منتظر یک نمایش خاص از Call of Duty: Advanced Warfare’s در E3 2014 باشید

bigbox

کاربر سایت
May 19, 2008
121
نام
ALIREZA
call_of_duty_advanced_warfare2.jpg

COD MW توسعه دهندگان بازی نوید یک بازی کاملا جدید از MW را می دهند بازی و جو پیشرفته جنگ تا حد زیادی یک بازی کاملا جدید را جکم رانی خواهد کرد .
Michael Condrey و GLEN Schofield بر این باورند که mw نمایش خاصی در e3 خواهد داشت
ا
با نزدیک شدن به E3 2014 سازندگان بازی جوپیشرفته جنگ را به عنوان یک IP جدید میدانند .
امروز در سایت Sledgehammer site گفته شد : " این سخت است چون ما ، تقریبا سه سال است روی این عنوان کار میکنیم ، و آخرین باری که ما در E3 نشان دادیم MW3 بود .
ما در این 3 سال تمامی انتقادها نظرها را خواندیم تا ببینیم مردم از ما چه میخواهند ... ما اکثر فیلم های اکشن را بررسی کردیم تا زیباترین صحنه ها را دز MW جدید در E3 2014 نشان هوادارانمان دهیم.ما به سختی بر روی این عنوان کار کردیم تا یک عنوان خاص را در E3 نمایش دهیم.

منتظر یک نمایش خاص از MW جدید در E3 2014 باشید
منبع

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,560
نام
حسین
ماکرو به هر دری میزنه چند تاDLC از این بازی رو انحصاری زمانی کنه فقط اونوقت اساتید بازیسنتر
والا کاش اکتی با سونی روابطش خوب بود نمایشش توی کنفرانس سونی بود
انگار مثلا خود کنفرانس ماکرو چی هست حالا:)) KINECT KINECT KINECT KINECT KINCET HALO HALO HALO HALO HALO الی اخر مگر اینکه اون وسط GEOW یا AWمعرفی کنن

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
فیل اسپنسر چه فشاری رو داره تحمیل میکنه من نگران شدم:d
امیدوارم این دفعه چیزی وسط قطع نشه یه بار که دسته خاموش شد تو نمایش BF هم که گیر کرد!:d این دفعه فکر کنم برق سالون بره:d

آخرین ویرایش:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
کسایی که حاضرن نصف زمان کنفرانس به Cod جدید اختصاص داده بشه، بقیه که وقت و عمرشونو از سر راه نیاوردند جای نمایش نسل بعد، 2005 cod pre-render تماشا کنن!! :d:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر