Intel : بیشتر از 711 میلیون PC GAMER در جهان

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
70219472944595126465.jpg

در مراسم 2014 امسال Intel Developer Forum IDF معاون اجرایی شرکت اینتل اقای Kirk Skaugen مدیر کل بخش PC Client Group اعلام داشت:
سیستم های رومیزی زنده و سیستم های مخصوص به گیم در وضعیتی عالی به سر می برند.
در حال حاضر 711 میلیون PC گیمر در سراسر جهان وجود دارد و از میان هر 10 نفر در کره خاکی یک نفر جز این دسته به حساب می اید

Skaugen همچنین در مورد پردازنده های جدید شرکت اینتل مدل Broadwell صحبت کردند:

پردازنده های سری Broadwell که از اوایل سال اینده وارد بازار خواهند شد از تکنولوژی ساخت 14nm بهره میبرند . این تکنولوژی پیشرفته ترین محصول سیلیکونی در جهان است

همچنین کرک اسکاگن در ادامه افزود:
PC GAMING یکی از بخش هایی هست که همچنان به رشد خود ادامه میدهد. ما قصد داریم جدیدترین فناوریهای روز Intel در اختیار pc gamer های سرار جهان قرار دهیم . انها همیشه خواهان حداکثر توانایی ما هستند و از وفادار ترین مشتریان ما بحساب می ایند.
شرکت Intel بطور کامل روی PC GAMING و هواداران این بخش تمرکز خواهد داشت و بهترین تکنولوژی های روز همواره برای PC عرضه خواهد کرد.

منبع

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
در حال حاضر 711 میلیون PC گیمر در سراسر جهان وجود دارد و از میان هر 10 نفر در کره خاکی یک نفر جز این دسته به حساب می اید

من اشتباه می کنم شرکت های بزرگ مغز خر خوردن که 711 میلیون پی سی گیمر داریم بعد برای انتشار نسخه PC بازی هاشون خودشون رو می زنن به بی حالی و غُر می زنن ؟
بعد برای نسخه XBox و PS اینقدر تبلیغات می کنن ؟ یعنی از پول بدشون میاد ؟!

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
^^^
خب این بخاطره اینه که اکثر اینا پایرتن و درصد پایرت خوری تویه کنسولا کمتره. فروشه بازیا هم معمولا رو PC کمتره!

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
من اشتباه می کنم شرکت های بزرگ مغز خر خوردن که 711 میلیون پی سی گیمر داریم بعد برای انتشار نسخه PC بازی هاشون خودشون رو می زنن به بی حالی و غُر می زنن ؟

حرفش درسته ولی از طرفی ممکنه برداشت غلط بوجود بیاره. این مقدار تعداد Pc Hardcore Gamer نیست. یعنی 711 میلیون بصورت حرفه ای روی پی سی بازی نمیکنن. این مقدار تمام کسایی که سر کار بازیهای آنلاین یا فلش بازی میکنن رو شامل میشه تا کسایی که به آخرین پردازنده های AMD و اینتل و nVIDIA مجهزن. آمار پایرسی رو هم باید منظور کرد. حالا اینکه واقعا تعداد کسایی که خودشون رو پی سی گیمر حساب میکنن چقدر هست بحثی جداست. فکر نمیکنم دقیق قابل مقایسه باشه مگر اینکه با آمار فروش چیپهای گرافیکی بشه تا حدودی مقدارشون رو مشخص کرد.

Rito

کاربر سایت
Sep 9, 2014
34

حتما بزرگترین شرکت تولید پردازنده دنیا داره دروغ تخویل ملت می ده :-j
- همه این ها پلیر حرفه ای نیستن
- Piracy ;)
- خیلی کمپانی ها دارن بازی واسه PC هم ریلیز می کنن ، همین کوجیما عزیز هم گفته دوست داره TPP رو روی PC هم منتشر کنه ، کار به جایی رسیده که حتی عناوین ژاپنی پسند هم دارن برای PC ریلیز می شن

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298

اختیار دارین شما که اشتباه نمیکنی قطعا اینتله که داره حرف زیادی میزنه

Doom IV

کاربر سایت
Oct 20, 2011
170
آره دیگه شما کاملا داری اشتباه می کنی از نظر شما دنیای گیم فقط تو بازیهای انحصاری کنسولی و بازیهای مولتی پلتفرم خلاصه شده . همه بازیهای دیگه مثل F2P,MMO,MOBA,Indie و ... احتمالا با تعریف شما بازی حساب نمیشن .
حرفش درسته ولی از طرفی ممکنه برداشت غلط بوجود بیاره. این مقدار تعداد Pc Hardcore Gamer نیست.
اتفاقا بر عکس هاردکور گیمر تو دنیای PC با کنسول زمین تا آسمون فرق داره هاردکور گیمرهای PC اصلا بازی کنسولی بازی نمی کنن .

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
به نظر من که مزخرف ِ محض ِ، فن بازی هم در نمیارم و نظر بنده همین ِ، بهتر یه حالی به فکر انتشار بازی ها همزمان با پلتفرم های دیگه بکنن، تا اضافه کردن افرادی به لیست 711 میلیونی (!) که 15 سال پیش با PC پنتیوم 2 Neverhood بازی می کرده. نمونه بارزش همین GTAV تا چند وقت پیش حرف PC می زدید از ریشه بنتون می کرد، حالا بعد از یکسال بعد از امضا جمع کردن و ناز راکستار و کشیدن داره برای PC میاد .. عجب ..

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
اتفاقا بر عکس هاردکور گیمر تو دنیای PC با کنسول زمین تا آسمون فرق داره هاردکور گیمرهای PC اصلا بازی کنسولی بازی نمی کنن .

میل خودشون هست میخوان بازی کنن یا نکنن. به حرف من چه ربطی داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر