بلیزارد برنامه ای ده ساله برای Hearthstone دارد

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

در مصاحبه ای با سایت IGN تهیه کننده ارشد عنوان Hearthstone: Heroes of Warcraft آقای Yong Woo اعلام کرد که آن ها برنامه ای ده ساله و حتی بیشتر برای این بازی دارند. همچنین وی عامل اصلی محبوب ماندن بازی را قیمت مناسب آیتم هایش دانست.
وی گفت: "ما از برخورد های مردم متوجه شدیم قیمت گذاری ما برای بازی بسیار سخاوتمندانه بوده و این نکته بسیار مهمی برای ماست. زیرا برنامه ای طولانی مدت برای Hearthstone: Heroes of Warcraft داشته و قصد سود دهی زیاد و ناگهانی را نداریم بلکه برنامه ای 10 ساله و بیشتر برای بازی داریم. Hearthstone واقعا در مورد بازی کردن به روش خودتان است."
به هرحال با توجه کم شدن مشترکان WoW در مدت اخیر این اظهارات بلیزارد قابل توجه است و باید دید تا چه حد می تواند موفق شود.

منبع

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
نه فقط از پلیر های WOW کم شد بلکه starcraft هم نصف بیشتر پلیر هاشو از موقعی که HOTS اومد از دست داد. کلا بلیزارد تو اکسپنشن زدن موشکل داره

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
خدایش بعده مدتی خسته کننده میشه!!!!!!البته نمی گم خوده بازی ارزش نداره و... ولی یکم سخته ادم بشینه جلوی کامپیوتر شروع کنه به ورق بازی کردن با اینکه که کلی بازی bf4 یا دوتا2.... داره!!این بازی رمانی ارزشمند میشه که روی گوشی و تبلت ها بیاد!!!روی تبلت بازی کردن چندین برابر pc به ادم حال میده!! بعد یه قسمت افلاین هم بزارن که با وایرلس یا... بشه بازی کرد رودرو واقعا فوق العاده میشه!!!!!من خودم عاشق سبک بازی کارتی ام ولی رو pc حال نمی ده و خسته کننده میشه!!!

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
خدایش بعده مدتی خسته کننده میشه!!!!!!البته نمی گم خوده بازی ارزش نداره و... ولی یکم سخته ادم بشینه جلوی کامپیوتر شروع کنه به ورق بازی کردن با اینکه که کلی بازی bf4 یا دوتا2.... داره!!این بازی رمانی ارزشمند میشه که روی گوشی و تبلت ها بیاد!!!روی تبلت بازی کردن چندین برابر pc به ادم حال میده!! بعد یه قسمت افلاین هم بزارن که با وایرلس یا... بشه بازی کرد رودرو واقعا فوق العاده میشه!!!!!من خودم عاشق سبک بازی کارتی ام ولی رو pc حال نمی ده و خسته کننده میشه!!!
https://itunes.apple.com/en/app/hearthstone-heroes-warcraft/id625257520?mt=8
واسه اندرویدم چند وقت دیگه میاد:|

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

به هیچ وجه قبول ندارم!:d
به شخصه از وقتی شروع کردم به Hearthstone زدن هیچ بازی دیگه ای رو درست و درمون مثل قدیما بازی نکرم، با این که شونصدتا این بازی های خفنی که گفتین رو PC هست ولی باز نمیشه Hearthstone بازی نکرد!

santin

کاربر سایت
Jan 30, 2013
17
نام
رضا
من که بازی کردم تا این مونت رو دروپ کنم بعد رفتم wow حالشو بردم عجب مونتی بود

- - -ویرایش - - -

راستی کسی wow میزنه تو سرور uk پ.خ بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر