سونی: Destiny را یک بازی first party تلقی میکنیم.

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
مدیر عامل سونی UK اظهار کرد که بازی Destiny را همانند یک بازی first party قلمداد میکنند.
اگر چه این بازی برای کنسول های مایکروسافت یعنی Xbox One و Xbox 360 نیز عرضه میشود اما قرارداد محتوای انحصاری دیجیتالی و انحصاری فیزیکی بازی که شامل باندل کنسول نیز میشود با سونی امضا شده است.

سایت Eurogamer از زبان Fergal Gara نقل کرده:
ما Destiny را با نیت ها و اهداف داخلی، یک بازی first party در نظر گرفتیم. ما تمام تشکیلات بازی را در چنگمان گرفتیم و این یک پروژه خاص و مهم است.
او در روزی که فروش PS4 از مرز 1 میلیون عبور کرد این بازی را یک بازی system seller خواند:
من فکر میکنم بسیاری از مردم هم اکنون به خود میگویند الان وقت خریدن یک PS4 است چون این بازی جاه طلبانه به بازار عرضه شده است.
سونی با ناشر بازی یعنی Activision نه تنها برای محتوای انحصاری بلکه برای تبلیغات انحصاری نیز قرارداد بسته است ولی این قرارداد ها نتوانست جلوی مایکروسافت برای تبلیغ کردن از بازی را بگیرد!

منبع

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
مهندسین محترم. تو متن خبر واضح و به زبان شیرین پارسی نوشته روزی نه روزهایی، "در روزی" به نظر شما اساتید شامل چندین روز میشه؟؟
اگرم خبر اشتباه ترجمه شده که مشکل من نیست. دوستان اشتباه ترجمه کردن.
اشتباه ترجمه شده درستش اين بوده كه "در روزي كه فروشش از 1 ميليون عبور كرد"

تازه اصلا اشتباه ترجمه به كنار ، اصلا با عقل جور در مياد كنسولي كه تو تقريبا يه سال و تو كل دنيا 10 ميليون فروخته يك روزه فقط تو uk بتونه يك ميليون واحد بفروشه؟؟:d(اناليز اين مطلب اسمش ميشه دقت كردن)

.

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
خبر درست ترجمه نشده، و این وسط هم یه عده یا متوجه نمیشن یا خودشون رو میزنن به نفهمی.

سونی گفته با این بازی مثل یه بازی first party رفتار می کنیم. (یعنی اینکه سرمایه زیادی روی بازی گذاشتن و روش حساب باز کردن) این جمله خیلی فرق می کنه با اینکه ما Destiny رو یک بازی first party تلقی می کنیم!
فکر نکنم از لحاظ معنی کلمه تلقی کردن و رفتار کردن تفاوت زیادی تو جمله بکنند. میشه گفت از لحاظ سرمایه گذاری بازی رو first party به حساب میارند. که عملا فرقی تو معنی نمیکنه.
تو جمله اول خبر هم به صورت واضح گفته شده:
Sony’s UK MD has said that it sees Destiny as a first-party PS4 title.
بنابر این عنوان خبر فکر میکنم خارج از متن خبر نباشه. دیگه منظور از لحاظ سرمایه گذاری یا چیز دیگه رو باید کسی که مطلب رو میخونه تشخیص بده.
باز هم اگر مشکل از ترجمه بنده بوده عذرخواهی میکنم.
در روزي كه فروشش از 1 ميليون عبور كرد
اشتباه از ترجمه بود. اصلاح شد.

Dlforshot

کاربر سایت
Aug 29, 2013
512
دستنی یه حسن داشت اونم
که عده زیادی از سونی فنها که از استایل هیلو و بانجی بدشون میومد خیلی خودجوش بعد از این قضایا علاقمند شدن

saeed250

کاربر سایت
Aug 14, 2014
92
دستنی یه حسن داشت اونم
که عده زیادی از سونی فنها که از استایل هیلو و بانجی بدشون میومد خیلی خودجوش بعد از این قضایا علاقمند شدن
ما از هیلو واقعا بدمون میومد ولی دلیل نمیشه سازنده یک هیلو دیگه ساخته باشه که ما بازم بدمون بیاد !! . من عاشق ME م . چون دنیایی رو طراحی کرده که به این بازی نزدیکه واقعا علاقه مند شدم .

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
دستنی یه حسن داشت اونم

اینقدر لوس نکنید دیگه قضیه رو بابا....کی گفت از Halo بدمون میومد. من 1 و 2 رو روی PC بازی هم کردم خیلی هم خوشم اومد، من فقط همیشه میگفتم Halo اونقدرها هم چیز وحشتناک بی نظیری نیست، وگرنه کسی که بگه بازی بدی هستش نامردی کرده، نه تنها بازی بدی نبود بلکه یه بازی خیلی خوب هم بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر