Areal عنوانی بر خواسته از خاکستر S.T.A.L.K.E.R

max93

کاربر سایت
May 29, 2012
354
a108becfc1ab7541dd6059f1c4d4f61d_large.png

چندی پیش بود که شرکت WEST GAMES عنوان جدید خودشو به نام AREAL در Kickstarter مطرح کرد . که واکنش هایه زیادی مبنی بر تقیلد بیش از حد این بازی از سری

STALKER به همراه داشت . شرکت WEST GAMES که هدف ساخت دنباله برایه سری STALKER را داشت با ملحق شدن طراح ارشد سری STALKER به تیمش این توانایی در خود میبیند
. درخواست مالی عجیب این شرکت در Kickstarter مبلغ $50,000 بوده که بسیار ناچیز بوده !

اما ویدئو جدیدی که از بازی منتشر شده قابل توجه است!
http://media.multiplayer.it/files/2014/07/18/29357-areal-unarea-di-gioco-in-video.hi.mp4
[h=1][/h]

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
در مورد اینکه ایا واقعا سری جدیدشو این استدیو می خواد بسازه؟؟ و ایا واقعا میادش؟ و هر چی که راجع بهش هست

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
خوب چرا قصاص قبل جنایت می کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به جای اینکه بیای اینجوری بگی بگو به اون دلبل به این دلیل و طبق این منبع و اون منبع نسخه ای در کار نیست . من از کجا اون شونصد تا پست بدونم که کجا و کیا دادن تا بفهمم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سوال پرسیدما ؟؟ ممنونم بابت کمکت ;)

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
خوب چرا قصاص قبل جنایت می کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به جای اینکه بیای اینجوری بگی بگو به اون دلبل به این دلیل و طبق این منبع و اون منبع نسخه ای در کار نیست . من از کجا اون شونصد تا پست بدونم که کجا و کیا دادن تا بفهمم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سوال پرسیدما ؟؟ ممنونم بابت کمکت ;)
خب برادر یه نگاه اجمالی می کردی به 5 6 پست اخری می دیدی دیگه! حالا اومدن دارن تو سایتشون مثلا پول جمع می کنن ولی اونم سرکاریه.

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
خوب حقیقتش یکی تایید کرده یکی نکرده . این وسط موندم میاد نمیاد.ت. اون سایتشونم انگار یه 500 یا 600 دلاری پول اومده رو پولشون . هر شب دارم پولاشونو چک می کنم:d . از طرفی هم اون ویدیوی ابتدایی فکرمو مشغول کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر