سوال در مورد وارکرافت خواهشا اگه میشه جواب بدین

راستش من از همون بچگی بازی وارکرافت رو تو گیم نت میدیدم ولی همش بازی های دیگه رو بازی میکردم
اما نمیدونم الان میخوام یاد بگیرم بازی کنم اما نمیدونم کدوم نسخه روبگیرم تا اونحایی که فهمیدم دوتا نسخه داره میخوام بیام حز وارکرافت باز ها لطفا میشخ راهنماییم کنین چطور شروع کنم ممنون

.:Arth@s:.

کاربر سایت
Oct 18, 2011
897
نام
محمد
راستش من از همون بچگی بازی وارکرافت رو تو گیم نت میدیدم ولی همش بازی های دیگه رو بازی میکردم
اما نمیدونم الان میخوام یاد بگیرم بازی کنم اما نمیدونم کدوم نسخه روبگیرم تا اونحایی که فهمیدم دوتا نسخه داره میخوام بیام حز وارکرافت باز ها لطفا میشخ راهنماییم کنین چطور شروع کنم ممنون
میخوای داستلنشم بدونی یکم اول warcraft 3 بعد warcraft 3 : frozen thron اگه نه که frozen رو بازی کن

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
اون چیزی که بازی میکنند Dota هست .. Dota یکی از نقشه های بخش چند نفره بازی Warcraft هست . اینقدر محبوب شد که حالا به عنوان یک بازی مستقل منتشر شده به اسم Dota 2 از طرف Valve که میتونید رایگان در استیم بازی کنید.
اما شما برای یاد گیری بهتر هست دوستی به صورت حضوری به شما یاد بده با نوشتن سخت هست اما یک جستجو کوچیک در اینترنت میبینی که سایت های ایرانی زیادی هستند که این بازی اموزش میدند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر