بحث و تبادل نظر در مورد بازی های MMO

43477883774205382599.png

هدف از ایجاد این تاپیک اینه یه سری بازی MMO که تاپیک ندارن در اینجا بحث و تبادل نظر بشه که اگر لازم بود تاپیکش زده شه ...

قوانین :

1 . بعضی از بازیها تاپیک مجزا دارند ( لطفا سوال یا نظر خودتون رو در تاپیک مختص به خودش بپرسید )
2 . دادن هر گونه لینک فروشگاه ممنوع ( هر گونه تبلیغات ممنوع )
3 . بروزرسانی خواهد شد ...

خب خیلی بازی MMO داریم که حتی اسمی ازشون هم برده نشده (چه اونهایی که ریلیز شدن چه اون هایی که قراره ریلیز بشه)

برای دیدن لیست بازی های MMO به این لینک مراجعه کنید

لینک

نکته : MMO صرفا به بازی های مثل WOW یا امثال این ها نمیگن .. اشتباه نکنید ...

نکته 2 : بازی های هستند که قابلیت آنلاین هم دارند .. جزو این دسته نیستد ..
بازی هایی که فقط آنلاین هستند MMO هستند

نکته 3 : بازی های Browser-Based یا تحت وب جزو این تاپیک نیستند ( مانند تراوین و ..... )

سبک های MMO :

MMORPG : ( همون بازی های RPG به صورت آنلاین . ) مانند : WOW - GW2 - TERA

MOBA : ( بازی های که دارای یک Arena یا Battleground هستن و پلیر با استراتژی و انتخاب کردن هیرو خودش وارد این بازی میشه ... حالا هم می تونه از سوم شخص باشه هم ایزومتیک باشه و ... ) مانند : DOTA 2 - SMITE

MMOFPS : بازی های اول شخص آنلاین شوتر .

MMOTPS : بازی های سوم شخص آنلاین شوتر .

SOCIAL : بازی هایی اجتماعی که شبیه ساز زندگی هستند , اصولا جهان مجازی دارند . مانند : Second Life

FIGHTING : بازی های رزمی و فایتینگ . مانند : Smite - LOST SAGA

RACING : بازی های مسابقه ـی ( حالا حتما نباید ماشین یا موتور باشه مسابقه ) مانند : AUTO CLUB REVOLUTION - NFS :WORLD

و ..

هر چند وقت یه بار هم به معرفی یک بازی آنلاین می پردازیم

( اگر بازی خاصی مد نظرتونه و نمی تونید براش تاپیک بزنید و نیاز به اطلاعات بیشتر دارید بیاید پست بدین تو این تاپیک )

" این پست به روزرسانی میشود "

---

خب بازی جدیدی اومده MMORPG که استقبال خوبی ازش شده و بعضی ها ازش خوب میگن بعضی ها انتقاد دارن

69786617926722219978.jpg

سایت MMOBOMBS هر هفته یه ویدیو به انتشار میذاره ... 140 قسمت این ویدیو خیلی جالبه .. به معرفی 3 بازی جدید می پردازه که یکیش archeage ـه

Free To Play Weekly – Deep Down, ArcheAge, Skyforge, (ep.140)- MMOBomb.com

( نیاز به قند شکن داره برای دیدن ویدیو )

--

این بازی هم خیلی قشنگه حتما پیشنهاد می کنم تریلرش رو ببینید واقعا محشره گرافیک زیبایی هم داره گیم پلی ـش هم قشنگ ـه .... ( الان فک کنم در مرحله بتا ـه )

SkyForge

30424826045466569394.jpg

آخرین ویرایش:

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
آره منم دیدم و از لنچر خود بازی که من ۲ تا اکانت ساختم همیشه ارور میداد تو حسرت بازی با جوکر موندم
شما خودت بازی رو از استیم دوره کردی اینم مشکل داره یا می‌شه بازی کرد؟

Mostafa84

کاربر سایت
Oct 31, 2014
142
نام
مصطفی
آره منم دیدم و از لنچر خود بازی که من ۲ تا اکانت ساختم همیشه ارور میداد تو حسرت بازی با جوکر موندم
شما خودت بازی رو از استیم دوره کردی اینم مشکل داره یا می‌شه بازی کرد؟
والا من دیشب نتم قطع بود نتونستم دان کنم
میره برا امشب
خبرت میکنم داداش

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,125
نام
آریا
Aion و archlord 2 چجورین ؟ کسی بازی کرده ؟
تروخدا کمک کنین دنبال یه mmo ام که زود ازش خسته نشم :/ هرچی دانلود میکنم واسه یه هفتس فقط...

آخرین ویرایش:

<BeHZaD>

کاربر سایت
Feb 6, 2015
100
نام
Ichabod
Aion و archlord 2 چجورین ؟ کسی بازی کرده ؟ تروخدا کمک کنین دنبال یه mmo ام که زود ازش خسته نشم :/ هرچی دانلود میکنم واسه یه هفتس فقط...
خوب معلومه یک هفته ای خسته میشی ... میدونی چرا ؟ واسه این که میری دنبال بازی ای مثل AION که خیلی وقته اصلا کسی نیست توی بازی و 90% کسایی که بازی میکنن فقط همیشه AFK ـن و فقط الکی توی بازی موندن . قبلا خیلی خوب بود همین بازی ولی وقتی کسی بازی نمیکنه زیاد پس هیچ لذتی نداره دیگه . Archlord 2 هم تا اونجایی که من بازی کردم و دیدم خیلی سطحی کار شده و کلا بعد از چند روز خسته کننده شده بود . البته دوست خودم هنوز بازی میکنه هر چند وقت یک بار که اصلا نمیدونم چرا ... ! اگه میخوای MMO خوب باشه و خسته نشی زود ازش ، برو دنبال یک بازی که Player Base ـش قوی باشه . به عنوان مثل wow , tsw , ffxiv , gw2 و ... . در حال حاضر هیچ کدوم از MMO های Free زیاد ارزش وقت گذاشتن ندارن . حتی عنوانی مثل Archeage که جدیدتر هم هست (نسخه انگلیسی البته)یا میتونی صبر کنی تا بازیهای دیگه منتشر بشه که F2P باشه و نه زیاد pay 2 win مثل الان ;)

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,125
نام
آریا
خوب معلومه یک هفته ای خسته میشی ... میدونی چرا ؟ واسه این که میری دنبال بازی ای مثل AION که خیلی وقته اصلا کسی نیست توی بازی و 90% کسایی که بازی میکنن فقط همیشه AFK ـن و فقط الکی توی بازی موندن . قبلا خیلی خوب بود همین بازی ولی وقتی کسی بازی نمیکنه زیاد پس هیچ لذتی نداره دیگه . Archlord 2 هم تا اونجایی که من بازی کردم و دیدم خیلی سطحی کار شده و کلا بعد از چند روز خسته کننده شده بود . البته دوست خودم هنوز بازی میکنه هر چند وقت یک بار که اصلا نمیدونم چرا ... ! اگه میخوای MMO خوب باشه و خسته نشی زود ازش ، برو دنبال یک بازی که Player Base ـش قوی باشه . به عنوان مثل wow , tsw , ffxiv , gw2 و ... . در حال حاضر هیچ کدوم از MMO های Free زیاد ارزش وقت گذاشتن ندارن . حتی عنوانی مثل Archeage که جدیدتر هم هست (نسخه انگلیسی البته)یا میتونی صبر کنی تا بازیهای دیگه منتشر بشه که F2P باشه و نه زیاد pay 2 win مثل الان ;)
آخه میخوام حتما Free to play باشه وگر نه خیلی وقت پیش میرفتم ffxiv رو میخریدم...

Triad Wars
تو league of legends بازی میکنی؟
امروز یکی تو گیم دیدم اسمش Lazer Angelov بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر