مستر طنز|نگاهی طنز گونه گیمری به گیم، مدرسه و اینچئون

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
11655.jpg

سلام بر و بچ بازیسنتری. حوصله ندارم میرم سر اصل مطلب. این مقاله به عبارتی نیم مقالست .خودمانیست برادر من. حالا سعی کرده ایم اندازه یه نخود طنز بزنیم تنگش.دقت کنید نمی خواهیم به اندازه مسعود ده نمکی شما را بخندانیم. خدا خیر آقا مسعود بدهد در این بازی های آسیایی اینچئون که از صبح تا پاسی از شب در خدمتش هستیم، این معراجی ها را ما شاد می کند.حمایت از آثار ملی می کنیم و گرنه بروید Big Bang Theory را ببینید تا بفهمید طنز چیست. اینجا می خواهیم یک در و دل داشته باشیم. که هم گیمری در آن وجود دارد و هم غیر گیمری. بگذریم، مدرسه شروع شد. می گویند مهر برای ما جهنم است.باید بسی خندید. بهشت ماست. عطر ماه مهر میاید اما خیلی بد بوست اما وجود FIFA این عطر را خوشبو تر کرده است. آن وقت می گویند گیم هیچ فایده ای ندارد. سازندگان بزرگوار هم لطف دارند ما را دقیق در مدرسه بین بازی های بیکران خود می گذارند. بی انصاف هستند دیگر. حیف و گرنه می رفتم اکتیویژن با آن دستینی شاهکارش و راکستار با GTA منشوریش،را با خاک یکسان می کردم.

روز اول مهر را رفتیم داخل مدرسه. توقع داشتیم مدیر حد اقل ما را تحویل بگیرد. ماشالله معلوم بود که اعصاب ندارد. ما را یک ساعت با سخنان بسیار دل انگیزشان معطل نموده و سپس شوتمان کردن به طرف کلاس ها. البته در بعضی مدارس عده ای نیز شوت شدن بیرون از مدرسه همچون مدرسه این بنده. حال که با خود فک می کنم، مدرسه هم بد چیزی نیست. حداقلش دور همی می توانیم در زنگ تفریح انگری بردز استفاده کنیم. ما چه صفایی می کنیم و پیشینیان ما چه صفایی می کردند؟ بیچاره ها ماورا تکنولوژیشان یک لامپ بوده است. خلاصه برگردیم به آن جو مدرسه. در حال برگشت به خانه بودیم، یهو رفقا از دور فریاد زدن "بزنش"، به سوی انجا رفتم دیدم افتادن به جان هم. خجالت هم خوب چیزیست. جای شما خالی یک میانجیگری کردیم، در این حین دو دست چک آبدار به سوی آنها روانه شد، فک کنم از جانب یکی از ما میانجیگر ها بود. مدیونین فک کنیم من بودم.خلاصه روز مدرسه گذشت و بعد از ظهرش آن دو را دیدم که در بازار مشغول میل کردن فلافل بودن، خواستم بروم چیزی بهشان بگویم که آب شوند و بروند زیر زمین. می گویند جنگ اول به از صلح آخر . من را باش که قید کال آف دیوتی آنلاین را زدم بروم میانجیگری. خلاصه آن روز گذشت. به قول شبگرد با اندکی اختلاص " انگار همه ی راه ها به کنکور ختم می شود". خب حقیقت دارد دیگر. کنکور اساسا چیز عجیبی است. عجایبی دارد که از آمدن آنچارتد برای PC هم جذاب ترند. طرف چند سال از من کوچیک تر است میاید پزشکی قبول می شود. اولا قرار نیست به این شخص تیکه بیندازیم. یه کف قشنگ برایش بزنید. احسنت. اساسا ما تک رقمی ها و پزشکی ها را برای دیگران می بینیم و در آینده خود رتبه6 رقمی را مد نظر می گیریم. برادر من در بدو تولد بر روی کله مبارکتان ننوشته شده است که 6 رقمی میاورید. تلاش کنید به چیزی می شوید.

یه سری هم بزنیم به بازی های آسیایی اینچئون. یه خسته نباشید به دلاور مردان پهلوان و همیشه ماندگار تیم ملی امید فوتبال که با اقتدار هر چه تمام تر آبرویمان را بردند. میلیاردی الان از باشگاه ها می گیرند و نتیجه نیز این شد. چه قدر قشنگ دفاع می کردند. یاد هوش مصنوعی بازی های کامپیوتری چند ده سال پیش افتادیم. یاد حمید سوریان نیز افتادم. یادم هست داخل یکی از فیلم های تمرین تیم ملی کشتی فرنگی از شدت فشار بدنی و بالا رفتن ضربان گریه می کرد اما هرگز خودش را تسلیم نکرد. الان همه ی مردم ایران او را می بینند تحسینش می کنند. بگذریم، در بعضی رشته هامثل جودو جلوی این چینگ چانگیا نتوانستیم مقاومت کنیم. این چین چانگیا مرد هستن بیاین کشتی بگیرن با دلاوران ایرانی، مرد هستن بیایند جلوی بهداد سلیمی وزنه بزنند، فکر کنم که بروند در افق محو شوند. ماشالله بهداد سلیمی،برای شکستش رستم دستان می خواهد و بس. جا دارد از همشهری خود یعنی کیانوش رستمی نیز یادی کنم، در حالیکه مشغول آماده کردن خود برای مدال طلا بود ناگهان خورد داخل ذوقش. آن چینی موزی دل جوان مردم را شکست. ولی خدایی دم کشتیگران گرم . ایول دارند به مولا. سایر ورزش های نیز خوب بودن غیر از این فوتبال. اساسا بگویید بازی Dark بهترین بازیست ولی نگویید فوتبال ایران حرفه ایست. خودتان کلاه میگذارید رو سرخودتان.

می خواهیم کلا از فاز اینچئون مینچئون بیاییم بیرون. می چسبیم به یه سری اخبارات گیم. یعنی عشقست Fifa 15 . کلا تغییر کرده بود. فقط من در داخل دو چیزش خیلی ماندم. یکی این دروازبانان که اگر می آمدیم کودک مدرسه ای را می گذاشتیم دروازه بهتر عمل می کرد. دیگری آن سرعت میگ میگی بازیکنان بود. جایتان خالی یک شش نفری دریبل زدیم و بعدش گل زدیم. هر چی پارسال عقده دریبل پشت سر هم بر روی دلمان مانده بود در این نسخه جبران شد. به افتخار EA یک کف قشنگ بزنید. هر چقدر کونامی به آن تیکه مینداخت توجه نمی کرد و کارش را می کرد. نمی گوییم PES 2015 خوب نیست ولی خب تا عمر دارم آن تیکه های کونامی به EA را فراموش نمی کنم. من جای ‌EA بودم می رفتم کونامی را TNT باران می کردم.

بینندگان عزیز چند دقیقه پیش راکستاره از اتاق عمل در آمد. بد بخت لال شده بود. پزشکان توانستند زبانش را درمان کنند و اینجا بود که مشخص شد PC باز ها 7 بهمن می روند لوس سانتوس گردی. من نمیدوان راکستار چه پدیده ناشناخته ایست. کارهایی می کند که اصن یه وضعی. تا 7 بهمن ما کال آف اساسین را تمام کرده ایم. دیگر رمقی برایمان نمی ماند. میفهمی ؟ خسته ایم خسته؟

از چی بگم برات؟ از یه یوبیسافتی که اسمش را باید بکنیم اساسین سافت. لا مصب اینطوری پیش برود هر ماه ما یه AC می زنیم تو رگ . جیب ما که هیچ. تکراری می شود. یکی برای نسل هفتم، یکی برای نسل هشتم، یکی برای IOS و یکی هم دو بعدی . آخر من چه بگویم خدا. خوب است این یوبیسافت امتیاز ساخت کال آف را ندارد و گرنه همین یک چیزی که با آن حال می کنیم نیز ازمان می گیرد. خدایا خودت به یوبیسافت قدرت تفکر بده.

دوستان گرامی بازیسنتری. امیدوارم که دل های آکنده از خشمتان از تیم ملی فوتبال و یوبیسافت خنک شده باشد. سعی کردیم در حد توانمان شدتان کنیم. در این اوضاع در هم و بر هم مدرسه. مدرسه یعنی صبح ساعت 7 بلند شوی و آرزو کنی که 5 دقیقه دیگر وقت داشته باشی. این آروزو از آرزوی داشتن PS4 یا XOne هم مهم تر است گاهی. تا درودی دیگر بدرود

برای شماره بعد اگر ایده ای دارید اعلام کنید

آخرین ویرایش:

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
مرسی از مطلب خوبت عالی بود ادامه بده

مدرسه یعنی صبح ساعت 7 بلند شوی و آرزو کنی که 5 دقیقه دیگر وقت داشته باشی. این آروزو از آرزوی داشتن PS4 یا XOne هم مهم تر است گاهی.

:((:((:((

ولی اون خواب 5دقیقه ایش از داشتن ه ps4 و x1 لذتش بیشتره لامصصب:d:))

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
مرسی از مطلب خوبت عالی بود ادامه بده

:((:((:((

ولی اون خواب 5دقیقه ایش از داشتن ه ps4 و x1 لذتش بیشتره لامصصب:d:))

ممنون حتما ادامه میدم:)

آره دقیقا . برای من که اگر یدونه PS4 میدادن هم با 5 دقیقه خواب عوضش نمی کردم:d

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
:d
جالب بود! به خصوص مدرسه و لذت 5 دقیقه! اما خب من محصل نیستم! من بازیبازم:))
منم درسم تموم شد بعد از 6 سال لیسانسمو گرفتم =))
حالا میتونیم یه کم فخر بفروشیم
اصن میگم دلم واسه نیمکت های مدرسه تنگ شده ولی شما باور نکنید :p

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
منم درسم تموم شد بعد از 6 سال لیسانسمو گرفتم =))
حالا میتونیم یه کم فخر بفروشیم
اصن میگم دلم واسه نیمکت های مدرسه تنگ شده ولی شما باور نکنید :p

من فوق لیسانسممم گرفتم با معدل 17!حالم به هم میخوره از کلاس و درس و استاد! الان فقط بازی میکنیم

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
عالی بود داداش دمت گرم
ولی به نظرم اسم یوبی سافت رواگه بزاریم باگی سافت بهتره
اخه لامصب نمیدونم چجوریه که هرچی باگ تودنیاوجودداره همه روجمع کرده چپونده توی واچ داگز...
این باگی سافت کی میخواد ادم بشه خدامیدونه ...تازه ادعای رقابت باgta روهم داره

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
عالی بود داداش دمت گرم
ولی به نظرم اسم یوبی سافت رواگه بزاریم باگی سافت بهتره
اخه لامصب نمیدونم چجوریه که هرچی باگ تودنیاوجودداره همه روجمع کرده چپونده توی واچ داگز...
این باگی سافت کی میخواد ادم بشه خدامیدونه ...تازه ادعای رقابت باgta روهم داره
اونم یه حرفیه. پس می گیم اساباگ سافت:d

chaos.theory

کاربر سایت
Apr 1, 2014
60
نام
Amir
اقا دمت گرم،لذت بردم از تاپیکت

اون قضیه 5دقیقه هم واسه من صدق نمیکنه،با اینکه شبا ساعت 1میخوابم و مجبورم 5بیدار بشم برم شهرستان محل تحصیل اما اونقد ب گیم و بازیام علاقه دارم ک محاله حتی با نیم ساعت خواب هم عوضشون کنم:d

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood

اون قضیه 5دقیقه هم واسه من صدق نمیکنه،با اینکه شبا ساعت 1میخوابم و مجبورم 5بیدار بشم برم شهرستان محل تحصیل اما اونقد ب گیم و بازیام علاقه دارم ک محاله حتی با نیم ساعت خواب هم عوضشون کنم:d
خداییش بگم من سال 2004 که نسخه ی جدید شاهزاده فارس اومده بود ماه رمضون هم وسط ایام مدرسه بود البته شما بچه بودید یادتون نمیاد :p
منتاها من بعد از سحری نمیخوابیدم بازی میکردم تا موقع مدرسه :d:x
اصن یه وضی :|

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
من ابتدایی که بودم تو مسیر مدرسمون یک کلوب بود. فقط مورتال کمبت میزدم. علاقه من به این سری از انجا شروع شد. به طوری که واقعا دیوانه ی این سری بازی شدم. خیلی حال میداد. 100 تومن میدادیم نیم ساعت بازی میکردیم. وای چه شخصیت هایی. یاد سونیا بخیر با ان استیل خوبش. جکس و....

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
من ابتدایی که بودم تو مسیر مدرسمون یک کلوب بود. فقط مورتال کمبت میزدم. علاقه من به این سری از انجا شروع شد. به طوری که واقعا دیوانه ی این سری بازی شدم. خیلی حال میداد. 100 تومن میدادیم نیم ساعت بازی میکردیم. وای چه شخصیت هایی. یاد سونیا بخیر با ان استیل خوبش. جکس و....
بسیاری از ما علاقمون به بعضی از بازی ها از همین کلوب در جمع رفقا آغاز شد

خوشحالم که لذت بردی.
من که حاضرم عوضش کنم:d
5 دقیقه باری من یه عمره:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر