Rockstar: نسخه نسل بعدیِ GTA 5 تاخیر نخواهد داشت

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
54954043752606345947.jpg

به دنبال شایعه ای که در اوایل این هفته درمورد تاخیر عنوان GTA 5 برای PlayStation 4 و Xbox One و PC تا 2015 پراکنده شده بود، راکستار این شایعه را تکذیب کرد و گفت هنوز هم در پاییز سال جاری شاهد آن خواهیم بود و این تاریخ هیچ تغییری نخواهد کرد.

با وجود این که تاریخی فراتر از " پاییز 2014 " اعلام نشده ، توسعه دهنده این بازی توسط درخواست یکی از هواداران در صفحه ی پشتیبانی Rockstar نظری بر این شایعه داد. بعد از آن Rockstar جواب داد که تاریخ انتشار پایدار است و تغییری در آن حاصل نشده و برای اطمینان به صفحه پشتیبانی ما مراجعه کنید.

منبع

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
کیا میگفتن GTA V برای PC نمیاد؟ :d

FaVoRiTe

کاربر سایت
Jul 4, 2014
79
کیا میگفتن GTA V برای PC نمیاد؟ :d

جوک میگفتن :))

یعنی اینقدررررررررررررررررررر mod خدا برای gtav میاد که خوده راک استارم عمرا بازی برا PC کنسل کنه .

این لامصب تو GTA IV چیکار میکنه =))

53565422660755898271.jpg

اصلا زندگی تو مادهای gta خلاصه میشه :d

آخرین ویرایش:

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
کلا این سکوت راک استار همیشه باعث میشه ملت شایعه درست کنن :d
منکه حدس می زنم توی این هفته تاریخ دقیق رو مشخص می کنن (احتمالا اواسط نوامبر)

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد

دیروز یه خبر از همین GTA نسل بعدی (یا همون فعلی :D) اومد اونم اینکه Cara Delevingne، کسی که اداره کردن ایستگاه رادیویی "Non-stop Pop FM" در بازی رو بر عهده داشت بطور غیرمستقیم تایید کرده که ایستگاه های رادیویی نسخه های PC، PS4 و One بازی ترک های جدید به همراه خواهند داشت.
"Back with @rockstargames to update my #GTAV radio station Non Stop Pop FM for new versions coming this Fall!" - @caradelevingne at Instagram

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
همیشه سیاست راکستار اینطوری بوده که چند ماه بعد از انتشارش رو کنسولا رو PC هم می ده ! :biggrin1:
من فقط تقاضای سرخپوست مرده دارم :( :x

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من فقط تقاضای سرخپوست مرده دارم :( :x
من جای شما بودم نا الان ی 360 کرایه یا میخریدم فقط اینو تمومش کنم ، 4 سال انتظار کشیدین ...
ارزشش نداره انتظتر کشیدن واقعا این بازی ارزش خرید یا کرایه یا قرض گرفتن کنسول داره فارق از هر Ultra tex و...

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,596
همیشه سیاست راکستار اینطوری بوده که چند ماه بعد از انتشارش رو کنسولا رو PC هم می ده ! :biggrin1:
درست مثه red dead :-/

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
بحث سر اومدن نیست بحث سر اینه که تا چند ماه بعد روی پی سی با هزار تا پچ قابل بازی خواهد بود

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
تاخیرش چقد میشه. فک کنم بیشتر از 1 سال میشه

نسبت به نسخه نسل قبل رو میگم :|

آخرین ویرایش:

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
مهم اینه که میاد بازی های پی سی به نظر من ذخیره ای برای آیندن مثلا بازی های ps2 رو الان نمیشه روی اون بازی کرد اما رو پی سی میشه 1080 بازی شون کرد با فریم زیاد

saeed250

کاربر سایت
Aug 14, 2014
92
از فریمو گرافیک آیندش لطفا صحبت نکنید . این بازی از اون جمله موارد خاصه که توی نسل قبل گولاخی با فریمو گرافیکش به پا کرد . توی این نسل که مث آب خوردنه برای راک استار . توی کنفرانس سونی تکسچرائو افکت بارونو هم دیدیم . تنها چیزی که میمونه کانتنته که برا PS4 میاد . بقیشم ماد ه ، ما که نسل قبل بازی کردیم حالشو بردیم ، حالا هر موقع هم بیاد بازم بازی میکنیم با کاتنتها . تنها مسئله ای که میمونه این سالهاییه که با مشقت دوستان گذروندن تا بالاخره داره میاد . ایشا.. همه بازیش کنن حالشو ببرن .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر