم دارم، نسخه اش جوریه که کرک رو باید جدا ریخت.
میخواستم بدونم میشه نصبش کنم بعد به اوریجین بشناسونم؟ بعد آپدیت هاش رو انجام بده؟
چطوری؟

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
حله آقا زدیم واسه دانلود

میگم الان اینو به صورت Free دانلود کنی ، بخش آنلاینش هم Free میشه استفاده کرد ؟
بازی برای همیشه با تمام امکانات نسخه اصلی free شده. دقیقا مثل اینکه بازی رو خریده باشی.
دوستان من بازی رو اضافه کردم، خوده بازی رو هم دارم، نسخه اش جوریه که کرک رو باید جدا ریخت.
میخواستم بدونم میشه نصبش کنم بعد به اوریجین بشناسونم؟ بعد آپدیت هاش رو انجام بده؟
چطوری؟
اول 10mb با اوریجین دانلود و pause کن بعد بازی رو نصب کن فایل هاشو بریز توی فلدری که اوریجین میسازه و دانلود از اوریجین رو resume کن کم و کسریش رو خود اوریجین شناسایی میکنه اگه فایل های بازی دست کاری شده باشن هم اونارو دوباره دانلود میکنه.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
جالبه دو روز پیش داشتم توی اوریجین چرخ میزدم، دیدم بازی 1.99 دلاره، پیش خودم گفتم اینا نمیخوان این بازی رو قبل از انتشار بازی اصلی رایگان کنن؟ :D
دمشون گرم. من که بازی رو اوریجینال خریدم دو سال پیش، ولی اونایی که بازی نکردن یکی از بهترین RPGـهای ساخته شده هست. از دستش ندید.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان الان Bejeweled 3 و DAO مجانی شده منم زدم تو لیست دانلودم و تو Library ـیم هست ، این مهلت مجانی بودنشون تموم بشه من همچنان میتونم مجانی دانلودشون کنم ؟

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
دوستان الان Bejeweled 3 و DAO مجانی شده منم زدم تو لیست دانلودم و تو Library ـیم هست ، این مهلت مجانی بودنشون تموم بشه من همچنان میتونم مجانی دانلودشون کنم ؟
فرقی نمیکنه الان شما صاحب بازی هستید. هر موقع که مایل بودید دانلود کنید.

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
اول 10mb با اوریجین دانلود و pause کن بعد بازی رو نصب کن فایل هاشو بریز توی فلدری که اوریجین میسازه و دانلود از اوریجین رو resume کن کم و کسریش رو خود اوریجین شناسایی میکنه اگه فایل های بازی دست کاری شده باشن هم اونارو دوباره دانلود میکنه.

من وقتی میخواستم بزارم دانلود بشه یه 15 مگ قبلش دانلود شده بود که فایل های خودم رو ریختم، که یه 15 گیگی هم شدن.
اما حالا اوریجین کلا برام هنگ کرده و هیچی دانلود نمیکنه، و بعد از یک مدت failed میشه. جالبیش اینه روی idm هم گذاشتمش شانس گفت کل 17 گیگ رو باید دانلود کنی.
کسی میدونه مشکل از چیه؟

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
من وقتی میخواستم بزارم دانلود بشه یه 15 مگ قبلش دانلود شده بود که فایل های خودم رو ریختم، که یه 15 گیگی هم شدن.
اما حالا اوریجین کلا برام هنگ کرده و هیچی دانلود نمیکنه، و بعد از یک مدت failed میشه. جالبیش اینه روی idm هم گذاشتمش شانس گفت کل 17 گیگ رو باید دانلود کنی.
کسی میدونه مشکل از چیه؟

IDM به صورت زیپ شده فایل هارو دانلود میکنه از اوریجین (تقریبا کاری که خود اوریجین میکنه و موقع نصب اکسترکتش میکنه ، اگر درست گفته باشم !) ولی وقتی شما محتویات بازی رو توی فلدری که اوریجین میسازه منتقل میکنید اوریجین فایل هاتون رو موقع ادامه دانلود چک میکنه

و تا اونجایی که فایل ها درست هستند رو شناسایی میکنه و از ادامه فایل هارو دانلود میکنه البته گاهی مثلا 10 گیگ از 15 گیگ رو شاید شناسایی کنه گاهی اوقات هم کلا نمیتونه شناسایی کنه مخصوصا نسخه های کرکی ، بلک باکس یا دست کاری شده.

بهترین کار این هست که بک آپ آپدیت شده بازی رو خریداری کنید یا اینکه دانلود کنید

ولی باز هم چک کنید که مراحلی که گفتم رو درست انجام دادید یا نه چون حتما باید دانلود رو pause کنید نه Stop بعد که فایل هارو ریختید باید Resume کنید و توی Checking files فایل هاتون رو اگر به روز باشه پیدا میکنه اگر هم به روز نباشه باید دوباره دانلود کنید.

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
من یکی که بلاخره تونستم و آپدیتش هم کردم :d ولی شانس اجرا نمیشه و استاپ ورکینگ میده :HM

بازی رو هم همون طور که گفتید پاوس کردم و بازی رو ریختم اما اون موقع نمیشد، از حسابم خارج شدم و بعد که وارد شدم دوباره زدم یکهو دیدم نوشت یک گیگ دیگه آپدیت کنه درست میشه. آپدیت هم کرد و در کمال آرامش اماده بازی شد ولی شانس فعلا برام اررور میده :HM

اگر کسی چیزی فهمید ممنون میشم بگه. خودم کامپتیبیلیتی رو هم رو ویندوز های مختلف گزاشتم اما نشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر