نقشه بازی Assassin’s Creed: Unity به صورت کامل لیک شد| به وسعت پاریس قرن 18

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
eclwzb5dei3nukjhiz8y.jpg

نخستین Assassin’s واقعی نسل هشتمی تا چند ماه اینده وارد بازار خواهد شد و بسیاری از طرفداران امیدوار هستند که یوبیسافت با Assassin’s Creed: Unity بتواند موفقیت های نسخه های پیشین را تکرار کند و با پیاده سازی ایده های ناب در بازی ، این فرانچیز را به صورت مجدد به دوران اوج خودش بازگرداند. آیا چنین چیزی امکان پذیر است؟ برای پاسخ دادن به این سوال باید تا 6 آبان ماه و عرضه رسمی این بازی صبر کنیم.

بعد از اخباری که طی این چند روز در رابطه با بخش داستانی ، شخصیت ها و ... منتشر شد حال خبری در رابطه با نقشه بازی به انتشار رسیده که صحت گفته های یوبیسافت در رابطه با وسعت نقشه این بازی را به صورت کامل تایید میکند. این نقشه که توسط یکی از کاربران شبکه ی Reddit لیک شده به ما نشان میدهد که شرکت سازنده با وسواس کامل بر روی این بازی کار کرده چرا که وسعت نقشه بازی دقیقا برابر با وسعت پاریس در قرن 18 میباشد.

در ادامه نیز میتوانید دو تصویر در رابطه با مقایسه نقشه بازی با نقشه اصلی پاریس در قرن 18 مشاهده کنید که تفاوت دو نقشه بسیار بسیار اندک است:

نقشه بازی

مقایسه دو نقشه
منبع

آخرین ویرایش:

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
:|
خدا رو شکر همه فقط میان ترول میکنن
شما به من جواب سوال رو بده!
شما مطمئنی AC یا Ghost Recon رو انجام دادی؟ اصلا شما PC Gamer هستی؟
شما اگه موضوع بالا راجع بهت صدق میکنه خب بگو که ما تکلیفمونو بدونیم:|... بدونبم با کی طرفیم!

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
اون از DRM مسخره AC II که کرک بازی کردن بهتر بود.
اینم از اینا:
Assassins Creed 1 is a bad port?
Assassin’s Creed on the PC: bad UI, bad DRM, bad port | Ars Technica
Poor optimization (Bad PC port) ? | Forums
BE WARNED! Assassins Creed 3 PC - Steam Users' Forums
AC III که تو شهر ها با خفن ترین GPU و CPU ممکن افت فریم داشت.
اون از سازنده های بی شعور که همچین چیزی گفتن:
http://www.escapistmagazine.com/for...ates-that-optimizing-a-PC-port-isnt-necessary
Ghost Recon رو همین الان با Titan Z و I7 4770K اورکلاک شده بازی کنی افت فریم و Stuttering داره:
Ghost Recon Future Soldier - Console Port Warning - Steam Users' Forums

هنوز بزارم؟:|

- - -ویرایش - - -

اون از DRM مسخره AC II که کرک بازی کردن بهتر بود.
اینم از اینا:
Assassins Creed 1 is a bad port?
Assassin’s Creed on the PC: bad UI, bad DRM, bad port | Ars Technica
Poor optimization (Bad PC port) ? | Forums
BE WARNED! Assassins Creed 3 PC - Steam Users' Forums
AC III که تو شهر ها با خفن ترین GPU و CPU ممکن افت فریم داشت.
اون از سازنده های بی شعور که همچین چیزی گفتن:
http://www.escapistmagazine.com/for...ates-that-optimizing-a-PC-port-isnt-necessary
Ghost Recon رو همین الان با Titan Z و I7 4770K اورکلاک شده بازی کنی افت فریم و Stuttering داره:
Ghost Recon Future Soldier - Console Port Warning - Steam Users' Forums

هنوز بزارم؟:|

1-این استدیو روی اساسینس 1 کار نکرده
2-drm هم هیچ ربطی به این استدیو نداره وکار خود شرکت یوبی بوده
3-افت فریم کلا تو همه نسخه ها هست چه کنسولی و چه pc ,
4-اگر کار پورت این استدیو افتصاح بود یوبی هیچوقت پورت کردن 3 بازی مهم خودش رو به این استدیو نمیسپرد مثل Far Cry 4 و Assassin's Creed: Unity
5_مشکلات bf و Ghost Recon رو قبول دارم:d ولی دلیل نمیشه بگیم کار استدیو افتصاحه چون این استدیو پورت های عالی هم داشته
افت فریم کلا تو dna اساسینس هست چه کنسولی چه pc :d
نسخه pc gta iv افتصاح ترین پورت تاریخه:d الا باید بگیم راک استار افتضاحه!
- - -ویرایش - - -

شما اگه موضوع بالا راجع بهت صدق میکنه خب بگو که ما تکلیفمونو بدونیم:|... بدونبم با کی طرفیم!

خوش باش

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
اشکالی نیست ، در 2 سال اخیر مساله سر پورت مزخرف Ghost Recon , AC III و اگر AC IV رو در بهترین حالت فاکتور بگیریم ، WD هست که در زمان انتشار با کلی دردسر همراه بود...
واقعا PC Gamer طرفدار Ubisoft خیلی جالبه ، چطور کسی میتونه فنِ شرکتی باشه که به پلتفورمش احترام نمیگذاره :|

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
@darkdn49
ولمون کن بابا.

خوش باش شما هم

- - -ویرایش - - -

اشکالی نیست ، در 2 سال اخیر مساله سر پورت مزخرف Ghost Recon , AC III و اگر AC IV رو در بهترین حالت فاکتور بگیریم ، WD هست که در زمان انتشار با کلی دردسر همراه بود...
واقعا PC Gamer طرفدار Ubisoft خیلی جالبه ، چطور کسی میتونه فنِ شرکتی باشه که به پلتفورمش احترام نمیگذاره :|

من نمیفهمم بده مگه یه استدیو تاسیس کرده که فقط روی نسخه pc کار کنه!
در ضمن یوبی همیشه حمایت کرده از pc

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
نميدونم شما پي سي هاتون چه سيستمي دارن ولي من هم راحت بازي ميكنم بازي هاي يوبي رو :|
+ من تصميم داشتم ديگه هيچوقت ac بازي نكنم چون مرگ اتزيو ضد حال زد و درموند هم كه نباشه كلا ac بي معني ميشه
ولي چون از ويديو هاي اين خوشم اومد رفتم bf رو خريدم و واقعا فراتر از انتظاراتم بود
تنها ايرادي كه تو تمام عناوين اپن ورلد يوبي دي م مپ هاش بود
من تو gta خيلي راحت راه هارو ياد ميگرفتم و به جرات ميگم الان بدون جي پي اس هم از ls ميتونم همه جا برم
واي تو wd كه ديروز تموم كردم حتي جاي hide outـم هم بلد نبودم :|

Sent from my iPhone using Tapatalk

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
نميدونم شما پي سي هاتون چه سيستمي دارن ولي من هم راحت بازي ميكنم بازي هاي يوبي رو :|
+ من تصميم داشتم ديگه هيچوقت ac بازي نكنم چون مرگ اتزيو ضد حال زد و درموند هم كه نباشه كلا ac بي معني ميشه
ولي چون از ويديو هاي اين خوشم اومد رفتم bf رو خريدم و واقعا فراتر از انتظاراتم بود
تنها ايرادي كه تو تمام عناوين اپن ورلد يوبي دي م مپ هاش بود
من تو gta خيلي راحت راه هارو ياد ميگرفتم و به جرات ميگم الان بدون جي پي اس هم از ls ميتونم همه جا برم
واي تو wd كه ديروز تموم كردم حتي جاي hide outـم هم بلد نبودم :|

Sent from my iPhone using Tapatalk
من خودم الان مشکلی ندارم، ولی تا چند وقت پیش خیلی مشکل داشتم:D
مشکل هم همینجاست دقیقا، باید سیستم قوی ای داشته باشی که بدون مشکل اجرا کنی!
پ.ن: چه مشکل تو مشکلی شد:p

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
خوش باش شما هم

- - -ویرایش - - -

من نمیفهمم بده مگه یه استدیو تاسیس کرده که فقط روی نسخه pc کار کنه!
در ضمن یوبی همیشه حمایت کرده از pc
WD که دیگه واقعا بدترین پورت تاریخ بود.دیگه اینقدر طرفداری ام واست خوب نیست.
همه به بتلفیلد 4 گیر میدادن به خاطر باگ و افت فریم.ولی واچ داگز دست بتلفیلد رو هم از پشت بسته.
واچ داگز رو PC اینقدر پورت مسخره ای داشته که من مجبور شدم به خاطرش برم سراغ خرید PS4

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
WD که دیگه واقعا بدترین پورت تاریخ بود.دیگه اینقدر طرفداری ام واست خوب نیست.
همه به بتلفیلد 4 گیر میدادن به خاطر باگ و افت فریم.ولی واچ داگز دست بتلفیلد رو هم از پشت بسته.
واچ داگز رو PC اینقدر پورت مسخره ای داشته که من مجبور شدم به خاطرش برم سراغ خرید PS4
یعنی واقعا مسخره بود WD، یوبی آپدیت میداد بدتر میشد، بعد ملت ماد میساختن هم گرافیک بیشتر میشد هم Stuttering کمتر میشد:))

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
چه ربطی داره :D
من خودم فن یوبی ـم و بخاطر بازیاش فنشم نه بخاطر پورتش!
درسته تقریبا بیشتر بازی هاش افت فریم داره اما تا الان به قدری نبوده که بخاطرش قید یوبی رو بزنم و کلا از بازیاش لذت نبرم! Ghost Recon اوج افتضاح پورت بود که بخاطر فریم دهی داغونش قیدشو زدم WD ـم بد بود ولی بازم اونقدری برام بد نبود که بیخیالش بشم!

نمیدونم چرا یوبی هر دفعه بازیاشو میده دست این استدیو با اینکه میدونه چقدر افتضاح کار میکنه این!
مطمئنن یوبی سافتم از اعتراضای پی سی گیمرا خوشحال نیست :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر