Sony یک بار دیگر تایید کرد: The Last Guardian همچنان در دست ساخت است

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
08043983261062246225.jpg

Michael Denny،معاون استودیو های جهانی Sony در اروپا،اعلام کرد که The Last Guardian همچنان زنده و در حال توسعه است.

خبر جدید وجود ندارد.بازی همچنان در حال توسعه است.این چیزی است که ما برایش بسیار هیجان زده هستیم و من درک می کنم که چرا مردم همیشه در مورد آن می پرسند.به خاطر اینکه این پروژه هیجان انگیز از یک تیم هیجان برانگیز است.

این اطلاعیه دنباله رو غایب بودن The Last Guardian در E3 امسال منتشر شده که پس از آن Sony اعلام کرد که بازی همچنان در حال توسه است و زمانی نمایش داده خواهد شد که بازی آماده شده باشد.اینکه The Last Guardian کی آماده خواهد شد به یکی از سوال برانگیز ترین مسائل دنیای بازی شده است.

همان طور که دیروز اعلام شد The Last Guardian همچنین در Tokyo Game Show امسال هم حضور نخواهد داشت.

Shuhei Yoshida رئیس استودیو های جهانی Sony در مصاحبه با EuroGamer گفت که شرکت یک "چارچوب زمانی مشخّص" در ذهن دارد و با اینکه تیم سازنده در حال پیشرفت است هنوز بازی به تقطه ای نرسیده است که Sony آن را نمایش بدهد.

منبع

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
یکی از کنسول سلر ترین عناوین تاریخ صنعت بازی که نمیشه بی هیچ دلیلی نمایش بدن
به نظر من گذاشتن برای زمانی که واقعا بهش نیاز باشه.
این لامصب آسه پیکه..!
از سیاست سونی شدیدا حمایت میشه. خیلی باهوشن
حالا زد و تا اخر نسل اونقدري ps4 موفق شد و از رقيبش جلو زد كه لازم نشد به اين عنوان اونوقت تكليف چيه؟؟ميره نسل ٩:dشايد نسل ٩ هم خيلي از رقباش جلوتر بود بازم به اين بازي نيازي نميشه و ميمونه واسه نسل ١٠؟؟:d

اين استدلال اصلا صحيح نيست....ميشه اين استدلالو واسه يه سال يا حداكثر چرخش نسل پروژه قبول كردن ولي براي اينهمه سال مسخرس(قبل معرفي ميتونست اينكارو كنه ولي بعد معرفي بازي حق اينكارو نداره و بايد طرفدارارو رو راضي كنه)

+

علت اصلي اين تاخيرها مشكل در ساخت بازي بوده(حالا تكنيكي يا عوض شدن اعضاي توسعه دهنده ها و ....) و به تعويق انداختنش بخاطر نياز بهش فقط واسه يه مدت كوتاهي قابل توجيه

.

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
نمیدونم این بازی زودتر میاد یا Half Life 3 یا Shenmue 3:d
اما کلا عرضه این بازی خیلی محتمل به نظر میاد توی این نسل اگر بتونه از اون اوضاع پر پیچ و خم ساختش بیرون بیاد....

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
نمیدونم این بازی زودتر میاد یا Half Life 3 یا Shenmue 3:d
اما کلا عرضه این بازی خیلی محتمل به نظر میاد توی این نسل اگر بتونه از اون اوضاع پر پیچ و خم ساختش بیرون بیاد....
نه Half Life 3 و نه Shenmue 3 معرفي نشدن كه سازنده بايدي در كارش باشه براي به موقع تحويل دادن بازي(اصلا شايد هيچگاه اين دو ساخته نشدن)
ولي TLG معرفي و رونمايي شده و بقولي پروژش كليد خورده و سازنده بايد به طرفدارا كه اين همه وقت بازي رو ساپورت كردن پاسخكو باشه

+

به نظر من اينا اون زمان يا بازي رو در مراحل اوليه توليدش معرفي كردن و بعدش توش موندن يا يهو تحت تاثير يه سياست كلي يا اتفاق خاص جريان پروژه بازي تغيير كرده كه در هر دو صورت بايد پاسخگوي طرفدارها باشن

.

silent-hell

کاربر سایت
Nov 3, 2009
224
هنوز هم اولین تریلر این بازی رو یادمه . یه دفترچه داشتم بازیهایی که در اینده حتما میخواستمشون رو مینوشتم توش. ( هنوز هم این کارو میکنم) اون موقع هنوز ps3 نخریده بودم ولی یکی از دلایل قطعی شدن نظرم برای خرید ps3 بود و چند ماه بعد به عشق این بازی و 4 بازی دیگر که اسمشون تو دفترچه بود کنسول رو خریدم.
جالبه 3 ما 4 شد این بازی هنوز نیامد

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
خوب اين بنده هاي خدا هم حق دارن ديگه :d

بازي حدود 3-4 سال ( دقيق يادم نيست ) تو نسل هفتم تاخير داشته و حالا به هر دليلي فرصت نشده كه ازش تو نسل قبل رونمايي بشه. بعد از اون مدت، بازي به نسل هشتم ( PS4 ) سوئيچ كرده و در واقع تايم تاخير بازي ريست شده چون Team Ico تا حدودي ساخت بازي رو از سر گرفته و بديهيه كه به همين خاطرم ساخت Build اوليه بازيشون مدتي طول كشيده. بنابراين جاي انقدر انتقاد مي تونيم از اين ديد هم به قضيه نگاه كنيم كه حداقل به عنوان يه بازي نسل هشتمي هنوز جا و زمان كافي واسه معرفي داره و نيازي نيست كه تو TGS ازش حرفي زده بشه. به هر حال ما كه اين همه صبر كرديم اگه چند ماه ديگه هم صبر كنيم و در نهايت يه چيز كامل و فوق العاده ببينيم خيلي بهتر از اينه كه صرفا به خاطر رونمايي زودتر، يه تريلر ضعيف رو از اين بازي شاهد باشيم.

شايد من خيلي مثبت به قضيه نگاه مي كنم اما به شخصه به دني و به ويژه يوشيدا ايمان دارم و ميدونم كه وقتي ميگن اين تاخيرها ( تو معرفي مجدد بازي ) به نفع خود طرفداراس، دارن حرف درست رو ميزنن و صرفا براي ارضاي مردم چرت و پرت سرهم نكردن.

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
این بازی بر حسب اتفاق یک کپی برابر اصل از بازی majin and forsaken kingdom بود که بازی majin زودتر به بازار اومد و خیلی قبلتر از نمایش آخرین نگهبان برای اولین بار , بیشتر کارهای ساختش تموم شده بود
سونی و تیمش هم توی این همه سال داره تغییراتی در داستان و گیم پلی بازی میده که شاید از بار این کپی اتفاقی بکاهه

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
این بازی بر حسب اتفاق یک کپی برابر اصل از بازی majin and forsaken kingdom بود که بازی majin زودتر به بازار اومد و خیلی قبلتر از نمایش آخرین نگهبان برای اولین بار , بیشتر کارهای ساختش تموم شده بود
سونی و تیمش هم توی این همه سال داره تغییراتی در داستان و گیم پلی بازی میده که شاید از بار این کپی اتفاقی بکاهه
i99.gif
i99.gif
i99.gif

اكبر جان اگر شما يه نگاه كوتاه به كارنامه ي Team Ico بندازي متوجه ميشي كه اين تيم و ساخته هاش به قدري بزرگ و جاودانه هستن كه هنوزم كه هنوزه بعد از گذشت دو نسل همچنان از ايده ها و نوع ديدگاهشون تو خيلي از بازي ها ( به صورتي واضح ) برداشت ميشه.

Majin And Forsaken Kingdom رو ميشه در بهترين حالت يه بازي متوسط مايل به خوب دونست كه استوديوي سازنده اش از ساخته هاي Team Ico الهام گرفته بود و سعي داشت كه تا حد كمي به ساخته هاي قبلي اين استوديو ( Ico و SOTC ) نزديك بشه كه موفق به اين كارم نشد.

اگر تو كل صنعت بازي بشه تنها يه استوديو رو پيدا كرد كه تمامي ايده ها و طراحي هاش يونيك و منحصر به فرد باشن، مطمئنا اون استوديو Team Ico افسانه ايه.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
یکی به این داداشمون میگفت پروزه ساخت پالایشگاه نفت وسط خلیج فارس اینقدر طول نکشید، الانم روزی چند میلیون بشکه نفت میده :D

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
خوب اين بنده هاي خدا هم حق دارن ديگه :d

بازي حدود 3-4 سال ( دقيق يادم نيست ) تو نسل هفتم تاخير داشته و حالا به هر دليلي فرصت نشده كه ازش تو نسل قبل رونمايي بشه. بعد از اون مدت، بازي به نسل هشتم ( PS4 ) سوئيچ كرده و در واقع تايم تاخير بازي ريست شده چون Team Ico تا حدودي ساخت بازي رو از سر گرفته و بديهيه كه به همين خاطرم ساخت Build اوليه بازيشون مدتي طول كشيده. بنابراين جاي انقدر انتقاد مي تونيم از اين ديد هم به قضيه نگاه كنيم كه حداقل به عنوان يه بازي نسل هشتمي هنوز جا و زمان كافي واسه معرفي داره و نيازي نيست كه تو TGS ازش حرفي زده بشه. به هر حال ما كه اين همه صبر كرديم اگه چند ماه ديگه هم صبر كنيم و در نهايت يه چيز كامل و فوق العاده ببينيم خيلي بهتر از اينه كه صرفا به خاطر رونمايي زودتر، يه تريلر ضعيف رو از اين بازي شاهد باشيم.

شايد من خيلي مثبت به قضيه نگاه مي كنم اما به شخصه به دني و به ويژه يوشيدا ايمان دارم و ميدونم كه وقتي ميگن اين تاخيرها ( تو معرفي مجدد بازي ) به نفع خود طرفداراس، دارن حرف درست رو ميزنن و صرفا براي ارضاي مردم چرت و پرت سرهم نكردن.

انگار همه یادشون رفته Fumito Ueda از سونی رفته و هیچ دلیلی هم اعلام نکردن برای این کار . جدیدا جند نفر دیگه هم کاملا از تیم سازنده جدا شدن، از بس داره طولانی میشه دیگه دیر شده. از اون موقع تا حالا کلی بازی های به اصطلاح هنری اومده و امکانش هست نتونه اونجور که باید تاثیر بذاره.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من از رزمندگانی هستم که با صبر کامل به انتظار Final Fantasy XV نشستم و به هدفم رسیدم پس اینم باید بهش یه روزی برسیم :d

تعداد لایکای پست دوم از پست اول بیشتره XD

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید

الان قرار بخندیم دیگه ؟ درسته ؟ چون و جون من نگو که این پست رو دادی چون به همچین چیزی اعتقاد داری !

اصلا لازمه بگم TLG چند سال قبل Majin معرفی شد ؟

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
i99.gif
i99.gif
i99.gif

اكبر جان اگر شما يه نگاه كوتاه به كارنامه ي Team Ico بندازي متوجه ميشي كه اين تيم و ساخته هاش به قدري بزرگ و جاودانه هستن كه هنوزم كه هنوزه بعد از گذشت دو نسل همچنان از ايده ها و نوع ديدگاهشون تو خيلي از بازي ها ( به صورتي واضح ) برداشت ميشه.

Majin And Forsaken Kingdom رو ميشه در بهترين حالت يه بازي متوسط مايل به خوب دونست كه استوديوي سازنده اش از ساخته هاي Team Ico الهام گرفته بود و سعي داشت كه تا حد كمي به ساخته هاي قبلي اين استوديو ( Ico و SOTC ) نزديك بشه كه موفق به اين كارم نشد.

اگر تو كل صنعت بازي بشه تنها يه استوديو رو پيدا كرد كه تمامي ايده ها و طراحي هاش يونيك و منحصر به فرد باشن، مطمئنا اون استوديو Team Ico افسانه ايه.

/:)
من چی گفتم شما چی برداشت کردی
امیر جان متوجه نشدی من چی گفتم هاااا :d
مگه همه ی ایده ها و طرح ها برای ساخت بازی فقط و فقط از دل خود استدیو ها بیرون میاد؟
خیلی از داستان ها و ایده و طرح هایی که برای ساخت بازیش مطرح میشه بیشتر از طرف اشخاصی خارج از این یک جمع بازیسازی مطرح میشه... شاید اینجا بشه گفت شخص حقوقی
من به اندازه کافی با کارنامه Team Ico آشنا هستم و در کیفیت کارشون شکی نیست
ولی شما حداقل یک درصد هم فرض رو بر این محال بزار که این بازی از لحاظ داستانی همان داستان بازی majin and forsaken و از لحاظ گیم پلی هر چند خیلی خیلی زیباتر ولی در اصل و هسته گیم پلی همان گیم پلی majin and forsaken باشه ( البته نمیگم تقلید چون گفتم که بر حسب اتفاق چون این دوبازی در یک برهه زمانی در حال ساخت بودن )
حالا اگه اینطوری باشه با توجه به کارنامه درخشان Team Ico آیا این استدیو میاد بازیشو منتشر میکنه؟ مسلما نه... پس میاد تغییراتی کلی در داستان و نوع گیم پلی بازی میده که میشه همین 4-5 سال تاخیر

منم اصلا مقایسه ای تو حالت کلی بین این دو بازی نکردم و صددرصد کیفیت کار Team Ico رو بیشتر میپسندم
ولی بیشتر منظورم داستان اصلی و نوع گیم پلی بازی بود که هر دوشون امکان داره از یک داستان و از یک طرح و ایده ی گیم پلی استفاده کرده باشن ( نه تقلید بلکه بر حسب اتفاق )

- - -ویرایش - - -

الان قرار بخندیم دیگه ؟ درسته ؟ چون و جون من نگو که این پست رو دادی چون به همچین چیزی اعتقاد داری !

اصلا لازمه بگم TLG چند سال قبل Majin معرفی شد ؟

اطلاعاتت رو زیاد کن بعد بیا بخند
بازی majin بنا به گفته ی باندای نامکو ...خیلی قبلتر از معرفی TLG در دست ساخت بوده
حالا یه شرکت وقتی ساخت بازیش تموم میشه بازیشو معرفی میکنه یه شرکت هم وقتی تازه داره ساخت بازیشو شروع میکنه میاد معرفی میکنه
این چیزارو بدونی بهتره

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
سال 2029: بازی همچنان در دست ساخت است. اگه میتونین خلافش رو ثابت کنین! 8-|
-----------------------
در مورد Majin and the Forsaken Kingdom هم واقعاً نمیدونم چطوری میتونه به تأخیرهای TLG ربط داشته باشه! :D
ماه می 2009 بود که ویدئوی TLG (البته اون موقع تحت عنوان Project Trico) لیک شد و بعدش هم توی E3 2009 بازی به صورت رسمی معرفی شد. E3 2009 هم که تاریخ برگزاریش اوایل ژوئن بود. :D Majin اولین بازی توی Gamescom 2009 نمایش داده شد که آگوست همون سال بود. یعنی دو ماه بعد. اگه تریلر لیک شده TLG رو حساب کنیم هم میشه 3 ماه بعد!
کلاً هم Majin در حدی نبوده که سازنده های TLG بیان بگن بازیمون شبیه اون شد، پس تغییرش میدیم! :D من که بازیش نکردم، ولی طبق شواهد به نظر میرسه یه بازی معمولی و متوسط بوده که زود هم فراموش شد و فکر نکنم توی همین بازیسنتر که همه به بازی های ارزون دسترسی دارن هم تعداد زیادی بازیش کرده باشن. دیگه چه برسه به فرنگ! یعنی واقعاً بازی در حدی نبوده که خالق ICO و SotC به خاطر متهم نشدن به کپی کاری بیاد TLG رو دستکاری کنه!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر