Naughty Dog از احتمال ساخت Crash Bandicoot جدید و remaster کردن Uncharted می‌گوید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
v691l3u10694umhmk40s.jpg

روزهایی که Naughty Dog بازی‌های پلتفرمر کارتونی و جالب می‌ساخت، یعنی قبل از اینکه دست به ساخت عناوین اکشن و ماجراجویی، همچون The Last of Us و Uncharted بزند را به یاد دارید؟

آقای Arne Meyer از Naughty Dog در مصاحبه ای با IGN اذعان داشته که این استدیو همیشه علاقه‌مند به زنده کردن فرنچایزهایی همچون Crash Bandicoot و Jak & Daxter بوده است، اما باید زمان مناسبی که برای احیای آن ها منطقی باشد، فرا رسد و هیچ گونه برنامه فوری برای زنده کردن Crash و یا Jak and Daxter ندارند. در ضمن، گفته شده که آن ها از جانب سونی هیچ گونه مانع و یا اجباری در این ضمینه نخواهند داشت. علاوه بر این، صحبت‌هایی در مورد احتمال remaster کردن فرنچایز Uncharted برای PS4 پس از عرضه Uncharted 4 نیز شده است.

"این قضیه [زنده کردن فرنچایز های قدیمی] همیشه برای بررسی و ملاحظه، حاضر و مهیا است. از آن زمان وقت زیادی نگذشته است، اما این‌ها همان مشکلاتی هستند که با Jak and Daxter تجربه کردیم: آیا در حال حاضر، انجام این کار عاقلانه به نظر می‌رسد؟ منظورم این است که ما هنوز افرادی در استدیو داریم که بر روی فرنچایز Crash کار کرده اند. ما هیچگاه گذشته خود را فراموش نخواهیم کرد و به دلایل نوستالژیک، به یاد داشتن گذشته بسیار فوق العاده خواهد بود. این همان دلیلی خواهد بود که چرا Jak 4 وجود ندارد و ساخته نشده: نمی‌دانم‌ که در حال حاضر، انجام این کار، بهره گیری از نقاط قوت مان باشد یا خیر (اشاره به زمان مناسب).

آقای Neyer می‌گوید که Naughty Dog به دنبال ساخت عنوان جدیدی از سری Jak در سال 2009 بود. "اما ایده های اولیه برای بازی، به نوعی دور از ماهیت اصلی Jak and Daxter بودند. ما از خودمان سوال می‌کردیم که آیا می‌خواهیم این بازی را تنها به دلیل فروش و عرضه به بازار بسازیم؟ و نامی بر روی آن بگذاریم در حالی که واقعا Jak and Daxter نیست؟ یا اینکه واقعا مشتاق ساخت این بازی هستیم؟"

"هم اکنون، چیزی که بیشتر از همه، اعضای استدیو را هیجان زده کرده، ادامه دادن کار بر روی بازی های داستان محور با شخصیت پردازی قوی است. من تصور می‌کنم حداقل برای حال حاضر، ایده های ما در این ضمینه تمام نشده است، اما این مساله می‌تواند با چیزی ساده مثل سخت افزار تغییر کند. سخت افزار چیزی بود که قبلا این کار را انجام داد. من فکر می‌کنم ما در ضمینه خلق داستان‌های شخصیت محور در مسیر بسیار خوبی قرار داریم. بنابراین تمرکز ما نیز در همین ضمینه خواهد بود."

با توجه به اینکه Uncharted 4: A Thief's End قرار است آخرین نسخه در فرنچایز Uncharted باشد، عده ای تصور می‌کنند که Naughty Dog ممکن است بخواهد کالکشنی از سه نسخه اول این سری بر روی PS4 عرضه کند. علی رغم اینکه Shuhei Yoshida شخصا انجام چنین کاری را به Naughty Dog توصیه کرده است، آقای Neyer در جواب می‌گوید: "بسیار خوب است که همیشه به دنبال راه هایی برای گسترش مخاطبان خود بود و من هم نمی‌خواهم بگویم که ما چنین کاری نخواهیم کرد. من فکر می‌کنم اگر همه چیز دست به دست هم دهند، در این ضمینه تلاش و همچنین آن را انجام خواهیم داد (ساخت کالکشن)."

این حرف ها یعنی Naughty Dog کاملا تمرکز خود را بر روی بازی هایی همچون Uncharted 4: A Thief’s End گذاشته است. اما چه کسی می داند. شاید روزی شاهد بازگشت Jak & Daxter یا Crash Bandicoot باشیم.

منبع

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
خب ديگه فكر ميكنم خيال همه ازين بابت كه تمام تمركزشون روي Uncharted 4 هستش ، راحت شد و دليلي براي ناراحتي از ساخت Uncharted Collection وجود ندارد !! :d
Crash هم ميگيم به عشق امير آكيبا بسازن

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
امیر آکیبا کجاست !!
NhocCashmere017.gif

:-"

.
.
.
.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نمیشه بعداً تمرکزشون رو روی یه فایتینگ بذارن ؟
admire2-onion-head-emoticon.gif

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
JAK & DEXTER ؟ یکی از دلایل هایپ شدن من برا خرید PS4 ... واقعا این بازی محشر بود چقدر بازیش می کردیم تو PS2 مخصوصا ماشین بازیاش :D ! WOW ... !

Metal Gear

کاربر سایت
Jan 16, 2010
422
جریان چیه از یوشیدا گرفته تا آبدارچی سونی همه دارن در مورد کراش حرف میزنن.اینهمه اشاره مستقیم و غیر مستقیم برای چیه!دلیلش تنها یه چیز میتونه باشه.از همون ابتدا که استارت اینکارا و اشاره ها زده شده قصد داشتن طرفدارارو بشدت تشنه کنن تا فروشش اندازه 3 برابر TLOU تضمین بشه بعد معرفیش کننb-)شاید اون پروژه جدید AAA که اسمی ازش برده نشده همون کراش باندیکوته و میخوان همه رو برای E3 2015 غافلگیر کنن

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
خب ديگه فكر ميكنم خيال همه ازين بابت كه تمام تمركزشون روي Uncharted 4 هستش ، راحت شد و دليلي براي ناراحتي از ساخت Uncharted Collection وجود ندارد !! :d
Crash هم ميگيم به عشق امير آكيبا بسازن
یعنی فقط منم ؟ :-"

امیر آکیبا کجاست !!
NhocCashmere017.gif

.
.
.
.
امیر از وقتی خبر رو خونده مثل اوکابه رینتارو داره قهقه ی شیطانی مینماید! >:)
و همچنین جشن و پایکوبی! >:)

اینکه توی این چند ماه مستقیما دارن اسم از کراش میبرن،یعنی واقعا یه خبراییه! >:)
حتی اگر اکتی بگه مال ماست! :-" حتی اگر ND بگه اکتی بهمون اجازه نداده تو سالگرد 30 سالگی،فن آرت های ملت رو چاپ کنیم! :-"

باز هم میگم : " E3 2015 ! :bighug: "
البته با این چیزایی که گفتن،ممکنه بشه E3 2016 :| :-" ولی مهم اینه بالاخره روزی از همین روزها یه خبری میشه!>:) :-"
---
@احسان
ND اگر فایتینگ بزنه،از نظر جو و اتمسفر،میزنه کلهم اجمعین فایتینگ ها رو راهی جوب میکنه! :-" از نظر خشونت هم MK جلوش کم میاره:-" >:)

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دیدن امیر داره زجر میکشه گفتن یه چی بپرونیم!!

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
گویا بلاخره یه خبرایی داره میشه!
دیشب دوستم بهم پیام زدکه ناتی از کراش حرف زده اونم با ign
اما چون برای ما بسته بود!تا ساعت 3 بیدار بودم و سایتهای مجاز رو میگشتم ولی فکر کردم بشر سرکارم گذاشته!
E3 2015 منتظرتم!
از همون تیزر تریلر تابلو بود کراشی هست اما اینکه ناتی داگ بسازه اونم با تیمی که قبلا بعضی هاشون روی نسخ اولیه کار کردن محشره!
خدا یعنی میشه من دوباره ارم ناتی رو روی کراش جدید ببینم؟؟
از همین تریبون اعلام میکنم اگه کراش بیاد و ناتی بسازه بشخصه ناتی داگ جزو مقدستاتم میشه و ps4 هم همینطور!

ناتی داگ متشکریم:D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
ینی روزی که اعلام کنن داریم کرش میسازیم به قید قرعه یه نفر هر کاری بگه انجام میدم (ترجیحا امینرضا نباشه :D)

پ.ن: احساس میکنم اون روز نزدیک است.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
این آقا و شماهایی که راجع به Crash حرف میزنید ، از حضرت ab اجازه گرفتید ؟؟؟ :-w

ینی روزی که اعلام کنن داریم کرش میسازیم به قید قرعه یه نفر هر کاری بگه انجام میدم (ترجیحا امینرضا نباشه :D)

پ.ن: احساس میکنم اون روز نزدیک است.
آکیبا از طرف من وکیله :> :d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,183
نام
ماکان
کرم از خود درخته ها! ما هی ول میکنیم اینا یه چرتی میپرونن باز ما هوایی میشیم!:| خوب اگه نمخوان کرش بسازن یبار مثل آدم بگن نمیسازیم قال قضیه رو بکنن! دیگه این همه آسمون ریسمون بافتن واسه چیه؟ خدا سونی و دار و دستشو لعنت کنه.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
یعنی فقط منم ؟

نه تو چون حالت خيلي خراب بود به طور خاص بهت اشاره كردم ، وگرنه كيه كه Crash نخواد :d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر