امکان حضور مبارز عرب در Tekken 7

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
درود

Katsuhiro Harada خالق افسانه اي يکي از فرانچايز هاي زيبا و بزرگ در سبک Fighting به نام Tekken خواهان بازخورد ها و انتقادات و پيشنهادات طرفدارهاي Tekken براي يک شخصيت Fighter اصلي در Tekken 7 مي باشد , يک Fighter و يا جنگجوي عرب .

با توجه به آپديت صفحه F@ce Book بازي توسط ايشان , پستي ارسال کردند تا بازخورد طرفداران Tekken را در مورد طراحي شخصيت بازي توسط تيم شان را جويا شوند . تيم در حال کار بر روي طراحي جنگجوي عرب مي باشد .
عکسي که ايشان ارسال کردند :

b1vos2r1o36hs03gbznz.jpg

هارادا تاکيد کردند که در حال حاضر هنوز تصميم قطعي در مورد قرار دادن و حضور اين شخصيت در بازي نگرفت اند و تيم آن ها به دنبال بازخورد هاي عموم هستند , به خصوص کساني که در خاورميانه حضور دارند و زندگي مي کنند و بازخورد ها را قبل از افزودن شخصيت به ليست Fighter ها در نظر دارند .

ايشان در اين مورد گفتند : " صادقانه بگويم , ما ايده خلق يک جنگجوي عرب را از سال 2008 داشتيم اما از آن جايي که بسياري از اعضاي تيم توسعه ژاپني هستند و اطلاعات زيادي در مورد فرهنگ خاورميانه و يا نوع پوشش مردمي که در خاورميانه زندگي مي کنند نداشتند , ما قادر به طراحي کامل چنين شخصيت جنگجويي در آن زمان نبوديم . "

ايشان افزودند : " اما در سال هاي اخير من مشغول بازديد از مکان هاي کشور ها و شهر هايي مانند دبي و عربستان سعودي بودم و بسياري از اعضاي تيم توسعه در مورد فرهنگ خاورميانه و ديزاين مکان هاي آن جا اطلاعات مفيد کسب کردند و آموختند که چگونه طراحي کنند .
اگر اکثر طرفداران Tekken , به ويژه کساني که در مناطق خاورميانه زندگي مي کنند , در نهايت به اين شخصيت علاقمند شدند , من می خواهم خصوصیات و ویژگی های این شخصیت را در بازی نمایان کنم (حضور این شخصیت در کنار Fighter های بازی) . از سوی دیگر , اگر رضایت و علاقه اکثر طرفدارانی که در خاورمیانه زندگی می کنند به این شخصیت و کرکتر جلب نشود , این امکان وجود دارد که شخصیت به طور قابل توجهی تغییر کند و یا این ایده حضور این شخصیت در بازی را رها خواهیم کرد . "

منبع

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
شخصیت زافینا (Zafina) هم که بود قبلا.مصری بود.فکر کنم یه جا خونده بودم اول می خواستن ملیتش رو ایرانی بزنن بعد مصریش کردن:

character_header_zafina.jpg

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
مسلمونه؟احتمالا با فایترهای female مبارزه نمیکنه:d
یادش بخیر 100 تومان پول میگرفتیم میرفتیم کلوپ 30 دقیقه نسخه اول رو بازی میکردیم.البته مد والیبابش رو.
به نظر من این بازی یک فایتینگ درجه چندمه.حالا شاید تیکن بازها پول بابتش بدن ولی خیلی کم تیکن باز حرفه ای پیدا میشه در مقایسه با SF و MK

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
طراحیش به کنار سبک مبارزه ـش چی میشه ؟ :D
یادش بخیر 100 تومان پول میگرفتیم میرفتیم کلوپ 30 دقیقه نسخه اول رو بازی میکردیم.البته مد والیبابش رو.
به نظر من این بازی یک فایتینگ درجه چندمه.حالا شاید تیکن بازها پول بابتش بدن ولی خیلی کم تیکن باز حرفه ای پیدا میشه در مقایسه با SF و MK

تکن فن بیس به مراتب عظیم تری نسبت به عناوینی مثل MK داره :D

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin

آمار چیز دیگه‌ای نشون می‌ده :D

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
طراحیش به کنار سبک مبارزه ـش چی میشه ؟ :D

تکن فن بیس به مراتب عظیم تری نسبت به عناوینی مثل MK داره :D

Wut؟
تکن درجه چندمه اون وقت MK چیه دقیقا؟:))

آمار چیز دیگه‌ای نشون می‌ده :D
:surrender:
خیلی کم پیش میاد راجع به چیزی حرف یزنم که ازش خبر ندارم.ولی ایندفعه از دستم در رفت:-s:d

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر