ُُُTLoU: Remastered به ۵۰ گیگ فضای خالی در زمان انتشار نیاز دارد.

parsa.rts

کاربر سایت
Jun 16, 2014
54
نام
پارسا
درود.

بعد از لیک شدن بازی چند روز زودتر از روز موعد تایید شده است که TloU: Remastered نیاز به 50GB فضای خالی در PS4 نیاز دارد.

the-last-of-us-remastered-wide.jpg

بازیکنانی که توانسته اند این نسخه از بازی را به دست آورند اجازه ی پخش زنده ی آن را در سایت های آنلاین تا زمان انشار رسمی بازی ندارند. همچنین مقایسه ای بین نسخه های PS3 و PS4 انجام گرفته که میتوانید در این سایت مشاهده کنید.
TLoU: Remastered در تاریخ ۳۰ جولای برای کنسول PS4 اننشار میشود.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
داغون؟
PS3:
Screenshot_11.png

PS4:
Qphjso3.png

نسخه ریمستر شده پیشرفت خوبی داشته و اصلا داغون نیست!
من این گیفه رو میگم، و گرنه پیشرفت خوبی داشته بازی!
همین گیفه رو نگاه کن، ساختمون ها و ...:D
@نمکدون
آفرین، شیرینی بهت بدم حالا؟

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
البته بگم خبر مشکل داره! پشت باکس بازی حجم دقیق نمیزنه! من بعید میدونم بشه 50 گیگ کامل روی بلوری جا داد! احتمالا حداکثر 46-47 گیگ جا داشته باشه البته حدس میزنم

- - -ویرایش - - -

الان چه حسی داری رضا؟ :D 50 گیگ قراره دانلود کنی
من که بابت حجم پول نمیدم جلو جلو هم 50 گیگ بهم دادن:D
شما چه حسی داری که من day 1 بازی دستمه؟:D
درست حدس زدم بازی 44 گیگه:
lSSc.jpg

moji_pack

کاربر سایت
Oct 17, 2011
208
امکان نداره برای گیم همچین چیزی استفاده شه!
تا هزینه تولید دیسکی به حداقل ممکن نرسه ازش استفاده نمیکنن!

دادا من که نگفتم امکان داره... دوستمون گفت حجم دیسکا میره بالا در آینده منم اینو گذاشتم...
اطلاع رسانی بود...همین
(ماشاا... همه اهل جبهه و خط مقدم هستن)

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
کلا نمیدونم چرا بازیایی که remaster میشن جو جدیدشون حالت creepy بودنشو از دست میده!
نمیدونم چطور بگم جو مرده نسخه قبل بیشتر به دلم میشینه!
- - -ویرایش - - -

بالاخره ایراد باید گرفته بشه، این جزء روند طبیعیه که برای برخی بازیها خصوصاً اگه بازی ND باشه باید طی بشه.
:|/:)
در عرصه fact سازی ما ایرانیا استعداد بالایی داریم
بازی بدون ایراد هم نیست!هیچ بازی بدون ایراد نیست!;)

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
من این گیفه رو میگم، و گرنه پیشرفت خوبی داشته بازی!
همین گیفه رو نگاه کن، ساختمون ها و ...:D
منم همینطوری فکر میکردم فایل رو که باز کردم و 1080 دیدم تازه فهمیدم از هر نظر پیشرفت کرده بازی شایدداری عکس کوچیکو میبینی

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
دوربین مخفیه؟!
ربطی به استفاده بهینه از کمترین امکانات نداره! علتش اینه که کات‌سین‌های بازی Pre-Render شده هستن و حجم عظیمی از بازی به خاطر وجود همین ویدئوهای توی بازی هست (که گویا الان 1080p هم شدن و قطعاً حجمشون بیشتر شده). در ضمن کلی DLCـه مالتی و سینگل هم توی دیسک هست که اونم باعث حجم بیشتر می‌شه.

با این حساب اگه نتونن کات‌سین‌های Uncharted رو Real-Time کنن، عرضشون روی یک دیسک ممکن نیست.
صبر کن بینم مگه خود ND نگفته بود گرافیک بازی در حد کات سکانسای PS3ـه و دیگه نیازی به از پیش رندر کردنشون نیست ؟ :-/

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
صبر کن بینم مگه خود ND نگفته بود گرافیک بازی در حد کات سکانسای PS3ـه و دیگه نیازی به از پیش رندر کردنشون نیست ؟ :-/

بله اما اون کات سینها از قبل ساخته و آماده بوده احتمالا دوباره سازیشون خیلی مقرون به صرفه نبوده. در ضمن این ریل تایم نبودن کات شینها در نسخه PS4 تصورات ماست بعید میدونم رسما چیزی اعلام شده باشه. بعدا معلوم میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر