آموزش انلاین بازی کردنcod mw3 بدون نیاز به نسخه ارجینال و cd key

wallpaper_call_of_duty_modern_warfare_3_-_collections_02_1920x1080.jpg

1)باید بازی را خریده یا دانلود کرده و آنرا نصب کنید.نسخه 4dvd
)باید در سایت plus master ثبت نام کنید.
PlusMaster • User Control Panel • Register

2)سپس فایل آپدیت بازی را دانلود کنید.سپس آنرا در داخل پوشه بازی کپی کنید.MW3-Full_Update_1.4.382

3)فایل آپدیتر بازی را دانلود کنید.http://content.plusgamer.ir/LaunchPlusMW3.rar

سپس آنرا اجرا کنید :

4)سرور های بازی خود را پس از دانلود نرم افزار زیر با این نرم افزار آپدیت کنید.
http://content.plusgamer.ir/dsut.rar

5)کافیه که برای خودتون یه یوزنیم و پسوورد انتخاب کنین اما برای این کار بایستی که به انجمن این مسترسرور رفته و ثبت نام کنین و همون یوز و پسی که در انجمن انتخاب کردید رو باید وارد بازی کنید.

بعدش برید و فایل Luanch plus mw 3 رو اجرا کنید.
بازی اجرا میشه من خودم دارم با این روش بازی میکنم جواب میده
;)

آموزش ساختن سرور:
۱- آپدیت سرور رو دانلود کنید.
http://content.plusgamer.ir/dsut.rar

2-آپدیت رو از حالت فشرده خارج کنید و در پوشه سرور خود قرار دهید.
۳-dsut.exe رو اجرا نمایید ، سپس بازی مورد نظر را جهت بروزرسانی انتخاب کنید و منتظر بمانید تا بروزرسانی تمام شود.
۴-از PlusMW3_Server.exe یک میانبر(ShortCut) بسازید و در قسمت تارگت (Target) کد زیر را بنویسید.
[box type="note" align="aligncenter" ]+set net_queryPort 27015 +set net_port 27016 +set net_masterServerPort 27017 +set sv_config “server.cfg” +start_map_rotate [/box]
5-به پوشه ادمین (admin) مراجعه کنید و فایل server.cfg را طبق خواسته خود ویرایش کنید.
https://dl.dropboxusercontent.com/s/hb16m36dbsd7amf/server.cfg

امید وارم لذت ببرید از این بازی من خودم پینگم بین 70 تا 170 تغییر میکنه بدون مشکل بازی میکنمb-)

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
اگه منظورتون lan هستش نه خیر فکر نمیکنم اما اطمینان ندارم.

lan هم داره
میشه بازی کرد
سرور ایرانی هم تا دلتون بخواد هست ...الان 2-3 سالی میشه من دارم بازی میکنم ی قبلا MW2 و الان هم MW3 ..البته به روش Tekno

MOEINCREED

کاربر سایت
Aug 11, 2012
228
نام
معین
lan هم داره
میشه بازی کرد
سرور ایرانی هم تا دلتون بخواد هست ...الان 2-3 سالی میشه من دارم بازی میکنم ی قبلا MW2 و الان هم MW3 ..البته به روش Tekno
منظور من این کرک بود که lan نداره اما باتکنو میشه lan هم بازی کرد

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,072
نام
شایان
دوستان یه توضیحی بخوام بدم میتونم بگم فرق اساسی plusmaster با tekno در این است که در روش tekno انتی چیت وجود نداره و پر از ادم های چیتر هست
ولی در روش plusmaster انتی چیت قوی وجود داره که جدیدا مخصوصا کمتر کسی جرات داره که چیت بزنه
بنده خودم یکی از اعضای کلن NooB هستم که کلن مستر ادمین های Plusmaster هست سوالی داشتید میتونید توی فروم خود plus بپرسید و اگر خواستید میتونید از خود من بپرسید

ostoore

کاربر سایت
Sep 3, 2013
105
نام
اشکان
دوستان یه توضیحی بخوام بدم میتونم بگم فرق اساسی plusmaster با tekno در این است که در روش tekno انتی چیت وجود نداره و پر از ادم های چیتر هست
ولی در روش plusmaster انتی چیت قوی وجود داره که جدیدا مخصوصا کمتر کسی جرات داره که چیت بزنه
بنده خودم یکی از اعضای کلن NooB هستم که کلن مستر ادمین های Plusmaster هست سوالی داشتید میتونید توی فروم خود plus بپرسید و اگر خواستید میتونید از خود من بپرسید

اگه میشه لینک دانلود بازی رو بدید یا جایی که این نسخه رو برای فروش گذاشته باشه

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,072
نام
شایان
اگه میشه لینک دانلود بازی رو بدید یا جایی که این نسخه رو برای فروش گذاشته باشه

دوست عزیز شما میتونید خود بازی mw3 رو دانلود کنید و در فروم هم map های بخش مولتی رو بگیرید یا از سایت هایی مثل
بک اپ کامل بازی رو خریداری کنید و فقط لانچر مخصوص پلاس مستر را دانلود و نصب کنید

anna00

کاربر سایت
Oct 25, 2014
75
هنوز این روش هست هر کاری میکنم نمیتونم وارد سایتش بشم چیکار کنم یه راهنمایی کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر