Strife | نسل جدید سبک MOBA

سلام این اولین تاپیک من بعد از حدود 1 سال غیبت و آخرین تاپیک من تا سال آینده خواهد بود!!!!!!
این بازی همون طور که از اسم تاپیک مشخص سبکش مثل Dota , lol و بازی های دیگه ی MOBA هست که البته مجانی هم هست
فعلا در مرحله ی CB قرار داره و بنده هم به عنوان Tester انتخاب شدم و بازی میکنم
البته معمولا اگه تو سایتش ثبت نام کنین تا چند روز بعد بهتون Beta Key میدن که بازی کنین
اینم سایتش
و اما چرا این بازی نسل جدید MOBA هست ؟ چرا این بازی میتونه جایگزین بازی های معروف دیگه باشه؟ چرا بعد این همه مدت من به خاطر این بازی برگشتم؟
اینارو به زودی به طور کامل قرار میدم (امروز یا فردا) چون میخوام تاپیک کامل کامل باشه و یهو اطلاعاتو. بذارم کف و خون بالا بیارین :D

خوب میریم سراغ ویژگی هاش که به مرور میذارم!

Pet ها وارد عرصه ی بازی های MOBA میشوند

درست خوندید . توی این بازی ما شاهد حیوانات کوچیک و باحالی هستیم که به خوبی هم طراحی شدند. یعنی حضورشون طوری نیست که بازیو شلوغ کنن و کارایی هم که میکنن طوری نیست که مزه ی بازیو کم کنه و مورد دیگه هم اینکه اونا نمیمیرن !!! اونا اتک خاصی نمیدن و فقط از قابلیت هاشون استفاده میکنن . قابلیت های اونا هم به سطح خود بازیکن بستگی داره (یعنی اکانت شما !) پت های زیادی هستن که هر کدوم سه قابلیت دارن . بعضیا برای تانک ها خوبن بعضیا برا ساپورت ها و بعضیا برا همه و .....! همه چیز به درستی طراحی و فکر شده . شما اول بازی یه پت انتخاب میکنین و بعدا با پولی که از بازی کردن به دست میارین پت های جدید رو هم باز میکنین . (حدود 7-8 تا بازی ببرین پولش جور میشه)

ساده ، حرفه ای ، آماتورگرا(!) و مناسب برای همه

این بازی نه خیلی ساده است نه خیلی سخت . نه اشتباه کردم . خیلی سادست! ....... ببخشید خیلی سخته !!!! نه معمولیه . نه............
راستش نمیشه گفت این بازی ساده ، سخت یا متوسطه . ولی میشه گفت همه ی جوانب رو در نظر گرفته . حرفه ای ها میتونن توش رقابت کنن . آماتور ها میتونن ازش لذت ببرن و به راحتی یاد بگیرن .
به طور مثال شما نمیتونین با حریفاتون حرف بزنین و این باعث میشه کمتر نوبا فحش بشنون :D برای هم تیمی ها هم فکر شده! طوری که بعد هر بازی رای گیری میشه و به بازیکن اخلاق جایزه ای خوب تعلق میگیره . کیه که جایزه نخواد؟؟؟؟
هم چنین آیتم ها و اسپل ها هم میتونین رو اتوماتیک بذارین تا کم کم کار دستتون بیاد

Costum , Huh

اکثر چیزها رو میشه توی این بازی به دلخواه تنظیم کرد . حتی رنگ هیرو ها!!!!!! فضای بازی رو میتونین طوری تنظیم کنین و انقدر آزادی عمل دارین که اگر با دو تنظیم کاملا متفاوت از بازی عکس بگیرن ، شاید بگین نفهمین این یه بازیه.... .
خوب فضای بازی شاید برا بعضا مهم نباشه . آیتم ها چی؟؟؟؟ جالبه نه ؟ آیتم های شخصی خودتون!
بازی سیستمی داره که به بازیکن اجازه میده آیتم های خودشو بسازه . البته این سیستم مسئله ی OverPower شدن رو هم به خوبی حل کرده و نمیذاره آیتم های تخیلی بسازیم .
به این شکل که اول شما یکی از Recipe هارو انتخاب میکنین . بعد باید سه تا آیتم انتخاب کنین و با اون recipe یه آیتم ساخته میشه.
ببخشید چون سیستم آیتم های بازی فرق داره با بقیه بازیا نمیتونم واضح توضیح بدم خودتون باید تجربش کنین

Jungle? There is something NEW!

میرسیم به بحث شیرین جنگل! خوب تو این بازی جنگل تفاوت هایی داره . توی بازی های دیگه شما یه باس دارین و بقیه عادین . ولی اینجا اینطوری نیست . شما 2تا باس میبینین و کلا مدل جنگلش فرق داره (باید اینم خودتون ببینین!!)
اما چرا 2تا؟ خوب که چی؟ الان بگیم ایول چه بازی خفنی؟
نه! این 2تا زمینه ی سیستم جدید جنگل هستن. در واقع تو این بازی از جنگ و باس ها استفاده ی متفاوتی میشه . 2تا باس هستن. یکی قوی و یکی ضعیف که باید اولیو بکشی تا دومی باز شه! بعد که دومیو کشتی یه موب قوی و خفن رو آزاد میکنین که بعد حدود 30ثانیه به انتخاب اعضای تیم توی یکی از Line ها ظاهر میشه و شروع میکنه به Push دادن! معمولا یه Tower رو میندازه راحت!
تو این بازی مپ هم یکم اندازه و تناسبش فرق داره . مثلا تو Dota یادمه اولین باری که جنگل رفتم خیلی ترسیدم :D اصن یه یز خوفناکی بود =)) ولی اینجا اونطوری نیست و خیلی هم برای Gank مناسبه چون کوچیکه!

Good News For Supports , And Tanks?!

یه چیزی که نظرمو جلب کرد این بود که توی بازی چیزی به نام Kill و Assist به طور جدا گونه نیست (فقط آخر بازی میگه کی چقدر کشته و مرده به طور جدا) بلکه هر کس Kill+Assist داره و این تو بازی مهمه و معیاره!!!! این باعث میشه کسی دنباله ضربه ی آخر نباشه.... و KS و اینجور اسکل بازی ها :D
در مجموع بازی به این بحث خیلی پرداخته که زیاد روی کیل گرفتن و اینا مانور داده نشه و بیشتر کار تیمی مهم باشه .
حتی System Warding تغییر کرده . توی بازی تو محل های خاصی یه سری ساختمون هست که باید اونارو فعال کرد و دیگه هیچ واردی وجود نداره!!!
اینا هم شمارو راضی نکرد؟ توی این بازی همه به یه مقدار گلد و XP میگیرن . حتی توی Last Hit کریپ ها !!! مهم نیست کی ضربه آخرو بزنه.... همه به یک اندازه بهره میبرن ! این کار باعث میشه Harras کردن اهمیت زیادی تو بازی پیدا کنه

خوب دیگه خسته شدم :D بعدا آپدیت میکنم . این بازی چیزای زیادی داره که فکر کنم تا چند روز طول بکشه همشو بگم!

ویرایش : لطفا بازی رو از استیم دانلود کنید . با تشکر!!!

آخرین ویرایش:

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
Screen Shot ها به این دلیل قرار نگرفتن چون توی اینترنت اسکرین شاتی که مربوط به آخرین پچ باشه درست حسابی پیدا نکردم . (چون پچ آخر از لحاظ ظاهری تغییرات زیادی رو بازی اعمال کرده)
واسه همین خودم هر وقت تونستم عکس میگیرم از بازی میذارم!

کسایی که ثبت نام کردن بگن که تو پست اول اضافه کنم

آخرین ویرایش:

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
آره خوب closed beta هست ولی احتمالا تابستون open بشه!
در ضمن بعضی موقع ها به بازی کنا هم یه سری بتا کی میدن که دوستاشونو دعوت کنن . اگه گیرم اومد حتما میدم

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,964
نام
احمد
به طور مثال شما نمیتونین با حریفاتون حرف بزنین و این باعث میشه کمتر نوبا فحش بشنون:d
بعد خوندن این جمله تا پنچ دقیقه نمی تونستم جلوی خنده ام رو بگیرم:lol:
اما واقعا معضلیه که تو همه ی بازی های آنلاین وجود داره...
نسل بعدی بودن بازی رو هم نفهمیدم . الان سر همین پت ها و آیتم ساختن نسل بعد MOBA حساب می شه؟:d

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
بعد خوندن این جمله تا پنچ دقیقه نمی تونستم جلوی خنده ام رو بگیرم:lol:
اما واقعا معضلیه که تو همه ی بازی های آنلاین وجود داره...
نسل بعدی بودن بازی رو هم نفهمیدم . الان سر همین پت ها و آیتم ساختن نسل بعد MOBA حساب می شه؟:d
خود سایت گفته نسل بعد ، سایتای دیگه هم اکثرا تایید کردن! ولی چیزی که مشخصه اینه که خیلی چیزای جدید آورده . البته گفتم پست اول آپدیت میشه . خیلی ویژگی هارو هنوز نگفتم . شاید همین چندتا هم زیاد وقتی میخونی به چشم نیاد ولی خیلی موثره! کلا تغییر توش زیاده
در کل به امتحانش میارزه . با اینکه close beta هست هنوز ولی واقعا باگ محسوسی نداره . کلا خیلی به روابط بازیکنا اهمیت دادن .
من خودم اکثر بازی های آنلاین رو حرفه ای بازی کردم که دارم میگم
در مورد اون جمله..... 99درصد ما تو اولین بازیمون مخصوصا تو این سبک فحش شنیدیم :D ولی تو این بازی اینطوری نیست خداییش! طوریم هست که نوبا اونقدر نمیتونن گند بزنن تو بازی .
باید خودتون بازی کنین تا متوجه بشین .
در ضمن گرافیکش عالیه! با این حال هیچ لگی نداره

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
سروراش چطوری هست قوین مثل lol dota2 پینک خوبه توش infiniti crisis رو گرفتم مفت نمیاره نه بازیش نه سروراش انقد لگ داره نمیشه بازی کرد

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
سروراش عالین!
من 512 دارم بدون هیچ لگ و دیلی بازی میکنم. حتی گذاشتم دانلود شه و سرعت دانلودم حدود 70 هست . محدود کردم به 50... بازم کار کرد.
این یعنی اینکه با 128 هم هیچ مشکلی ندارین
لینک دانلود افزوده شد!

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
دوستان منم گزاشتم واسه دانلود اگه بتا کی دارید ۱ دونه هم به من بدید
توی سایت ثبت نام کن شاید گیرت اومد . ولی اگر خودم یا کس دیگه بتا کی گرفت حتما میذاریم اینجا

ویرایش :
کلا community عالی داره . حتی گروه هم بخوای سریع بگی اینوایتت میکنن . کلا بعضی بازی ها برای گرفتن جایزه ی اخلاق آخر بازی انقدر مردم مودب و فرهیخته میشن فکر میکنی داری با یه سری نویسنده و شاعر و دانشمند بازی میکنی! :))

آخرین ویرایش:

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
کسی نیمد؟ اسم من تو بازی :
Kamd1n
یه چنل هم به اسم ایران زدم . اون پایین علامت + هست روش کلیک کنین سرچ کنین Iran بیاین تو چنل

ویرایش : دوستان بازی آپدیت شد . حجمش زیاد نیست ولی تغییراتی روی بازی اعمال شده . یه هیروی جدید و یه مقدار تغییرات گرافیکی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر