EA: عنوان FIFA 16 در حال توسعه است

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
peter-moore-2-580x429.jpg

FIFA 15 هنوز روی قفسه های فروشگاه ها قرار نگرفته است, اما EA در حال کار برروی نسخه های بعدی این سری است.
Peter Moore مدیر عملیات اجرائی EA توضیح می دهد که چرا برنامه ریزی از پیش تر برای یک بازی ضروری است.
Peter Moore:"
2 فاز در توسعه بازی وجود دارد. اول اینکه هسته اصلی آن بازی می باشد, که صدها نفر روی آن در حال کار کردن هستند و دارای پورسه توسعه دشواری است. بنابراین تعدادی کارمند برروی FIFA 16 در حال کار هستند. من فکر میکنم برخی تفکرات غلط است که می گویند تیم توسعه بعد از اتمام بازی باید 2 هفته استراحت کنند و بعد از آن شروع به ساخت عنوان بعدی کنند که این جز روند کاری نیست."

Moore در مورد برنامه ریزی برای FIFA 17 بیان کرد:"
ما در حال توسعه موازی هستیم که این باعث می شوند کارکنان فکر کنند چگونه ایده های توسعه خود را از FIFA 16 به FIFA 17 منتقل کنند و این چیزی است که برای توسعه و تصمیم گیری مهندسی و فنی باید انجام بگیرد."

منبع

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
اینا هم کم کم دارن روی هر عنوان سالانه سه سال کار می کنن! 2015 نیومده 2016 ساخته میشه در حین ساختن 2016 به 2017 فکر می کنن ! جلل خالق رونالدینیو هم بلد نبود این شکل پاس بده!

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
خو اینکه خبر خیلی خوبیه :D عالی هست اصلا :D اگه از الان دارن بازی رو میسازن FIFA 16 یه هیولای بی شاخ و دم و به احتمال زیاد بدون باگ میشه که مدت زمان پولیش کردن رو زیاد میکنه :D

بسیار هم عالی :bighug:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ترس از پیشرفت کم به نسبت نسخه قبل و یه جورایی
copy , paste
خوب آخه هر برداشتی بخوای میتونی از این قضیه بکنی. منم اینطوری برداشت میکنم که اینا از نظر تکنیکی چند سال جلوتر از زمان حال میتونن حرکت کنن و پیشرفت های بیشتری رو اعمال کنن رو بازی. شما وقتی 1 سال فرصت ساخت و تغییر یه بازی ورزشی سالانه رو داشته باشی بهتره یا اینکه ایده هات رو جلو جلو روشون کار کنی و چندین سال فرصت فکر کردن داشته باشی؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,461
نام
امین
خوب آخه هر برداشتی بخوای میتونی از این قضیه بکنی. منم اینطوری برداشت میکنم که اینا از نظر تکنیکی چند سال جلوتر از زمان حال میتونن حرکت کنن و پیشرفت های بیشتری رو اعمال کنن رو بازی. شما وقتی 1 سال فرصت ساخت و تغییر یه بازی ورزشی سالانه رو داشته باشی بهتره یا اینکه ایده هات رو جلو جلو روشون کار کنی و چندین سال فرصت فکر کردن داشته باشی؟
شاید منظورمو خوب نرسوندم.
ببین اینکه 1 سال تمرکز رو یه کار باشه بنظرم نتیجه بهتری میده تا اینکه تو یه پرسه 1 ساله رو 2 یا 3 تا بازی.
ایده ها باید تمام و کمال رو یه بازی متمرکز باشه.
نه اینکه الان رو 15 این کار رو بکنیم(بدون در نظر گرفتن بازخوردش) استارت 16 رو بزنیم! یا حتا 17 !!!

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
ترس از پیشرفت کم به نسبت نسخه قبل و یه جورایی
copy , paste

دقیقا ..
زیرکانس ... به جای اینکه خودشون رو به دردسر بندازن و یه جهش به نسل بعد کنن سالی 2.3 تا قابلیت اضافه میکنن تحویل گیمر میدن
چیزایی که یه گیمر نیاز داره و میشه تو همین 15 بهش داد ... ذره ذره تا 2017 میدن به ادم
از الان پیش خودشون برنامه ریختن فیفا 16 چمنش دستخوش تغییر بشه و 17 هم یه دستی به توپ بکشن وزنش رو بهتر کنن
همه اینا هم به خاطر نبود یه رقیب درست حسابیه

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
من یه باگ از فیفا 14 دیدم امروز دو ساعت و نیم داشتم روش فکر میکردم
البته شاید این ایراد از پچ fifa infinity worldcup باشه
با اسکاتلند تیم دوم گروهم برای مقدماتی شدم رفتم تو پلی اف بازی اسلوونی رفت 1-0 بردم برگشت 1-1
که باید من صعود میکردم یدفعه بازی رفت پنالتی ،من باید صعود میکردم تازه وقت اضافی هم دو تا 15 دقیقه نزاشت
خدا کنه فقط این بحث تیمهای ملیشو بهتر کنن چون نه زمان بندیشون درسته و نه نحوه برگزاری مسابقشون
و تو 90% موارد حالا هر چقدر هم بازیکن فوق العاده ای میبودی اگه بازیها نزدیک بود یکیشونو نیمکت نشین میبودی
مثلا بازی اخر لیگو بازی میکردی فینال لیگ قهرمانان تو 18 تا هم نبودی اینکه درک درستی از اهمیت بازیها نداشت ازاردهنده بود

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
مشکل این هست که الان با همون ایده ای که FIFA 15 ساخته میشه همین ایده ها به 16 هم منتقل میشه! و اینکه چقدر این ایده ها موفق هستند یا شکست میخورند اصلا براشون اهمیت نداره! بلفاصله به 16 منتقل میشه. و اینطوری میشه که هرسال هم میگند چرا همون بازی پارسال رو دارند میسازند.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
خب اصلا نیاز به گفتنش نبود. هر کسی میدونه همچین عناوینی به صورت موازی ساخته میشن چون خیلی از قابلیت هایی که روشون مانور میدن در طول یکسال نمیشه ساختشون. مشکلی که PES داره هم بیشترش به همین برمیگرده چون اکثر کارایی که میخوان بکنن رو در طول یکسال و یا کمتر انجامش میدن و خیلی از اینا رو به صورت ناقص در بازی قرار میدن.

M_RB

کاربر سایت
Aug 6, 2014
5
نام
مهدی
خب بهتر نیست تمام کارمندا و فکرشون رو فیفا 16 باشه بعد که منتشر شد برن سر عنوان بعدی...
اینطوری نه به این میرسن نه به اون!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر