Bandai Namco به عنوان ناشر بازی Project Cars اعلام شد

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
Bandai Namco بخش اروپا امروز اعلام کرد وظیفه انتشار بازی استودیو Slightly Mad به نام Project Cars را در سرارسر جهان بر عهده خواهد داشت.

igk6x09rrids9csljpuc.jpg

امروز Alberto González Lorca معاون استودیو های خارجی بخش اروپا Bandai Namco در بیانیه ای اعلام کرد: "ما بسیار خوش حال هستیم که با استودیو Slightly Mad در این پروژه امیدوار کننده همکاری می کنیم. پروژه ای که در آن انتظارات جامعه با تخصص مسابقه دههندگان (Racers) برای ساخت نسل بعدی مسابقات شبیه سازی رانندگی ترکیب خواهد شد."

استودیو Slightly Mad قبلا بازی هایی مثل Need for Speed: Shift و World of Speed را منتشر کرده است و در توصیف Project Cars گفته شده، این بازی "معتبر ترین، زیبا ترین، بزرگترین و به لحاظ فنی پیشرفته ترین بازی Racing در سیاره زمین است."

بازی Project Cars در ماه نوامبر برای PC، Steam OS و کنسول های PS4, Xbox One, Wii U منتشر خواهد شد.

منبع

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
به عنوان یک فن GT که کودکیم رو باهاش میشناسم امیدوارم بازی GT رو له کنه بلکه این PD به خودش بیاد !
حالا درسته كه استاد تو اين مدت يكم چت زده و افت كرده ولي اينكه اميد داشته باشيم يه بازي ديگه بياد و GT رو له كنه ( كه غير ممكنه :d ) اونم صرفا به خاطر اينكه استاد ياما به خودش بياد و به دوران اوجش برگرده رسما حكم فحشو داره به طرفداراي GT :d

هنوز سر حرف قبليم هستم ولي بايد اعتراف كنم كه اين عكس از فيزيك بازي رسما فكمو مورد عنايت قرار داد :d

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
حالا درسته كه استاد تو اين مدت يكم چت زده و افت كرده ولي اينكه اميد داشته باشيم يه بازي ديگه بياد و GT رو له كنه ( كه غير ممكنه :d ) اونم صرفا به خاطر اينكه استاد ياما به خودش بياد و به دوران اوجش برگرده رسما حكم فحشو داره به طرفداراي GT :d

هنوز سر حرف قبليم هستم ولي بايد اعتراف كنم كه اين عكس از فيزيك بازي رسما فكمو مورد عنايت قرار داد :d

دیدن چیزایی مثل Vision GT و Lunar Mission وقتی ماشین ها و ترک های Standard تو بازی هستن حکم فحش رو دارن نه حرفای من ! من خودم تا قبل از عرضه GT5 خندم میگرفت وقتی بعضی ها FMS رو با GT حتی مقایسه میکردن ولی تو همین چند ساله معنای کیفیت ساخت رو با FMS تجربه کردم ! کلا این حرفا تنها فایدش سوزوندن جیگر یک GT فنه و آف تاپیک هم هست ، بگذریم .

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
والا من متوجه نميشم تاپيك PC به دعواي جي تي و فورزا چه ربطي داره. كسي متوجه شد به منم بگه كه از سر در گمي در بيام

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
خب پراجکت کارز یه جورایی سیمولیشن ـه وبه نظرم این دمیجی که داره عالیه :D یعنی ماشین صرفاً یه پوسته ی خالی نیست :D

من کلی گفتم:d وگرنه تو Sim ها Project Cars تخریب پذیری شاخی داره و حرفی روش نیست:d ولی تو حالت کلی Next Car Game همه چیو نابود میکنه:dتمرکز تیم سازنده هم فقط روی همین تخریب پذیری و فیریکه و بنظرم هیچ بازی توان رقابت باهاشو نداره.

FaVoRiTe

کاربر سایت
Jul 4, 2014
79

GT یه بازی انحصاریه فقط طرفداران سونی میتونن تجربش کنن و مثل شما عاشقش بشن
اما داستان معروفیت یک IP مولتی پلتفروم که هر کسی میتونه تجربش کنه خیلی فرق داره . اگه موفق باشه بسرعت سر زبونها میوفته .. به اینده این ریسینگ بسیار خوش بینم
شک نکن این عنوان از نظر گرافیکی رو PC HIGH END بینظیر خواهد بود. .. صبور باشید.

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
Slightly Mad Studios explains Project CARS' Wii U delay - Nintendo Everything
Slightly Mad سازنده بازی از دلیل تاخییر نسخه Wii U گفته.
"Wii U اساس از یک معماری متفاوت نسبت به سایر کنسول ها و PC استفاده می کند.به این معنا که کد نویسی (این نسخه)زمان بیشتری طول خواهد کشید تا به کیفیت نسخه های دیگر برسد.
سازندگان ما زمانی بیشتری را برای درست کردن نسخه Wii U می خواهند...نسخه های X1 و PS4 به نسخه PC نزدیک تر هستند."

mehrdad safari

کاربر سایت
Aug 3, 2009
87
نام
GaMer
Project CARS از رزولوشن وحشتناک 12K پشتیبانی خواهد کرد

33423639216316410956.jpg

Project CARS اولین عنوان ریسینگ جهان که بطور کامل از رزولوشن بی همتا 12K پشتیبانی خواهد کرد .
بدون شک میتوان نسخه PC عناون Project CARS با گرافیک ترین بازی ریسینگ جهان نامید.

بتازگی Bandai Namco از یک تریلر رسمی از این عنوان که بروی 3 تلویزیون 4K در ابعاد 65 اینچ چهار کارت گرافیک تایتان و 64GB RAM اجرا شده پرده برداشت

گرافیک این ابر ریسینگ باعث بهت همگان شد

41359867787402451169.jpg

دانلود تریلر

تریلر1

تریلر 2

تریلر 3

56 روز مانده تا انتشار بازی
Project CARS Will Support 12K Resolutions, Will Pack The Largest Track Roster | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

آخرین ویرایش:

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
3 تلویزیون 4K در ابعاد 65 اینچ چهار کارت گرافیک تایتان و 64GB RAM
لول، تو کل دنیا بیشتر از 5 6 نفر پیدا می شن که همچین سیستمی داشته باشن؟
اینا فقط سعی دارن اسم بازی رو با اعدا قلمبه سلمبه بکشن بالا :)

mehrdad safari

کاربر سایت
Aug 3, 2009
87
نام
GaMer
خودشو اذیت نکن
در کل این عنوان با گرافیک ترین ریسینگ جهانه و مانندی نداره البته only on PC :)

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
حالا شاید بخوان اسم بازی رو بالا بکشن با اینطور چیز‌ها ولی‌ اجرا رو 12k بدون افت کیفیت دستاورد خفنی هست :D
البته به نظرم Cars از بازی‌هایی‌ هست که کیفیتش تضمین شده،شاید تو اولین امتحان در حد بزرگان این سبک نشه ولی‌ می‌تونه در طول زمان بازی خیلی‌ خوبی‌ بشه.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خودشو اذیت نکن
در کل این عنوان با گرافیک ترین ریسینگ جهانه و مانندی نداره البته only on PC :)

البته به نظرم بهتره بگید با رزولوشن ترین گرافیک ریسینگ. فکر نکنم 12K بودن رزولوشن بازی دلیلی بر رئال بودن گرافیک بصری بازی باشه. حالا باید منتظر بود و دید بازی چطوری میشه.

mehrdad safari

کاربر سایت
Aug 3, 2009
87
نام
GaMer
البته به نظرم بهتره بگید با رزولوشن ترین گرافیک ریسینگ. فکر نکنم 12K بودن رزولوشن بازی دلیلی بر رئال بودن گرافیک بصری بازی باشه. حالا باید منتظر بود و دید بازی چطوری میشه.

خیلی به این عنوان ایمان دارم و معتقدم متا خوبی کسب میکنه

بطور کل افزایش رزولوشن و تراکم بیشتر پیکسلها باعث چشم نواز تر شدن گرافیک بازیها میشه
اینکه عرض کردم این بازی باگرافیک ترین بازی ریسینگ در جهان خواهد بود بدلیل این هست که Slightly Mad Studios اصلا یه استدیو دم دستی حساب نمیشه کارنامه کاری درخشانی داره . Bandai Namco جای بحث باقی نمیزاره و مشخصه با چه عنوانی روبرو هستیم.

سوای اینکه گرافیک هنری بازی از کیفیت فوق العاده بالایی برخورداره کاملا توانایی رقابت با فورزا جی تی داره .. روی PC هم بدلیل نا محدود بودن سخت افزار میشه از انواع اقسام تکنیکهای گرافیکی استفاده کرد حتی نسخه PC اینطور که عنوان شده در تنظیمات ULTRA تا 600000 Polygon ساپورت میکنه چیزی که تا بحال در هیچ عنوان ریسینگی دیده نشده و همه اینا مسلما از نسخه PC یک گرافیک فوق تصور CGI میسازه

فورزا و GT بدلیل اینکه این فرصتو ندارن روی PC مورد ازمون قرار بگیرن ( و با توجه به سخت افزار محدود کنسول تهیه تولید میشن ) برای همین معتقدم این بازی باگرافیک ترین بازی ریسینگ در جهان خواهد بود البته نسخه PC

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر