فصل سوم بازی The Walking Dead ساخته خواهد شد

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
The Walking Dead بازی اپیزودی استودیو Telltale همچنان ادامه خواهد داشت.
Kevin Bruner مدیر Telltale و Robert Kirkman سازنده کامیک های The Walking Dead امروز در Comic-Con ساخت فصل سوم بازی The Walking Dead را تایید کردند.

kylb7tczb9e3381lxx5g.jpg

تاریخ انتشار و جزئیاتی از فصل سوم بازی منتشر نشده است و با توجه به این که فصل دوم بازی هنوز به پایان نرسیده است، بعید است تا به پایان رسیدن فصل دوم بازی خبری از فصل سوم منتشر شود.

Telltale در حال حاضر علاوره بر ساخت اپیزود آخر فصل دوم The Walking Dead در حال ساخت دو بازی Game of Thrones و Tales from the Borderlands است.

منبع

آخرین ویرایش:

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
برخلاف TWAU دنیای WD پتانسیل ادامه پیدا کردن رو داره و امیدوارم که باز درنقش Clementine بازی کنیم ، مخصوصا که الان از آخر قسمت سوم به بعد بنظرم به سطح کیفی فصل اول رسیده
ممنون دوست عزیز

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
من که از سریال های دنبال دار که معلوم هم نمیشه کی تموم میشه خوشم نمیاد
گویا این بازی هم مثل فیلم twd ادامه دار خواهد بود

kill3r

کاربر سایت
Apr 28, 2011
596
نام
nima
تو سری TWD دست نویسنده ها بازه. و کلا میشه همین طور تا ابد و دهر با سناریو ها و افراد مختلف براش بازی و سریال ساخت .:)
منم مثه بقیه منتظر تایید سیزن دوم وولف هستم و بیشتر خوشحال میشیم بازم بیگ بد اس رو ملاقت کنیم ;)

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
برخلاف TWAU دنیای WD پتانسیل ادامه پیدا کردن رو داره و امیدوارم که باز درنقش Clementine بازی کنیم ، مخصوصا که الان از آخر قسمت سوم به بعد بنظرم به سطح کیفی فصل اول رسیده
ممنون دوست عزیز
بر خلاف TWAU!؟
TWAU با اون همه پیشینه داستانی و افسانه های دنیای Fables پتانسیلش کمتر از TWD هست!؟
دوست دارم بدونم چرا!:-/

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
بر خلاف TWAU!؟
TWAU با اون همه پیشینه داستانی و افسانه های دنیای Fables پتانسیلش کمتر از TWD هست!؟
فکر کنم بهتره از اسپویلر استفاده کنم ! لطفا کسی اگر فصل یک TWAU رو بازی کرده ، اسپویلر رو بخونه...
متاسفانه Wolf به بدترین شکل ممکن تموم شد و به شخصه اصلا از نحوه پایانش خوشحال نیستم و احساس میکنم که دیگه چیزی برای ادامه دادن وجود نداره
وقتی اپیزود اول رو تموم میکنید Brannigan رو میبینید که Bigby رو تا درِ Woodslands تعقیب میکنه اما Telltale نسبتا داستان رو عوض میکنه حالا واقعا Telltale فصل دوم Wolf رو چطور میخواد ادامه بده ؟ ;) اما باز WD چه با خود Clementine و یا شخصیت های دیگه ادامه پیدا کنه چون همیشه Zombie و Scavenger موجوده

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
به چند دلیل:

1- زامبی.
2- کافیه دیگه؟ :-/:d
  • Trusty John
  • Grimble
  • Prince Charming
  • Cinderella
  • Red Riding Hood
  • Old King Cole
  • Hobbes
  • Pinocchio
  • Rapunzel
  • Frankenstein's monster
  • Geppetto
  • Sinbad
  • Winnie the Pooh
  • Hansel
  • Gretel
  • Aladdin
  • Ali Baba
  • King Arthur
و هزاران کاراکتری دیگه...
کافیه؟:-/ :D
فکر کنم بهتره از اسپویلر استفاده کنم ! لطفا کسی اگر فصل یک TWAU رو بازی کرده ، اسپویلر رو بخونه...
متاسفانه Wolf به بدترین شکل ممکن تموم شد و به شخصه اصلا از نحوه پایانش خوشحال نیستم و احساس میکنم که دیگه چیزی برای ادامه دادن وجود نداره
وقتی اپیزود اول رو تموم میکنید Brannigan رو میبینید که Bigby رو تا درِ Woodslands تعقیب میکنه اما Telltale نسبتا داستان رو عوض میکنه حالا واقعا Telltale فصل دوم Wolf رو چطور میخواد ادامه بده ؟ ;) اما باز WD چه با خود Clementine و یا شخصیت های دیگه ادامه پیدا کنه چون همیشه Zombie و Scavenger موجوده
خب قرار نیست که حتما همون داستان سیزن 1 رو ادامه بدن! چیزی که توی دنیای Fables زیاده، داستان ها و ویلن های مختلفه!
شما فقط یه نگاه به لیست کاراکترهای این دنیا بندازین:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Fables_characters

فقط 1 دقیقه طول میکشه از بالا به سرعت اسکرول کنی بیای پایین!:D چطوری امکان داره این دنیا به این عظمت داستان نداشته باشه برای ادامه دادن؟:D
هر کدوم از این کاراکترها، به اندازه یه عمر داستان و تاریخچه پشتشون هست. یعنی پتانسیل این داستان ها، از یه مشت زامبی کمتره؟

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بر خلاف TWAU!؟

پتانسیل TWAU خیلی بیشتره ولی احتمال ساخت فصل دومش کمه. بهرحال بازی Canon حساب میشه و یه Prequel برای Comic هاست.

فکر ساخت TWAU با شخصیتی غیر از Bigby رو هم باید از سرمون بیرون کنیم. بدون گرگ که دیگه بازی "گرگ در میان ما" نمیشه.

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
پتانسیل گرگی میان ما خیلی خیلی از مرده متحرک بیشتره بنظرم

دنیای Fables بسیار گسترده تر و جذاب تر از دنیای پسآخر الزمانی WD هستش

اما ظاهرا TT فعلا به تنها چیزی که توجهی نمیکنه TWAU هستش ...

امیدوارم در آینده فصل دومش تائید بشه و دل میلیونها گیمر رو شاد کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر