نخستین بازی شوتر از خالق Doom، جان رومرو، بعد از 14 سال

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835

john-romero-525x273.jpg

بیشتر گیمران جان رومرو را معمولا در کسوت یکی از موسسین استودیوی id sofrware و همینطور یکی از سازندگان عناوین کلاسیک این کمپانی یعنی Doom و Wolfenstein 3D میشناسند.
اما وی همچنین به واسطه ی بازی نا محبوب daikatana نیز شناخته می شود.
اگرچه وی در طی این سال ها به بازیسازی ادامه داده و کماکان به عنوان یک بازیساز شناخته میشود ، اما او در این سال ها بعد از dailatana هرگز به سمت ساخت عناوین شوتر نرفته بود.با این حال به تازگی اخباری متفاوت از وی شنیده میشود که ظاهرا او دوباره قصد ساخت یک عنوان شوتر را دارد. طی صحبتی که وی با Super Joystiq Podcast Special: Gamescom 2014 Day 1 | Joystiq داشته است گفته:
من از سال 2000 تاکنون هیچ بازی شوتری نساخته ام، اما اکنون میخواهم ساخت یک عنوان شوتر را آغار کنم.
فعلا اطلاعات و جزیات دیگری از این عنوان در حال ساخت در دسترس نیست، اما طی گزارش های واصله به joystiq این عنوان در استودیوی romero games در حال ساخت میباشد نه در استودیوهای ساخت عناوین موبایل، با این حال یکی از عناوین موفق چند وقت اخیر رومرو عنوانی F2P تحت نام ravenwood fair بوده است.
او همچنین به تازگی در interview ای اظهار داشته که عناوین F2P عناوین AAA استودیوهای بزرگ را نابود خواهند کرد: Doom Creator John Romero: PC "Decimating" Console, F2P Has Killed 100 AAA Studios - GameSpot

شما دوست دارید بازی جدید جان رومرو چگونه باشد؟
منبع:

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
آف تاپیک میشه ولی:
بله F2P صنعت گیم رو به نابودی میکشونه و به همین دلیل بزرگانی مثل Valve,Epic,Blizzard رو آوردن به F2P:|حتی EA و Ubisoft هم وارد بازار F2P شدن.من نمیدونم مشکل بعضی از دوستان با بازی های F2P چی هست.سازنده سودش رو میکنه و گیمر هم بازی رو به طور رایگان تجربه میکنه.هر دو طرف راضین.واقعا چه اشکالی داره؟عناوین P2W هم که خود به خود از بازار رقابت حذف میشن.
به شخصه از F2P بودن بازی ایشون استقبال میکنم به شرطی که P2W نباشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر