آریا استارک سریال Game of Thrones در نقش الی The Last of Us

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
last-of-us-movie-promo-sdcc.jpg

در جریان نمایشگاه کمیک کان امسال آقای نیل دراکمن خالق اصلی بازی تحسین شده ی The Last of Us برای اولین بار به صورت رسمی در رابطه با ساخت فیلم سینمایی The Last of Us صحبت کردند. با توجه به گفته های ایشان آقای Sam Raimi کارگردان سه گانه ی مرد عنکبوتی تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده دارد و خود دراکمن فیلمانه The Last of Us را خواهد نوشت. نیل در طول صحبت ها به این موضوع اشاره کرد که چراغ سبز به او داده شده و سعی میکند فیلمنامه را همانند داستان اصلی بازی بنویسد.

سم ریمی همچنین صحبت هایی با نیل انجام داده و به او و تمامی تیمش گفته است که آن ها نیازی به تغیر بزرگ ندارند چرا که داستان باید همانند داستان اصلی بازی باشد. آن ها یک سری صحبت ها هم انجام داده اند در خصوص استفاده از بازیگر توانایی هم چون Maisie Williams ( آریا استارک سریال Game of Thrones) در نقش الی که هنوز این موضوع 100% نشده است و بیشتر در حد یک مذاکره میباشد.

همچنین از آن ها سوال شد که ایا برای نقش جوئل از بازیگری همانند Bruce Campbell استفاده میکنند که ریمی به صورت جمله ای طنز آمیز پاسخ داد" یک جا هم برای بروس پیدا خواهیم کرد ، ریمی همیشه جایی برای همه پیدا میکند خبر دارید که !"
کارگردان این فیلم هنوز مشخص نشده اما نیل بر روی این موضوع تاکید کرد که قصد ندارد این فیلم به یک اقتباس کاملا معمولی از بازی انان تبدیل شود . نیل خودش کارگردان را انتخاب خواهد کرد و به این موضوع اهمیت میدهد کسی که نقش جوئل را ایفا میکند باید درکی کاملا درست از این نقش داشته باشد.
تاریخ اکران این فیلم هنوز مشخص نیست اما اینطور که به نظر میرسد ساخت فیلم The Last of Us تازه شروع شده و حالا حالا ها نباید منتظر اکران رسمی آن باشیم.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
no pal
خوشحالم از اینکه شما این اطلاعات رو داری !
70% تاثیری که بازی رو شما میزاره gameplay هست ! اگر واقعا گیمر باشی ! پس الکی خودتو گول نزن . دوست من باور کن نوشتن فیلم نامه وجواب دادن فیلم نامه به عنوان فیلم کاری بسی دشواره !
منظور من این نبود. اصلا سریشو بسازن ما که هممون یه مشت pirates بیش نیستیم میریم دانلودم میکنیم . امیدوارم بسازن شما هم لذت ببری بیایی تو bc هم واسه ما کم سوادا نقدش کنی اقا Alireza

خوب شما هم اگه بازی تجربه کرده بودی میدونستی که داستان بازی نه تنها مناسب فیلم شدن هستش بلکه تمام موارد مورد نیاز برای یه اثر سینمایی خوب شدن داره بزرگترین خوبی این بازی هم داستان عالی این بازی .

این دیدگاه شما من به این باور رسوند که این همه عمرم که بازی کردم که از 4-5 سالگی شروع شده که دیروز دوران شروع 28 سالگی به سر میبرم هیچی وقت گیمر واقعی نبودم که این دیدگاه شما بدرد خودتون میخوره بر عکس نگاه شما به بازی من همه موارد به یک میزان تاثیر گزار میدونم در یک بازی از داستان تا گیم پلی تا گرافیک بازی باید در یک سطح باشن تا من یه بازی خوب بدونم .

کسی خودش این وسط گول نمیزنه برعکس این شمایی که داری دیدگاهت FACT میدونی بر عکس دیدگاه شما اول باید یک موضوع قوی وجود داشته باشه که بشه ازش یه فیلم نامه خوب در آورد اینکه شما میگی کار دشواریه انگار که من گفتم کار راحتیه اما با توجه به TLOU همون داستانی که در بازی روایت شد بدون تغییر هم به صورت فیلم عرضه کنن The road که شما به نظرت شاهکاره میخوره اصلا شک نکن به خاطر اینکه The Road تنها چیزی که نداشت بخش علمی و تخیلی قوی و بلکه بلکه فقط یه survivor ساده بود برعکس TLOU هم بخش survivor احساسی و داستانی علمی و تخیلی بهتری داره هم جا برای بازی با داستان بیشتر باز میکنه .

من نمیدونم چرا جدیدا همه میزنن تو خط کوچه علی چپ خوب شما یه حرفی زدی منم جواب دادم کم سواد این مسخره بازی ها چیه دیگه ؟ جدیدا مد شده وقتی حرفی برای گفتن ندارین اینجوری صحبت کنید ؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
هر چی به الی و اریا استارک نگاه می کنم تشابهی نمیبینم! به نظرم Izabela Vidovic بهترین گزینه میتونه باشه هم سنشون نزدیک تر هست و هم چهرشون

Attachments

• Izabela+Vidovic+Homefront+Los+Angeles+Press+3KqDWqYqwjjl.jpg
    Izabela+Vidovic+Homefront+Los+Angeles+Press+3KqDWqYqwjjl.jpg
    86.2 KB · مشاهده: 25

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اطلاعات خاصی تو این زمینه ندارم اما معمولن کسایی که کارای Motion Capture شخصیتارو انجام میدن یه تشابه ظاهری هم باهاشون دارن. کی کارای کپچر الی رو انجام داده؟

ویرایش: از ته دل حرفمو پس میگیرم خواهشن نرین تو گوگل سرچ کنین :))

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اطلاعات خاصی تو این زمینه ندارم اما معمولن کسایی که کارای Motion Capture شخصیتارو انجام میدن یه تشابه ظاهری هم باهاشون دارن. کی کارای کپچر الی رو انجام داده؟

ویرایش: از ته دل حرفمو پس میگیرم خواهشن نرین تو گوگل سرچ کنین :))

الانِ اشلی جانسون رو نگاه نکن :D چهره ی الی رو از چهره ی بچگی همین ایشون ورداشتن :D

ohi1c1q3valn9ogk7ue1.jpg

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
به نظر من بهترین گزینه برای نقش الی همون الن پیج هست.
قدشون که تقریبا برابره، از نظر چهره هم که عین سیبی میمونند که از وسط نصف شده باشند. فقط یه مشکل سن هست که اون با توجه به گریمورهای حرفه ای اصلا به چشم نخواهد اومد و صداش هم مشکلی رو ایجاد نمیکنه . وقتی برد پیت 40-50 ساله نقش یه بچه دبیرستانی رو بازی می کنه، الن پیج چرا نقش الی رو بازی نکنه! از بقیه ی کسایی هم که تاحال پشنهاد شده اند استعداد بالاتری در بازیگری داره.

جفتشون هم که گرایشاتشون مثل همه >:):d

VXR HUMAN

کاربر سایت
Jun 30, 2014
50
به به، اینبار کارشناسان بازی سنتر در مورد انتخاب کاراکتر بازیگری فیلم نظر میدن. نظر دادن مشکلی نداره ها، مسئله اینجاست که یه جوری نظر میدن که کسی ندونه فکر میکنه همه بیشتر از 20 سال تجربه نویسندگی و کارگردانی و تهیه کنندگی دارن.

پ.ن:
الزاما قرار نیست بازیگر شبیه کاراکتر اقتباس شده باشه.

سری بعد حتما از شما اجازه خواهیم گرفت بابت نظر دادن . علیحضرت فردین:x

هر کس میتونه نظرشو درباره هر چیزی بگه . تمام نظرات هم به نوعی درسته ! حالا شما چرا ناراحتی .خدا هم نمیدونه

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
Sam Raimi ??

جدی ترین فیلمی که ساخته Evil Dead 2 هست ! چجوری میخواد یه فیلم با این اتمسفر سنگین و فوق جدی بسازه ؟؟

سم ریمی رو همه به Comedy/horor و Campy Horor های معروفش میشناسن ، اصلا تو ذات این کارگردان نیست همچین چیزایی !

نمونه بارز کارای جدیدش Drag Me to Hell هست که اگه ندونید سبک کاری سم ریمی چیه ، به نظرتون یه فیلم کاملا طنز دری وری میاد !

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
Sam Raimi ??

جدی ترین فیلمی که ساخته Evil Dead 2 هست ! چجوری میخواد یه فیلم با این اتمسفر سنگین و فوق جدی بسازه ؟؟

سم ریمی رو همه به Comedy/horor و Campy Horor های معروفش میشناسن ، اصلا تو ذات این کارگردان نیست همچین چیزایی !

نمونه بارز کارای جدیدش Drag Me to Hell هست که اگه ندونید سبک کاری سم ریمی چیه ، به نظرتون یه فیلم کاملا طنز دری وری میاد !

ایشون تهیه کنندگی فیلم رو بر عهده دارند کارگردان هنوز مشخص نشده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر