13 بازی که به پای تریلر هایشان نرسیدند

mohammadmahdi

کاربر سایت
Aug 30, 2011
92
نام
salar

به نام خدا

ACR_SP_08_VladTheImpalerWeapon.jpg

از Assasins creed گرفته تا the walking dead :SI با وجود تبلیغات های زیبا، هیچ تضمینی برای رسیدن این محصولات به پای تریلر های جذاب این عناوین که باعث هایپ شدن هواداران این عناوین شده است وجود ندارد
تریلر های سینماتیک راه عالی برای هیجان زده کردن هواداران مدت ها قبل از ارائه گیم پلی بازی است.
متاسفانه برای کسانی که این عناوین را به پایان رسانده اند، این تریلر ها باعث به وجود امدن احساسات منفی در مورد کیفیت بازی میشود.
این که آیا این ناموفقیت ها مربوط به موضوع های بی ربط به بازی، ادیت های فریبنده، یا صحبت های دروغین پیرامون این عناوین می باشد ما در این جا 13 بازی را اشاره میکنیم که اختلافات فاحشی با خود بازی دارند

Dead Island

The Walking Dead: Survival Instinct

Assassin’s Creed: Revelations

Duke Nukem: Forever

Aliens: Colonial Marines

Final Fantasy 13

[h=3]Fuse[/h]
Fable 3

Rage

Call of Juarez: The Cartel

Brink

Star Wars: The Force Unleashed 2

Final Fantasy 14

توضیحات مربوط به دلایل این انتخاب هارا می توانید در منبع مطالعه کنید

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
اون تریلر که بنظرم به قول این دوستمون بهترین تریلر این نسل بود موزیکش ادمو از خود بی خود میکرد
اون تریلر هم اصلاin game نبود که بگیم مثلا بازی در حد تریلر بود یا نه کلا اشباه مقایسه

شما احتمالا قبلیا رو بازی نکردین
:biggrin1:
تموم نسخه ها رو بازی کردم هیچ کدوم مثل این نسخه بهم نچسبید
از شخصیت پیر شده اتزیو بگیر تا محیط هاش یه حالت غمگین تری داشتن ، موزیکش ،مراحل و گرافیکش و........همه چیزش باب میلم بود

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اتفاقا KZ2 به نسبط از اون دمو بهتر بود فقط اینکه انمیشن بهتری داشت یا اینکه افکت آتیش یا دود بهتری تو اون تریلیر بود دلیل بر بهتر بودن اون تریلر نیست بلکه اینکه وقتی شما اون تریلر به زمین یا دیوار یا آب یا مواردی دیگه یا موشن بلور که وجود نداره یا افکت نوری وجود نداره در اون تریلر یا کیفیت بافت های وسیله ها یا ... بدتر از بازی آخر خودش نشون میده بازی آخر بهتر بوده اینکه شما میگی انمیشن صورت خدا بوده یا افکت آتیش و دود فلان بوده خوب شما حالا به در دیوار بقیه اطراف و آسمان و.... توجه کنید میبینید که افتضاح اون تریلر در این بخش ها .
انیمیشن هایی که تو اون تریلر بود دقیقا یه چیزی شبیه به La Noir و مکس پین 3 هست
اون تریلر با محصول نهایی خیلی خیلی تفاوت داشت

یه مقایسه IGN در مورد بازی نهایی با KZ2 انجام داده پیشنهاد میکنم نگاه کنید تو بخش KZ2 هستش بعدش به اون همه تفاوت پی میبری .;)

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
چند تا عکس کیفیت بالا میشه بزارید از این تریلر؟ این عکسه مقایسه که احسان گذاشت هیچی ازش معلوم نبود؛ ولی نسخه 2005 خیلی داغون به نظر میومد:|

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
انیمیشن هایی که تو اون تریلر بود دقیقا یه چیزی شبیه به La Noir و مکس پین 3 هست
اون تریلر با محصول نهایی خیلی خیلی تفاوت داشت

شما کیلزون 2 رو بازی کردی؟ اگه بازی کردی که منظور من رو میفهمی . اگر نه هم که توضیحات ادامه رو بخون و نگاه کن.
کیلزون از زمان معرفی کذایش تا ریلز در سال 2008 خیلی تغییر کرد و یه جورایی به اون کیفیت خودش رو نزدیک کرد . وقتی عرضه شد از لحاظ نورپردازی و تکسچر زنی از اون تریلر 2005 بالاتر بود ولی از لحاظ انیمیشن پایین تر بود
تریلر سال 2005 رندر شده بود با انیمیشن های بسیار خوب و افکت های خوب ولی تکسچرزنی و شیدرزنی خیلی چیز خاصی نبود. این تریلرش میتونید ببینید
تریلر سال 2005
Killzone 2 PlayStation 3 Trailer - Official E3 2005 - YouTube
بعدا توسال 2007 تریلر گیم پلی ازش اومد که خب واقعا پایینتر بود اینم مقایسه اش (2005 با 2007)
Killzone 2 - 2005/2007 - YouTube
بازی تو سال 2008 عرضه شد و کاملا از لحاظ نورپردازی تکسچرزنی و شیدرزنی جزء بهترین های زمان خودش بود . و کاملا با 2007 فرق میکرد
تریلر مقایسه 2007 با محصول نهایی 2008 ( همه چیز بخصوص پارتیکل افکت ها بشدت پیشرفت کرده بودند که این ها در تریلر 2005 اصلا نبود)
Killzone 2 graphics comparison: 2007 vs 2008 gameplay footage - YouTube
اینم مقایسه تریلر 2005 رندر شده با 2008 گیم پلی بازی ( همون اول بازی هستش)
از نظر انیمیشن ها پایینتر هست ولی از لحاظ پارتیکل . تکسچر و نورپردرازی اگر بیشتر نباشه کمتر نیست
http://www.youtube.com/watch?v=RmmcqdxgwzM
دقیقا وقتی بازی شروع شد من میخکوب شده بودم که چجوری همچین چیزی رو تو اون سال دارم تو این کنسول می بینم. واقعا کیلزون 2 شاهکار بود تو اول شخص ها

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
شما کیلزون 2 رو بازی کردی؟ اگه بازی کردی که منظور من رو میفهمی . اگر نه هم که توضیحات ادامه رو بخون و نگاه کن.
کیلزون از زمان معرفی کذایش تا ریلز در سال 2008 خیلی تغییر کرد و یه جورایی به اون کیفیت خودش رو نزدیک کرد . وقتی عرضه شد از لحاظ نورپردازی و تکسچر زنی از اون تریلر 2005 بالاتر بود ولی از لحاظ انیمیشن پایین تر بود
تریلر سال 2005 رندر شده بود با انیمیشن های بسیار خوب و افکت های خوب ولی تکسچرزنی و شیدرزنی خیلی چیز خاصی نبود. این تریلرش میتونید ببینید
تریلر سال 2005
بعدا توسال 2007 تریلر گیم پلی ازش اومد که خب واقعا پایینتر بود اینم مقایسه اش (2005 با 2007)
بازی تو سال 2008 عرضه شد و کاملا از لحاظ نورپردازی تکسچرزنی و شیدرزنی جزء بهترین های زمان خودش بود . و کاملا با 2007 فرق میکرد
تریلر مقایسه 2007 با محصول نهایی 2008 ( همه چیز بخصوص پارتیکل افکت ها بشدت پیشرفت کرده بودند که این ها در تریلر 2005 اصلا نبود)
از نظر انیمیشن ها پایینتر هست ولی از لحاظ پارتیکل . تکسچر و نورپردرازی اگر بیشتر نباشه کمتر نیست
Killzone 2 graphics comparison: 2005 trailer vs 2008 gameplay - YouTube
دقیقا وقتی بازی شروع شد من میخکوب شده بودم که چجوری همچین چیزی رو تو اون سال دارم تو این کنسول می بینم. واقعا کیلزون 2 شاهکار بود تو اول شخص ها
فکر نکنم، تو این عکسا که یکی از دوستانمون گذاشت و پاک شده الان که اینجوری نبود حداقل:D یعنی افکت دود و آتیش و اینا افت کرده بود و انیمیشن ها، بقیش 2008 بهتر بود:D

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
اون تریلر E3 2005 از لانچ تایتل‌های PS4 هم بهتر بود :D
البته الان که تریلر رو می‌بینید به اندازه سال 2005 فک برانداز نیست و محیط آنچنان غنی به نظر نمیاد، ولی با این حال خیلی با نسخه نهایی فاصله داشت. اینو نمی‌شه کتمان کرد.

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
من يه تريلر از operation FlashPoint 2 دارم ، كه هروقت ميبينمش مو به تنم سيخ ميشه .. :d

آها لانچ تريلرش هست مثل اينكه :
watch?v=mv9XUsG8zy0

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
تریلر سال 2005
Killzone 2 graphics comparison: 2005 trailer vs 2008 gameplay - YouTube
بله کیلزون 2 رو بازی کردم
به جرات میگم گرافیک تریلر بهتر بود
فقط بازی از لحاظ فیزیک یه مقدار از تریلر بهتر بود

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
بله کیلزون 2 رو بازی کردم
به جرات میگم گرافیک تریلر بهتر بود
فقط بازی از لحاظ فیزیک یه مقدار از تریلر بهتر بود
فقط فیزیک!!!!!! تو همون تریلر ها که گذاشتم کاملا معلوم بود توضیحات من
بسیار هم عالی.
شاید تعریف گرافیک از نظر شما فرق میکنه به هر حال اینم نظریه .
موفق باشی

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
اول این که Revealations به غایت تریلر خری داشت و بازی بسیار ناامید کننده بود، دوم تریلرهای KZ3 هم خیلی خنده دار بودن:D یعنی هایپ بچه های BC چسبیده بود روی سقف یادمه:D سوم کسی حرف از تریلرهای Thief نمی زنه؟:| واقعاً بی آبرو کرد Eidos Montreal رو:| ولی خب خوبیش این بود که تیم دومشون داشته روی این عنوان کار می کرده خوشبختانه DX وضعیتش بهتره:D
ولی بهترین تریلر نسل برای من تریلر معرفی Deus Ex:Human Revolution بود توی نسل قبل، اصلاً هایپ می چسبید به سقف:| خوبیش این بود بازی آخرش کیفیتش خیلی عالی شد:D

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
البته یه چیزی رو باید در مورد یوبی‌سافت گفت، مشکل این نیست که بازی خوب نمی‌سازن، مشکل اینه که تریلراشون رو خیلی خیلی خوب می‌سازن :D
در کل یکی بهترین تریلرسازهای صنعت بازی‌سازی هستن :D

max93

کاربر سایت
May 29, 2012
354
البته یه چیزی رو باید در مورد یوبی‌سافت گفت، مشکل این نیست که بازی خوب نمی‌سازن، مشکل اینه که تریلراشون رو خیلی خیلی خوب می‌سازن :D
در کل یکی بهترین تریلرسازهای صنعت بازی‌سازی هستن :D

اگه نصف زحمتی که برای تریلرهاشون میکشیدن واسه بازیشون میکشیدن اوضاع فرق میکرد!:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر