كمك در يكي از مراحل بازي Obscure2

Anjelina Jolie

کاربر سایت
Apr 7, 2007
138
نام
هادی
سلام دوستان
در مرحله اي گير كردم كه يك قبرستان است و روي آنها عكس هايي حك شده است و راستي عكسي هم از آنها درست كردم اما نمي دانم چگونه آنها را به ترتيب اسپيس بزنم تا برن پايين
لطفا كمك كنيد

nima_bahal502

کاربر سایت
Nov 6, 2006
12
کمک در بازی obscure 2

سلام من تو بازی obscure2 یجا هست که یه چیز سیاه دنبالت میکنه بعد میری تو آسانسور که رمزی و بعد اون دوتا بازیکن عوض میشن و میری یه جا که یه دستگیره هست که تا میخواهی بدی پایین یدونه غول(از اون پستون گنده ها) میاد دختر رو میگیره و میکشه هر کاری میکنم نمیتونم نجاتش بدم یکی بگه من چیکار کنم

Anjelina Jolie

کاربر سایت
Apr 7, 2007
138
نام
هادی
دوست عزيز بايد سريع سريع و تند تند وتند دكمه Space را بزني تا در بياد پايين و غول نتونه بياد تو ! و اگر تند نزني غول در را باز مي كنه با دستاش و دختره را مي كشه !

nima_bahal502

کاربر سایت
Nov 6, 2006
12
سلام

سلام خوبی من این بازی را دیروز تموم کردم خیلی باحاله البته به کمک برادرم خوب شما باید بری روبهرو دری که بسته شده یک قبر شبیه صلیبه از داخل اون نگاه کنی وشکل که خودت درست کردی رو اونجا هم درست کنی

Morteza3SN

کاربر سایت
Nov 15, 2005
9
نام
مرتضي
من تو اون قسمتی گیر کردم که باید 3 تا کلید برای اون گاو صندق داخل بیمارستان پیدا کنم ولی من 2 تا بیشتر پیدا نکردم اون یکی کلید کجاست
یکی از کلیدها بالای کمد بود..یکی زیر تخت یکی از بیمارها ...اون یکی کجاست ?

تازه یک درب هست که با دو تا کارت بايد باز بشه .... من يكي بيشتر ندارم !

چه كار كنم ؟

BIIAA

کاربر سایت
Jan 9, 2007
293
اقا من در جایی که 3تا لوح داری که اگر انها را در محلشان بچرخانی خطهایی دایره و مثلث مانند بین ستونها روشن میشه وروی هر ستون یک عدد هست گیر کردم که در نهایت بایید با این عددها رمز درب بزرگه را داد من رمز اون درب رو می خوام (اخرهای بازی)
لطفا" اگر کسی نسوز گننده با زی را هم داره بگذاره

Morteza3SN

کاربر سایت
Nov 15, 2005
9
نام
مرتضي
ردش كردم

من تو اون قسمتی گیر کردم که باید 3 تا کلید برای اون گاو صندق داخل بیمارستان پیدا کنم ولی من 2 تا بیشتر پیدا نکردم اون یکی کلید کجاست
یکی از کلیدها بالای کمد بود..یکی زیر تخت یکی از بیمارها ...اون یکی کجاست ?

تازه یک درب هست که با دو تا کارت بايد باز بشه .... من يكي بيشتر ندارم !

چه كار كنم ؟

اين قسمت رو رد كردم ! راهش رو هم اينجا ميگم :

اونجا كه سکانس بيمارستان ميخواست شروع بشه . دختره و پسره با هم از توي پنجره اومدن توي بيمارستتان و با دوستشون از طريق بيسيم صحبت کردن ؟
ميري همون جا يه در هست يه چوب گلف در و ميشکني و ميري تو و کارتو از داخل بر ميداري .
كليد سوم هم تو اين اتاق تو يه قفسه هست.

مسعود ع

کاربر سایت
Nov 7, 2007
4
من دیگه خسته شدم از بس لود کردم. تو همون قسمتم که اسون و می باید برن تو بیمارستان. هر جی هم space رو تند تند می زنم دره بسته نمیشه غوله میاد دختررو می کشه. تو کامپیوتر فامیلمونو نتونستم ردش کنم. کسی save قسمت بعدشو نداره برام بذاره لطفا؟ :( please

sisi_2348

کاربر سایت
Nov 6, 2007
2
من دیگه خسته شدم از بس لود کردم. تو همون قسمتم که اسون و می باید برن تو بیمارستان. هر جی هم space رو تند تند می زنم دره بسته نمیشه غوله میاد دختررو می کشه. تو کامپیوتر فامیلمونو نتونستم ردش کنم. کسی save قسمت بعدشو نداره برام بذاره لطفا؟ :( please

این مرحله رو من با joypad انجام دادم اونم از نوع شوک دارش با کیبرد نشد

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
سلام خدمت همه ی دوستان
من درست اخر این بازی دچار مشکل شدم .وقتی بازی تمام میشه بعد دوباره ادامه پیدا می کنه و از امبولانس چپ شده که بیرون میای و دوباره داخل کالج که میشی و بازی رو ادامه میدی به یک در عجیب میرسی که باید دو تا لوح رو داخل در قرار بدی بعد باید 2تا شکل بسازی من اینجا گیر کردم نمیدونم شکتها چجورین لطفا کمکم کنید

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
من تو اون قسمت گیر کردم که اون مواد روباهم مخلوط می کنی بعدش دینامیت بدست میاری باید چجوری
ازدینامیت استفاده کنی؟:confused::confused::confused:

آخرین ویرایش:

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
کمک دریکی ازمراحلObscure2

من تو اون قسمت گیر کردم که اون مواد روباهم مخلوط می کنی بعدش دینامیت بدست میاری باید چجوری
ازدینامیت استفاده کنی؟:confused::confused::confused:
لطفا یکی از دوستان جواب من روبده. باتشكر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر