هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
احسان خدا بگم چکارت نکنه یعنی اشکم در اومد یادش بخیر بد یاد قدیما افتادم....:((
یادش بخیر اولین روزی که ps2 خریدم چه روزی بود.با فامیلا پیس میزدم یا جی تی ای5 میزدیم هرکی بیشتر با موتور تک بزنه :((
مطمئنم بسیاری از گیمرها برای یک بار هم شده این کنسول رویایی تجربه کردن.به نظرم هیچ کنسولی نمیتونه موفقیت ps2 تکرار کنه حتی ps4 .
من برم تو کار مخ زنی پسرداییم دستگاش برای مدتی ازش بگیرم.خدا نکشتت احسان اول که با اون تاپیک wii مارو وسوسه کردی wii گرفتیم حالا هم ps2 جان من دیگه نرو تو کار کنسول دیگه :d

فدات پویان جان :x

همه ماها تجربیات تکرار نشدنی با ps2 داریم که تکرار دوبارشون خیلی سخته و اکث مواقع نمیشه و این حس فقط با خرید و تجربه خود ps2 میتوشه دوباره تجربه کرد

ps2 نگین و جواهریه تو صنعت گیم چه گذشته چه حال چه آینده

خیلی خوبه

:d

87397022601375319301.jpg

فوق العادست , با تشکر از شما
چیزی نمیشه گفت بازی ها که گذاشته شده گویای همه چیز هست فقط امیدوارم Black رو نسخه بعدیشو بسازن چون واقعا یکی از بهترین بازی های PS2 بود و یه شوتر عالی

مرسی عزیز

موافقم بازی واقعا بینظیریه :x

آخرین ویرایش:

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
فدات پویان جان :x

همه ماها تجربیات تکرار نشدنی با ps2 داریم که تکرار دوبارشون خیلی سخته و اکث مواقع نمیشه و این حس فقط با خرید و تجربه خود ps2 میتوشه دوباره تجربه کرد

ps2 نگین و جواهریه تو صنعت گیم چه گذشته چه حال چه آینده

خیلی خوبه

:d
اره اینم بگم هنوز که هنوز دور هم جمع میشیم خونه پسرداییم با پسرخالم و بقیه ps2 فوتبال 99 میزنیم یا پیس اوندفعه هم مکس پین2 و کیلزون رفتیم خیلی چسبید
در حالی که کنسول های دیگه هم بود اما ps2 یک حال دیگه ای داشت

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اره اینم بگم هنوز که هنوز دور هم جمع میشیم خونه پسرداییم با پسرخالم و بقیه ps2 فوتبال 99 میزنیم یا پیس اوندفعه هم مکس پین2 و کیلزون رفتیم خیلی چسبید
در حالی که کنسول های دیگه هم بود اما ps2 یک حال دیگه ای داشت

گروهی خیلی فاز میده اگه یه تبدیل 4 دسته هم داشته باشی که دیگه نور اعلا نوره :x

مکس پین 2 که شاهکاره خیلی حال میده کیلزون ps2 هم واقعا عالیه :bighug:

آره ps2 از همه کنسولا بیشتر حال میده بخصوص چند نفری باهاش فوتبال بازی کنید

pes روی ps2 خیلی بیشتر حال میداد fifa زیاد خوب نبود رو ps2

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
گروهی خیلی فاز میده اگه یه تبدیل 4 دسته هم داشته باشی که دیگه نور اعلا نوره :x

مکس پین 2 که شاهکاره خیلی حال میده کیلزون ps2 هم واقعا عالیه :bighug:

آره ps2 از همه کنسولا بیشتر حال میده بخصوص چند نفری باهاش فوتبال بازی کنید

pes روی ps2 خیلی بیشتر حال میداد fifa زیاد خوب نبود رو ps2
اره مکس پین خیلی عالی بود خدایی کیلزون هم واقعا نسبت به بعضی از شوتر های امروزی بهتر و چالش برانگیزتر بود
درسته با اینکه فیفا بازم اما فیفا رو ps2 زیاد خوب کار نشده بود به همین خاطر فقط pes میزنیم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اره مکس پین خیلی عالی بود خدایی کیلزون هم واقعا نسبت به بعضی از شوتر های امروزی بهتر و چالش برانگیزتر بود
درسته با اینکه فیفا بازم اما فیفا رو ps2 زیاد خوب کار نشده بود به همین خاطر فقط pes میزنیم

خودم هم مکس پین 2 هم کیلزون برای ps2 دارم آره قبول دارم

همونطور که گفتم اصلا fifa روی ps2 خوب نبود در عوض pes ها روی ps2 عالی بودن

همون بازی که ما به اسم فوتبال 99 میشناسیم اسم اصلیش winning eleven 3 final version ه که بعد ها روی ps2 به pes تغییر اسم داد

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
ممنون دوست عزیز ...
در مورد نقد سایلنت هیل واقعا لطف کردی ...
فقط نکته ای که هست من نسخه ی ارجینال سایلنت هیل 1 رو با ps1 تموم کردم shatterd memories هم خوب بود
پیشرفت های خوب داشت ..... ولی حس بازی کم شده بود ولی ایده هاش و مکالمه با دکتر عالی بود .....

• Like
Reactions: che-jaleb

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ممنون دوست عزیز ...
در مورد نقد سایلنت هیل واقعا لطف کردی ...
فقط نکته ای که هست من نسخه ی ارجینال سایلنت هیل 1 رو با ps1 تموم کردم shatterd memories هم خوب بود
پیشرفت های خوب داشت ..... ولی حس بازی کم شده بود ولی ایده هاش و مکالمه با دکتر عالی بود .....

مرسی عزیز

خواهش میکنم داداش چیزی که در توانم بود این بود اگه کم و کاستی داشت شرمنده دوستانم

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
مرسی بابت زنده نگه داشتن یاد PlayStation 2 افسانه ای... من خودم هم اگه وقت کردم در مورد بازی ها یه بررسی کوتاهی مثل احسان جان قرار میدم... به طور کلی خدا قوت رفیق بابت این حرکت زیبا...

• Like
Reactions: che-jaleb

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
مرسی بابت زنده نگه داشتن یاد PlayStation 2 افسانه ای... من خودم هم اگه وقت کردم در مورد بازی ها یه بررسی کوتاهی مثل احسان جان قرار میدم... به طور کلی خدا قوت رفیق بابت این حرکت زیبا...

خواهش میکنم داداش لطف داری

درسته ps2 یه کنسول افسانه ایه لیاقت داشتن لقب سلطان کنسول ها داره

من همیشه میگم به چیزی فکر کن که ارزش فکر کردن داشته باشه و گرنه خودتو کوچیک کردی . حالا واقعا ps2 ارزششو داره که امثال من و شما و دوستان دیگه برای ps2 وقت میزارن درباره اش مطلب جمع آوری میکنن و ........

مرسی عزیز اینطوری خیلی خوبه تو بهتر شدن و پیشرفت تاپیک هم کمک میکنه

تو همین 3 تا 4 روز که تاپیک راه انداختم به سفارش دوستان برای 2 نفر ps2 آکبند خریدم و برای 1 نفر ps2 دست دوم خریدم یک نفر دیگه هم بهم سپرده ps2 دست دوم در حد آک براش پیدا کنم

خیلی از دوستان اول نسل هفت شد کنسول ps2 فروختن اما هیچوقت توجه نکردن کنسول محبوب ps2 حتما فن ها بیشماری تو دنیا گیم داره که تولیدش تا 2013 ادامه پیدا کرده و صد البته خیلی خیلی بازی ها جدید براش اومده و حتی هنوز میاد

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
برای یکی از دوستان دیگه که تو این تاپیک هستن یه ps2 آکبند لوازم اصلی کپی خور نشده خریدم و دادم جلو خودم کپی خورش کردن

ریجن دستگاه scph-90006 cb هست که برق مستقیمه

مبارکشون باشه :x

31093978531854330734.jpg

41228068073393742906.jpg

85184047434380217750.jpg

و براشون این لوازم جانبی خریدم :x

10494536151697076649.jpg

مموری کارت قرمز رنگ طلق دار برای ps1 هست 3500 تومن

مموری کارت ps2 قیمتش 8000 تومن

کابل تصویر اضافه 3 فیش درجه 1 قیمت 7000 تومن

محافظ ژله ای که به کنترل ps2 هم میخوره 5000 تومن

دسته اضافه پک دار 15000 تومن

دسته ps2 شیشه ای نارنجی رنگ 14000 تومن

پایه ps2 قیمت 4000 تومن

کابل کامپونت ps3 که به ps2 هم میخوره 15000 تومن

( واقعا تو این دوره زمونه با این قیمتا کنسول آکبند و لوازم جانبی به این ارزونی پیدا میکنید؟ )

برای رفع شک درباره وصل شدن کابل کامپونت ps3 به ps2

thumbnail.asp

لینک فروشگاه خارج از کشورش ( حتی زده به ps1 هم میخوره )

Playstation 2 PS2 New Component Cable

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر