امتیازات Diablo III : Ultimate Evil Edition

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
امتیازات مربوط به نسخه ی Playstation 4 میباشند !
6 روز هم به ریلیز رسمی این شاهکار مانده است !!
boxshot_uk_large.jpg
Gaming Age 10/10
USgamer 10/10
Gameplanet 9.5/10
GamingTrend 9.5/10
Eurogamer 9/10
Gaming Nexus 9/10
VideoGamer 9/10
The Escapist 9/10
Gameblog.fr 9/10
3DJuegos 8.5/10
NZGamer 8.2/10

متای بازی هم 91 هستش !!

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,438
نام
علی
الان میاد میگه: این بازی مرده!!! این بازی آشغاله!!! بیاید StarCraft بازی کنید!!! من که گفتم بیایید StarCraft بازی کنید!!! یه یارو بود پاراگون 500 همه هیروهاشو دیلیت کرد!!! من که گفتم بیایید StarCraft بازی کنید!!! یکی نی بگه عاخه RPG کجا, Strategy کجا اومدی هی میکوبی تو سره خودت!!! هم تاپیکو به گند میکشی هم خودتو...
معذرت بابته اسپم!

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
دوتا فرقون DLC و کانتنت ریختن توش 1080p 60fps شده بعد متاش از نسخه اصلی بالاتر بره تعجب داره؟ :D

الان متا Tlou R از Tlou اصلی بیشتر شده دکتر جان ؟ :D

عوامل زیادی مثل نبود DRM و مشکلات ، کاملترین و بی دردرسر ترین نسخه بودن و ... باعث شده بازی به متایی که حقش بوده تا اینجای کار رسیده بالاخره !

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
دوتا فرقون DLC و کانتنت ریختن توش 1080p 60fps شده بعد متاش از نسخه اصلی بالاتر بره تعجب داره؟ :D
+ اینکه AH نداره و سرور هاش روز اول نپکیدن:|
همین الان دیابلو 3 رو دوباره ریلیز کنن رو PC نمراتش از 90 بیشتر میشه، فکت:D
کامل ترین نسخه
بیخیال مومن، بیخیال:D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
الان متا Tlou R از Tlou اصلی بیشتر شده دکتر جان ؟ :D

عوامل زیادی مثل نبود DRM و مشکلات ، کاملترین و بی دردرسر ترین نسخه بودن و ... باعث شده بازی به متایی که حقش بوده تا اینجای کار رسیده بالاخره !

عزیزم بی دردسرترین نسخه بخاطر این بوده که اون حجم طرفدار رو روی کنسول نداره:D بنده خدا وقتی بیلیزارد روی PC دادش بیرون توی یه روز انقدر ملت آنلاین شدن سرورهاشون به فـــاک رفت!:D قشنگ یادمه توی نقدها هم همین نقطه منفی اکثرشون بود.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
دیابلو 3 بخاطر شاهکار بلیزارد ان بلا سرش امد و امتیازاتش انی که باید بشه نشد! الان که دیگه ان مشکلات عجیب و همیشگی سرورها وجود نداره طبیعتا بیشتر و بهتر تحویل گرفتنش!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر