هشدار بانجی برای نقد های روز اول Destiny

PD

کاربر سایت
Mar 29, 2009
131
نام
Ali
destiny.jpg

بانجی امروز در سایت رسمی خود توضیح داد، نقدهای روز اول Destiny بازتاب کننده ی تجربه واقعی بازی نیستند ؛ زیرا Destiny عنوان‌ MMO زنده است و منتقدان بازی نهایی را فقط در ۲۴ ساعت تجربه کرده اند : برای ما این اولین بار است ، یک تجربه جدید و کمی هم ریسک . ما کاملا از نقد های روز اول متشکریم، کسانی که مایل به این هستند زود قضاوت کنند و وقت کافی یا صبوری را ندارند که این سفر زیبا را در جاده طولانی ما را تجربه کنند.

تعدادی از شما ممکن است ابتدا منتظر خواندن بررسی های کامل از منتقدان مورد اعتماد خود بمانید و بعد بازی را تهیه کنید ما با این کار مشکلی نداریم و متعقدیم که چیزی ساخته ایم که به آن افتخار میکنیم. بانجی اضافه کرد Destiny برای گشت و‌گذار هزاران نفر از بازیکنان طراحی شده است و بدون تعداد بازیکن بالا تجربه واقعی که آن ها روی آن کار کرده اند، حاصل نخواهد شد :

ما از اول طوری برنامه ریزی کردیم که Destiny احساسی بیشتر از بیت هایی رو یک درایو بدهد.قصد داشتیم که مکانی برای ملاقات بازیکنان بسازیم، مکانی پر از زندگی‌ درخشان... بدون جعمیتی پر جنب و جوش در آخرین شهر امن روی زمین و نگهبانانی که در مرز های وحشی پرسه می زنند ؛ Destiny سایه ای از آنچه که باید باشد، هست. و این طوری نیست که ما می خواهیم نقد ها ثبت شوند.

ما چندین راه را برای پرجعمیت کردن دنیای بازی برای منتقدان بررسی کردیم. تیم ما تخمین زد هزاران گیمر نیاز هست تا از پر شدن ظرفیت هر فضای عمومی در Destiny اطمینان حاصل کرد، طوری که هر فعالیتی در تمام ساعات شب و روز قابل دسترسی باشد. نکته اینجا بود ما از کجا می توانستیم این همه گیمر را پیدا کنیم ؟ جواب دوباره شما هستید. بنابراین منتقدان Destiny منتظر رسیدن شما میشوند. روز های اول شما با رژه ی منتقدان سروکله می زنید، پس هوشیار باشید، کی میداند شاید از یکی از پخش زنده هایشان سردرآوردید و شاید هم آنها روی بخش زنده های شما !

Destiny برای منتقدان با نسخه های اولیه امروز دردسترس قرار می گیرد و ممنوعیت انتشار نقد ها فردا صبح به وقت انگلیس برداشته میشود.

Bungie warns off day one Destiny reviews | VG247

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من که به نظرم بازی معرکه ایه

من نه MMO دوس دارم نه FPS

اما به شدت به این بازی علاقه مند شدم خیلی دلم میخواد بازی کنم

saeed250

کاربر سایت
Aug 14, 2014
92
خو راست میگه . منتقدا خودشونو تو بخش سینگلو مخصوصا آنلاین ج. بدن نمیتونن کمتر از 3 روز با محیطو چالشاش ارتباط برقرار کنن .

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
Destiny اصلا MMO نیست با طرز فکر MMO بخواید برید سراغش پشیمون میشید.قبلا هم بانجی گفته MMO نیستاصلا به بازی های MMO نزدیک نمیشه. یه سری ساختار هاش رو داره ولی نمیشه بهش گفت.بیشتر همون Shared World Shooter هست.
---
من بازی کردم کاملا هم راضیم همونچیزی هست که قرار بود باشه و بسیار عالیه.
یه سری مشکلات شاید داشته باشه ولی تجربه جدیدی رو ارایه میده به خصوص روی کنسول ها.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
طبق فرمولی که بانجی واسه خودش درست کرده هر منتقدی به بازی نمره کمی بده علتش کم تجربه کردن بازی هست ! لول ! اولین ip نیست که تو این سبک و سیاق عرضه می شه و منتقد هم کاملا اگاهانه نمره خودش رو خواهد داد . با تشکر از هشدار بانجی !

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
متای بازی 76 پیشبینی‌ میشه

این که متای فیفا ۲۰۱۵ هست :d
من که از بتای بازی خیلی راضی بودم
امیدوارم بازی خوبی بشه چون تمام add on های بازی رو هم پیش خرید کردم
نزدیک 120 دلار خرج بازی کردم اگر بازی خوبی از آب در نیاد واقعا ضرر میکنم

depth

کاربر سایت
Jul 17, 2014
110
اين همه بازي mmo هست هيچ كدوم از اين حرفا نزدن حالا به اين بازي كه رسيد اينا رو ميگن؟!
انگار ترسيدن از بازخورد بد بتاي بازي!

کلا خوندن چقدر سخته نه؟ می گم چیز های دیگه هم گفته بودن در مورد خود gameplay اصلا وسعت رو بذار کنار.

تقريبا اكثر سايتا كه ديدم يه سري نقد به بازي داشتن وسعت بازي كه اصلا درجه چندم بود. هر كي هم ايراد بگيره احمقه؟!

عزیز یعنی جمع بندیت از پهنا تو حلقم:d
بازخورد بد اونم وقتی که نسخه ی بتا با 4 میلیون شرکت کننده رکورد نسخه های بتا رو جابجا میکنه:d
عزیز میشه لینک اون سایتارو بدی ممنون میشم:d برادر من از یه نسخه ی محدود که هنوز پاسی تا زمان انتشار نسخه ی اصلی باقی مونده منتشر شده و مرحله ی ساخت بازی هنوز تموم نشده و هنوز کامل نیست و حجمی کمی از بازی در دسترست هستش چه انتظاری داری؟! خوبه اسمش نسخه ی بتا هستش...!
در موردگیم پلی باتوجه به نسخه ی بتا ایراد گرفته بودند:| من دیگه حرفی ندارم:|

M0hamm@d

کاربر سایت
Jun 25, 2014
67
از خبر اینطور برمیاد که بانجی انقدر حرفه ایه که با یکی دوتا نقد بیخود از دوتا منتقد خودش رو به چالش نمیکشه..منتقد اینطور بازیهای وسیع خوده گیمرها هستن نه سایتها..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر