top ten game creators of all time _game trailers

طبق لیست game trailers ، بهترین بازیساز از نظر شما کدام است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    111

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
داداش بهتر نیست واسه هرچیزی تاپیک نزد؟ یا اگه میزنی یه تاپیک جمع و جور باشه! یه لینکو که تاپیک نمی کنند
تو اصلا میدونی به دست اوردن یک همچین لیستی چقدر زمان برده! رفتم زندگی نامه اقای میاموتو را خوندم و این لیست را دراوردم. خوشبختانه در قالب تریلر هست.خوشت نمیاد نیا پست بده.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
تو اصلا میدونی به دست اوردن یک همچین لیستی چقدر زمان برده! رفتم زندگی نامه اقای میاموتو را خوندم و این لیست را دراوردم. خوشبختانه در قالب تریلر هست.خوشت نمیاد نیا پست بده.

اقا این مگه مال گیم تریلرز نیست؟ شما رفتی دان کردی دیگه! چه ربطی به اونایی که میگی داره؟:|

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
در رابطه با لیست اصلا با حضور اینافونه موافق نیستم! به نظر من میتونست فامیتو ادا یا مثلا کامیا تو این لیست باشه!!! کوجیما را هم نمیتونم قبول کنم که 4 باشه!

• Like
Reactions: NO XONE

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
در رابطه با لیست اصلا با حضور اینافونه موافق نیستم! به نظر من میتونست فامیتو ادا یا مثلا کامیا تو این لیست باشه!!! کوجیما را هم نمیتونم قبول کنم که 4 باشه!
اگر بخوایم موشکافانه بررسی نماییم، قطعا جای خیلی از بازیسازهای بزرگ خالی هست و من با کُلیت این انتخاب ها مخالف هستم ! چون گفته 10 بازیساز بزرگ در تمامی زمان ها ، دقت کُنید، این کلمه خیلی حرف ها رو معنا داره !
100%
! اصلا توی این لیست نباید فردی مثل مولینو باشه (به شدت شخصا مخالفم) در حالی که اصلا جای کسانی از قبیل اُستاد Ueda که صنعت رو از لحاظ ساختار زیبایی شناسی و طراحی ساده و مینی مالیستی بالکل زیرو رو کرد باید باشه، نیست !

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
اگر بخوایم موشکافانه بررسی نماییم، قطعا جای خیلی از بازیسازهای بزرگ خالی هست و من با کُلیت این انتخاب ها مخالف هستم ! چون گفته 10 بازیساز بزرگ در تمامی زمان ها ، دقت کُنید، این کلمه خیلی حرف ها رو معنا داره !
100%
! اصلا توی این لیست نباید فردی مثل مولینو باشه (به شدت شخصا مخالفم) در حالی که اصلا جای کسانی از قبیل اُستاد Ueda که صنعت رو از لحاظ ساختار زیبایی شناسی و طراحی ساده و مینی مالیستی بالکل زیرو رو کرد باید باشه، نیست !
کاملا موافقم. اینافونه هم جایی نداره!

• Like
Reactions: BIL GOLDBERG

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
به نظر من John Carmack نابغه ای هست که دومی نداره
به نظر من شینجی نابغه ای هست که دومی نداره! پدر سبک ترس! البته فقط این دو عنوان پدر دارن. پدر سبک ترس در مقابل پدر اول شخص
برنده : میکامی

• Like
Reactions: J. Constantine

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر