Kojima: سایلنت هیلز کاری خواهد کرد که شما شلوارتان را کثیف کنید!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
Silent-Hills-Poo-Pants.jpg

طبقه مصاحبه ای که کوجیما با سایت gematsu داشته، اذعان کرده که، Silent Hills، سایلنت هیل جدیدی که توسط کوجیما و گیلمرو دل تورو ساخته می شود، کاری خواهد کرد که شما شلوارتان رو کثیف کنید!
کوجیما صحبت هایی در نمایش پیش نمایش بازی MGSV PP داشته که در آن توضیح داد: "در اصل ما (کوجیما و دل تورو) قصد داشتیم عنوانی بسازیم که شما شلوار خودتان رو خیس کنید، اما ما تصمیم خود را عوض کردیم. حالا عنوانی خواهیم ساخت که شما شلوارتان را کثیف خواهید کرد!"

او در ادامه توضیح داد که: "برای ساخت یک عنوان ترسناک یک سری محدودیت ها وجود دارد. در یک فیلم سینمایی ترسناک، بیینده می تواند با بستن چشم هایش، منتظر بماند تا صحنه مورد نظر و ترسناک رد شود، اما در یک بازی کامپیوتری این چنین چیزی امکان ندارد و شش دانگ حواس بازیکن به صفحه خواهد بود، به همین دلیل، اگر محدودیتی نباشد، امکان دارد خیلی از بازیکنان عنوان را نصف نیمه رها کنند."

اما کوجیما اهمیتی به این موضوع نمی دهد، و آن ها هر کاری که برای رسیدن به هدف لازم باشد را انجام خواهند داد! کوجیما به شوخی اضافه می کند که: "نسخه Limited این بازی همراه یک دست شلوار منتشر خواهد شد!"

سایلنت هیل جدید دیروز توسط یک دموی قابل بازی که بر روی کنسول PlayStation 4 منتشر شد، معرفی گردید. طبق صحبت های کوجیما، قصد از این کار این بود که مردم خودشان و با تجربه های خودشان این بازی را برای خود معرفی کنند. کوجیما از قصد آخرین پازل دمو را سخت طراحی کرده بود تا تمامی مردم از نقاط مختلف دنیا برای پیدا کردن آن همکاری کنند.

کوجیما می گوید: "من شخصا انتظار داشتم حل معمای نهایی یک هفته به طول بیانجامد، اما واقعا سورپرایز شدم وقتی دیدم این معما در کمتر از نصف روز حل شد!"

کوجیما اطلاعات بیشتری راجب به بازی نداد، غیر از اینکه ایشان حرف S را در انتهای نام بازی تایید کردند. طبق دیده ها و اطلاعاتی که تاکنون دستگیر شده، این بازی در بر روی پلتفرم PS4 منتشر خواهد شد. اطلاعات در مورد دیگر پلتفرم ها فعلا معلوم نیست.

آخرین ویرایش:

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
یه سوال:این بازی اول شخصه؟
بهترین راه برای نخریدن شلوار اینه قبل از اینکه هر بار بخوایم این عنوان رو بازی کنیم یه سر WC بریم و خلاص.بعدش در صورت ترسیدن هم فقط زهر ترک میشیم و دیگه خیالمون راحته:d

خخخ من اینو بازی کنم دیگه میترسم پاشم برم wc :d

من کلا خیلی ادم ترسویی هستم نمیدونم چطوری میخوام این رو بازی کنم :| ایول ویثین هم همینطور

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سایلنت هیل قرار نیست شلوار رو کثیف یا خیس کنه! سایلنت هیل یک داستان فلسفی، یک فضای خاص با المانهای ویژه ی خودش رو داره! با این حرف کوجیما شک کردم به اینکه آیا این بازی واقعا می تونه یه سایلنت هیل خوب باشه یا نه! بدم نمیومد از اوواکو و ماساهیرو ایتو هم استفاده می کردن! اینجوری حداقل کاملا مطمئن میشدم سایلنت هیل واقعی ای از آب در میاد ولی حالا و با این حرفا...

یعنی میخواید بگید سایلنت هیل ترسناک نیست؟ :-/

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
مادربیس سبک ترس ژاپنه . همه ی عالم میدونن . همه ی استودیوهای غربیم اقتباسشون از همین داستانهائو فیلمهائو بازیهای شرقیه . که در اکثریت هم ناموفقن .

وقتی یک کارگردان ژاپنی دست روی سبک ترس میزاره (حالا تازه کارگردان معمولی ، کوجیما جای خود داره) همه :

bowie-horror.gif

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
منم رفتم از بقالی سر کوچمون 2 دست شلوار و یه مای بیبی و یه ست کامل مواد شوینده خریدم گذاشتم کنار کامپیوترم:d
حالا لطفا یکی لینک دانلود بده ما هم ببینیم

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
یعنی میخواید بگید سایلنت هیل ترسناک نیست؟ :-/

البته که سایلنت هیل ترسناکه ولی ترسش از نوع این jumpscare های چیپی که توی خیلی از بازی های به اصطلاح ترسناک نسل جدید می بینیم نیست. ترس سایلنت هیل از نوع ترس روانشناسانه و ماندگاره! برای همین میگم قرار نیست جوری باشه که با این شدت آدم رو بترسونه! قراره توی روح و روان آدم تأثیر بذاره! این تأکید کوجیما رو Scare the sh!t outta u! منو به عنوان یه طرفدار اصیل سری نگران می کنه!

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
اقا من یک سوال دارم. چرا سایلنت هیل؟! برند همین بازی را با یک اسم دیگه بیرون بدند. نمیشه که دستاورد یک بازیساز بزرگ را بدند به دو نفر دیگه! پس این تویاما کجاست! پس اگه اینطور هست قسمت بعدی متال گیر! را هم بدن به ایتاگاکی!(خالق نینجا گایدن)
کلا این ژاپنی ها مشکل دارند!من از تغییر سازنده بدم میاد. این اتفاق به وفور تو صنعت بازی میفته! به خصوص توسط شرکت های ژاپنی!

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
کوجیما می گوید: "من شخصا انتظار داشتم حل معمای نهایی یک هفته به طول بیانجامد، اما واقعا سورپرایز شدم وقتی دیدم این معما در کمتر از نصف روز حل شد!"
.

استاد سر MGS:GZ هم انتظار داشتن اتمام بازی چند هفته به طول بیانجامد که متاسفانه بیشتر به چند ساعت نرسید :))
امیدوارم یکم توی انتظاراتشون تجدید نظر کنند

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,770
یاد حرفای clive barker در مورد بازیش (jericho) افتادم.
اونم همچین چیزایی میگفت ولی در عمل موفق نشد
امیدوارم کوجیما به اون عاقبت دچار نشه و بتونه بعد از سالها یه ترس واقعی (نه صحنه های شک به سبک doom) رو ارائه کنه.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
آدم بازی میکنه لذت ببره ، اوقات فراغتش واسش فرح بخش باشه ، بعد بیایم توی همون تایم هم بترسیم؟ مگه دیوانم؟ نمیخوام:d
(حالا بگذریم که سبک مورد علاقم Survival horrorـه :">)

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
البته که سایلنت هیل ترسناکه ولی ترسش از نوع این jumpscare های چیپی که توی خیلی از بازی های به اصطلاح ترسناک نسل جدید می بینیم نیست. ترس سایلنت هیل از نوع ترس روانشناسانه و ماندگاره! برای همین میگم قرار نیست جوری باشه که با این شدت آدم رو بترسونه! قراره توی روح و روان آدم تأثیر بذاره! این تأکید کوجیما رو Scare the sh!t outta u! منو به عنوان یه طرفدار اصیل سری نگران می کنه!

به نظر من بازی داره از همین ترس های روانشناختانه برای ترسوندن بهر میبره.درست نیست از روی گفته یه نفر که حالا به صورت مزاح بیان شده نگران چیزی باشیم.شمام اگر دمو بازی رو ببینید احتمالا تا حدودی با حرفام موافق خواهی بود.حالا شاید بازی به اندازه نسخه های اول موفق نشه(البته من ته دلم روشنه)ولی به نظر من میتونه شما طرفداران قدیمی بازی رو تا حدود زیادی راضی نگه داره.

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
آره ما هم نمیشناسیمت :)) . همون سوسکو ببینی دو تا پاداری داری دو تا دیگه هم قرض میکنی الفرار :whistling:

تو اینکه کوجیما بی نقص ترین بازیا رو میسازه شکی نیست خودم عاشقشم اما دیگه اینجوری صحبت کردن بیشتر جنبه بازارگرمی داره و بقیه هم از رو شدت هایپ این کامنتا رو دادن

(تبدیل میشوم به شخصیت منفور بازی سنتر)

BitsandBytes

کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
تو اینکه کوجیما بی نقص ترین بازیا رو میسازه شکی نیست خودم عاشقشم اما دیگه اینجوری صحبت کردن بیشتر جنبه بازارگرمی داره و بقیه هم از رو شدت هایپ این کامنتا رو دادن

(تبدیل میشوم به شخصیت منفور بازی سنتر)

دوست عزیز قصد بازار گرمی نبوده.حالا اگه کسی بتونه یه کار درخور انجام بده کاملا حق داره به گونه های مختلف ازش تعریف کنه.کوجیما خواسته یه شوخی بکنه و نظرشو در مورد بازی به این صورت عنوان کرده.
هرکسی میتونه هر نظری داره عنوان کنه حالا در غالب های مختلف بیان کردنش رو نمیتونیم بازار گرمی عنوان کنیم.اتفاقا خیلی از کسایی که دمو رو دیدن بر درست بودن حرفش تاکید کردن.در ضمن شمام اصلا منفور نمیشی چون نظرتو دادی و هرکسب میتونه نظر خودشو در مورد چیزی ابراز کنه.;)

آخرین ویرایش:

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
به نظر من بازی داره از همین ترس های روانشناختانه برای ترسوندن بهر میبره.درست نیست از روی گفته یه نفر که حالا به صورت مزاح بیان شده نگران چیزی باشیم.شمام اگر دمو بازی رو ببینید احتمالا تا حدودی با حرفام موافق خواهی بود.حالا شاید بازی به اندازه نسخه های اول موفق نشه(البته من ته دلم روشنه)ولی به نظر من میتونه شما طرفداران قدیمی بازی رو تا حدود زیادی راضی نگه داره.

نیازی به تمسخر و جملات تمسخر آمیز نیست. من منظور خودم رو رسوندم اونهایی که باید می فهمیدن هم فهمیدن.

BitsandBytes

کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
نیازی به تمسخر و جملات تمسخر آمیز نیست. من منظور خودم رو رسوندم اونهایی که باید می فهمیدن هم فهمیدن.

کامنت منو یه بار دیگه بخونید متوجه میشد واقعا به هیچ وجه قصد تمسخر نداشتم.اولش یکم لحنم تند بود که سریع ویرایش کردم چون دلیلی نمیدیدم که اینجوری جواب بدم.ولی کامنتی که شما نقل قول کردی واقعا دارم میگم کوچکترین قصد تمسخری توش نبوده.در ضمن همه ما از طرفدارا سایلنت هیل بودیم و کاملا میفهمیم که شما چی میگی.ولی موافق نبودن با شما دلیل بر نادانی یا نفهمیدن ما نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر