شیطان درون | پیش نمایش The evil within

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
WTF
یعنی واقعن میترسن؟ به نظر منکه که ترس هاشون واقعی بود و اصلن فیلم بازی نمیکردن. یعنی اینقدر قراره ترسناک باشه بازی؟ دمش گرم :d اون پسر ژاپنیه که کلاه داشت خیلی باحال ترسید :))

کلاه نداشت که! اینو میگی. انقد میخندم از دست این بابا

vlcsnap-2014-06-06-12h48m57s133.png

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,299
نام
shahab
بازی خیلی شبیه re4است ولی من از re4خیلی خوشم می امد......
ولی در کل به استاد میکامی خیلی اعتقاد دارم حتما برامون سوپرایز داره...;;)

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
کلاه نداشت که! اینو میگی. انقد میخندم از دست این بابا

vlcsnap-2014-06-06-12h48m57s133.png
نه باو این نه. ولی این هم خیلی باحال میترسید. از دختره خوشم اومد کلن انگار داشت یه بازی فان انجام میداد :))

بازی خیلی شبیه re4است ولی من از re4خیلی خوشم می امد......
ولی در کل به استاد میکامی خیلی اعتقاد دارم حتما برامون سوپرایز داره...;;)
شبیه re4 هست چون سازنده شون یکیه. شما بگو کی از re4 خوشش نیومده :d

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
بازی خوبی خواهد شد, فقط امیدوارم خیلی ترس روانشناسانه نداشته باشه, سایلنت هیل تو این زمینه کافیه و اونقدر قوی عمل کرده ک دیگه اشباع کرده این سبکو, من دلم میخواد نوع ترسش مثل اویل 3 باشه ,ترسی ک هنوزم گاهی اوقات دلم هواشو میکنه میرم از نمسیس برام بوجود میاد, محیط و اتمسفری ک واقعا ادمو تو خودش غرق میکنه, محیطی ک خودش جذابیت و ترس بازی رو چند برابر میکنه, در عین اینکه سراسرشو خون بر نداشته!

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
بازی خوبی خواهد شد, فقط امیدوارم خیلی ترس روانشناسانه نداشته باشه, سایلنت هیل تو این زمینه کافیه و اونقدر قوی عمل کرده ک دیگه اشباع کرده این سبکو
موافق نیستم :d سایلنت هیل هر چقدر هم خوب عمل کرده باشه اما دیگه این سبک را اشباع نکرده. با یه بازی که اشباع نمشیه چیزی. نمونش وقتی alan wake اومد دیدی که چقدر طرفدار پیدا کرد. دلیلش هم این بود که با اینکه سایلنت هیل خیلی طرفدار داره اما گیمرها بازی جدید تو این سبک میخوان :d

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
موافق نیستم :d سایلنت هیل هر چقدر هم خوب عمل کرده باشه اما دیگه این سبک را اشباع نکرده. با یه بازی که اشباع نمشیه چیزی. نمونش وقتی alan wake اومد دیدی که چقدر طرفدار پیدا کرد. دلیلش هم این بود که با اینکه سایلنت هیل خیلی طرفدار داره اما گیمرها بازی جدید تو این سبک میخوان :d
البته استاد گفته این بازی خاص هست و به هیچ وجه از هیچ بازی تقلید نکرده. شینجی میکامی هیچ وقت تقلید نمیکنه! در رابطه با ترساندن هم ترکیبی از انواع ترس ها را شامل میشه!
در رابطه با بعضی از شباهت ها هم مثلا باکس من با کله هرمی گفته بود یکی از طراحان ما به سایلنت هیل علاقه داره و شخصا ازش الهام نگرفتم

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
اولین نمایش های بازی خیلی خوب بودن ولی هر چی جلوتر رفت به نظر من البته ، افت کرد ... #:-s 8 تا 8.5 میانگین نمراتش میشه . ( غیب میگم دیگه :d ) گرافیکش هم خوفناک نبود واسه نسل جدید ... موتور گرافیکی این بازی چیه و تا حالا واسه چه بازی های استفاده شده ؟ :-/ بازی توی ژاپن ساخته میشه و همه سازندگان ژاپنی هستن ؟ /:)

چرا فونتت این طوریه ؟ :|:d

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,299
نام
shahab
شبیه re4 هست چون سازنده شون یکیه. شما بگو کی از re4 خوشش نیومده :d
دقیقا موضوع همینه...این نقد کننده ها دیگه می گن re4بازی رو از مسیر خارج کرد و اکشن شد بعد میری ازشون می پرسی شما که انقدر از بازی بد می گی چند بار بازی کردی این بازی رو می گه 6 و7 بار...اخه ادم یک بازی بد رو انقدر بازی می کنه...واقعا بعضی از این نقد کننده های خارجی و این مجله نویس های بازی ها یک چیزیشون می شه..;).
مطمن هستم این بازی جدید رو هم 10بار بازی می کنند بعد از کلی کیف ازبازی بد می گن.:d

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
اولین نمایش های بازی خیلی خوب بودن ولی هر چی جلوتر رفت به نظر من البته ، افت کرد ... #:-s 8 تا 8.5 میانگین نمراتش میشه . ( غیب میگم دیگه :d ) گرافیکش هم خوفناک نبود واسه نسل جدید ... موتور گرافیکی این بازی چیه و تا حالا واسه چه بازی های استفاده شده ؟ :-/ بازی توی ژاپن ساخته میشه و همه سازندگان ژاپنی هستن ؟ /:)

چرا فونتت این طوریه ؟ :|:d

درود. موتور گرافیکی بازی id tech 5 هست. قبلا در بازی هایی چون rage ، wolfenestein استفاده شده است. البته میگامی گفته که موتور ویرایش شده و ایرادات بازی چون rage در ان وجود ندارد!
بازی توسط تیم تانگو به رهبری شینجی میکامی ساخته میشود. بله سازندگان همه ژاپنی هستند و بازی توی ژاپن ساخته میشود!

- - -ویرایش - - -

دقیقا موضوع همینه...این نقد کننده ها دیگه می گن re4بازی رو از مسیر خارج کرد و اکشن شد بعد میری ازشون می پرسی شما که انقدر از بازی بد می گی چند بار بازی کردی این بازی رو می گه 6 و7 بار...اخه ادم یک بازی بد رو انقدر بازی می کنه...واقعا بعضی از این نقد کننده های خارجی و این مجله نویس های بازی ها یک چیزیشون می شه..;).
مطمن هستم این بازی جدید رو هم 10بار بازی می کنند بعد از کلی کیف ازبازی بد می گن.:d
نه اتفاقا اگه دقت کنی بازی را همان سال 2005 ستودند و انواع و اقسام جوایز را بهش دادند. این بحث های روشنفکرانه فقط در فروم های فارسی جریان داره! مثلا طرف جوری حرف میزنه انگار بیشتر از میکامی میفهمه!

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
درود. موتور گرافیکی بازی id tech 5 هست. قبلا در بازی هایی چون rage ، wolfenestein استفاده شده است. البته میگامی گفته که موتور ویرایش شده و ایرادات بازی چون rage در ان وجود ندارد!
بازی توسط تیم تانگو به رهبری شینجی میکامی ساخته میشود. بله سازندگان همه ژاپنی هستند و بازی توی ژاپن ساخته میشود!

کدوم ورژن ( منظور نام بازی :d ) wolfenestein ؟ /:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر