زبان عربی برای PS4 تایید شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
Arabic-PS4.jpg

بر اساس یکی از پست های Playstation خاورمیانه در اینستاگرام ، PS4 در آپدیت 2.0 از زبان عربی نیز پشتیبانی خواهد کرد .
"بازیباز ها ما صدای شما را شنیده ایم . باعث افتخار است که زبان عربی را برای PS4 در هنگام عرضه آپدیت نرم افزاری 2.0 تایید کنیم .زبان بازی های Driveclub و Little Big Planet هم بومی سازی خواهد شد . "
منبع 1
منبع 2

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
واقعا" جاي بسي تاسف كه با اين همه امار PS4 و PS3 توي ايران به خاطر برخي دلايل كه خودتون هم ميدونيد و نميشه اسم شون رو برد مارو اصلا" حساب نمي كنن
من فكر نمي كردم اين همه PS4 يا PS3 دار توي ايران باشه تا وقتي كه يه سري ليست هاي كرايه و در صف انتظار بازي بودن رو ديدم

متاسفانه امار فروش همه PS هايي كه ما ميخريم به اسم همين كشورهاي حاشيه خليج فارس نوشته ميشه
حالا زبان فارسي كه دست كم از عربي اسون تره اين طوري مهجور بشه و بمونه ( فكر كنم دوستان متفق القول باشن كه عربي سخت تر از فارسي )

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
دوباره عربا پول نفت دادن دیگه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

saeed250

کاربر سایت
Aug 14, 2014
92
اگه صدای افغانیا هم میشنون برا اونا هم اضافه کنن زبونشون حداقل فارسیه .ما توی مردم دنیا عملا گم شدیم . فقط اسمش تحریم نیست .

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
الان هیچ چیزی در پاسخ به این خبر جز این واژه جا نداره: So?

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
الان هیچ چیزی در پاسخ به این خبر جز این واژه جا نداره: So?

so؟ شما میتونی فارسی پیام بنویسی برای دوستان. شما می تونی با Browser دستگاه وارد سایت های ایرانی بشی و نوشته ها رو درست ببینی. این حداقل چیزایی هست که میتونید بدست بیارید.

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
راستی این سایز فونت بروزر رو نمیشه عوض کرد؟

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
عربی می خوام چیکار ! بیان فارسی درست کنن نخرین اقا نخرین بزارین بازارشون خراب بشه !

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
خب این خیلی خوبه.
میتونه ورودی زبان عربی هم داشته باشه( کیبرد عربی) .
شاید هیچوقت فارسی نشه ولی اگر کنسول جیلبریک شد خودمون دست به کار میشیم و خیلی راحتتر و سریعتر همه چیز رو فارسی میکنیم.

ftj47

کاربر سایت
Mar 4, 2014
135
جان من نگاه کنین به پلی استیشن چی میگن! بلایستیشن ! من دیگه حرفی ندارم :|

saeed250

کاربر سایت
Aug 14, 2014
92
عربی می خوام چیکار ! بیان فارسی درست کنن نخرین اقا نخرین بزارین بازارشون خراب بشه !
:d به قول دوستمون ما با واسطه گری جنس وارد میکنیم . خیلی چیزها رو مستقیم نمیتونیم از اون کشور بیاریم (خیلی چیزها منظورم همه چیزه:d) . بخریم یا نخریم ، بمیریم یا نمیریم :( ، واسه کسی مهم نیست . میخوان سر به تنمون نباشه :d

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
so؟ شما میتونی فارسی پیام بنویسی برای دوستان. شما می تونی با Browser دستگاه وارد سایت های ایرانی بشی و نوشته ها رو درست ببینی. این حداقل چیزایی هست که میتونید بدست بیارید.

والا اگر کنسول رو کسی برای Internet Surfing استفاده میکنه که خیلی حوصله داره چون هرچی باشه PC برای اینکارا خیلی مناسب تره، گوشی و تبلت هم مناسب تر هستند، کنسول توی رده آخر قرار میگیره، بعد پیام به خط عربی نوشتن فکر نکنم اونقدر مسئله بغرنج و مهمی برای بچه ها باشه، شایدم من اشتباه میکنم. جدا از این دیگه جز این قابلیت ها من چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه که آدم از این آپدیت بدست بیاره.(دیگه حداقل حداکثر نداره که)

- - -ویرایش - - -

:d به قول دوستمون ما با واسطه گری جنس وارد میکنیم . خیلی چیزها رو مستقیم نمیتونیم از اون کشور بیاریم (خیلی چیزها منظورم همه چیزه:d) . بخریم یا نخریم ، بمیریم یا نمیریم :( ، واسه کسی مهم نیست . میخوان سر به تنمون نباشه :d

صنعت الکترونیک جدیدترین مسئله است، ما کلا تو همه چیز نادیده گرفته میشیم تو دنیا، ایرادی هم نمیشه گرفت، خودمون این رو سر خودمون آوردیم: بخوایم دقیقتر بگیم نسل های قبلمون این رو سر ما و خودشون آوردن.....باید بسوزیم و بسازیم. جدا از اینکه اگر Option فارسی داشت هم کمتر کسی استفاده میکرد، دیگه بعد از اینهمه سال اینقدر به انگلیسی و زبانهای رایج دیگه عادت کرده آدم زبون مادریش بیگانه به نظر میاد.

saeed250

کاربر سایت
Aug 14, 2014
92
والا اگر کنسول رو کسی برای Internet Surfing استفاده میکنه که خیلی حوصله داره چون هرچی باشه PC برای اینکارا خیلی مناسب تره، گوشی و تبلت هم مناسب تر هستند، کنسول توی رده آخر قرار میگیره، بعد پیام به خط عربی نوشتن فکر نکنم اونقدر مسئله بغرنج و مهمی برای بچه ها باشه، شایدم من اشتباه میکنم. جدا از این دیگه جز این قابلیت ها من چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه که آدم از این آپدیت بدست بیاره.(دیگه حداقل حداکثر نداره که)
دیگه نزن جاده خاکی :d . فردین ری اکشنش جای حرفی باقی نزاشت:whistling:. خیلی برای ما مهمه و شما داری اشتباه میکنی :d . چون نظرت شخصی نبودو به نمایندگی از بچه ها بود جواب دادم :d

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
حرف های نژاد پرستانه کنار بزارید .. در دنیا نزدیک 1 میلیارد عرب زبان وجود داره
حالا ما کلا 80 میلیون نفر هستیم از این تعداد شاید 10 میلیون نفرش کنسول داشته باشه و از این تعداد هم معلوم نیست چه تعداد بازی اصل بخرن، چه تعدادش کنسول سونی داشته باشه

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
موضوع اینجاست چون فونت های حروف عربی خیلی شبیه حروف فارسی هست خیلی راحت می تونن زبان فارسی را هم بهش اضافه کن! به جز ما چند تا کشور دیگه هم زبان اصلیشون فارسی هست

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر