FIFA 15 Multiplayer

FIFA 15 Multiplayer (پست اول مطالعه شود)

سلام
لیست دوستانی که بازی رو به طور ارجینال تهیه کردن..
به تناوب آپدیت میشه (اولیش ایدی خودمه)
ViiiVAIRAN
Vahidking75
AnGrY-Vamp
Predatorsr71
nobodyvb
BEST40
alidishdang
avitaliux
D4rk_Ghost7
MJAZ
mori923
ROULYZASION
masoud908
parshansh
SS_SAMI_SS
akbar22
Sh_mr_x
koorosh22
8-RORSCHACH-8 (اسمش بین دوتا هشته :P)
DeFTPL
MehdiO2
aminghost
HolyKabal
N_LighTNinG_N
messiking810
aboskolo2
Amirhossein_imp
nuocamp_lover
King_Persian
mori923
abolfazl-es
iman4432
Mr-Nobody-cr7
HOSSEINVIC
SlimShady-IR
1367MAHDI1367
mohamad_e2
phantom1913
hassan_ramb0o0
shahroozTk
xerxes09
Death-To-Zionism

آخرین ویرایش:

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
فکرشو بکن این تیم رو من با یه تیم خیلی معمولی 5-1 بردم : ( تو DIVISION 1 )
http://8pic.ir/images/j5nupkvgimk9fmyl1xcv.jpg

نمونه های دیگه ای هم بوده مثلا تیمی بود که تقریبا TOTY رو کامل داشت ، یعنی هم رونالدو و هم مسی رو داشت . با اون مساوی کردم در حالی که می تونستم ببرم پنالتی رو خودم خراب کردم .
از این طرف نویر TOTY ــه من که تو پک در آورده بودم اینقدر مسخره گل می خورد که کلا بیرون گذاشته بودمش اصلا استفاده نمی کردم ، به تعداد موقعیت های حریف گل وارد دروازه من میشد .
الان دیگه ایباربو و راموس نوک حمله هستن بقیه هم با همین rating ها ، خیلی راحت تر بازی می کنم و واقعا فکر کنم finishing ــشون از رونالدو هم بیشتر باشه :D .... فقط یه اوبامیانگ رو باید این هفته بگیرم که دیگه کامل کامل pacewhore بشم تقصیر من نیست تقصیر فیفاست که مجبور می کنه مارو :D

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,314
نام
Rashed
من نمیتونم ultimate team رو بازی کنم!!وقتی سوال امنیتی رو میخوام درست کنم ارور میده!نسخه روسی رو دارم!!قبلا میتونستم بازی کنم ولی الان نمیتونم!!

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
من نمیتونم ultimate team رو بازی کنم!!وقتی سوال امنیتی رو میخوام درست کنم ارور میده!نسخه روسی رو دارم!!قبلا میتونستم بازی کنم ولی الان نمیتونم!!
سوال امنیتی رو نباید درست کنی فک کنم
اون سوال که ازت میپرسه برای اکانتته
یعنی سوال امنیتی اوریجین رو باید جواب بدی
اگه بازم ارور میده شاید اصلا سوال نزارشتی که باید از خود برنامه اوریجین سوال رو درست کنی و تو بازی جواب بدی

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
دوستان کمــــــــــــــــــــــک !!!!
من بعدِ 3 4 ماه اومدم فیفا باری کنم ولی نمیشه ،
اوریجین آپدیت میخواد بعد وسط آپ 77 مگی قطع میشه ،
کلا آنتستالم کردم آخرین ورژن و ریختم بازیم همینطوری میشه ،
یه بارم که توو اوریجین آنلاین شدم توو فیفا به سرورِ ea وصل نشد ،
کسی میتونه کمک کنه؟؟؟؟!!!!

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
سلام دوستان
کل تاپیک رو خوندم ولی توضیحی راجع به قسمت های مختلف آنلاین ندیدم .
لطف میکنید توضیح بدین که به غیر از بخش اولتیمیت تیم که اکثرا باهاش آشنا هستیم دیگه چه بخش هایی واسه آنلاین بازی وجود داره ؟
و یه سوال دیگه دوستانی که فیفاورلد رو بازی کردن به خصوص ، میخوام ببینم تفاوت اولتیمیت 15 با فیفاورلد چقدره ؟ شبیه همن یا اینکه 15 قابلیت های بیشتری داره ؟
مرسی

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
دوستان عزیز یه سوال دیگه هم دارم
اکثر فروشگاه ها رو که نگاه کردم یه نسخه استاندارد دارن برای فروش ، یه نسخه هم دی ال سی اولتیمیت .

سوالم اینه که همون نسخه استاندارد که حدودا 130 تومن هست داخلش بخش اولتیمیت تیم غیر فعاله ؟
ممنون

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
دوستان عزیز یه سوال دیگه هم دارم
اکثر فروشگاه ها رو که نگاه کردم یه نسخه استاندارد دارن برای فروش ، یه نسخه هم دی ال سی اولتیمیت .

سوالم اینه که همون نسخه استاندارد که حدودا 130 تومن هست داخلش بخش اولتیمیت تیم غیر فعاله ؟
ممنون
2 تا سوالت رو باهم جواب میدم
تو توی fifa wolrd فقط تیم معمولی داری(که با دوستات نمیتونی بازی کنی) و اولتیمیت
اما توی 15 تو career mode داری....Pro club داری...season ....ultimate....کاپ های هفتگی ...میتونی با لول آپیدت شدنت هم خوشحالی ها و پیراهن و لباس برای بازیکنی pro بگیری...داری که سوال اینها گرافیک بهتر و تکنیک ها و خوشحالی های منحصر به فرد و در کل اتمسفر صد چندان بهتر رو تجربه میکنی........مطمئن باش پشیمون نمیشی
..............
در مورد دومین سوالت هم...اونی که دی ال سی اولتیمت داره به مدت 15 هفته توی بخش اولتیمت بهت Gold pack میده که من خودم توی اون 15 هفته چیز خاصی پیدا نکردم ولی در کل یکم روند رسیدن به تیم طلاییت بهتر میشه
اگه اون نسخه استاندارد رو بگیری هم اولتیمیتش فعال هست.....فقط این 15 تا پک رو نداری...همین !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر