نخستین تصویر Call of Duty 2014+رونمایی همین یکشنبه

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
اون عکس معروف Ryse (همون عکس دماغ :D)، اینجا کاربرد داره. به نظرم تصویری که نشون دادن خوب هست ولی همچین خفن نیست، اونم واسه سال 2014 و نسل جدید :D

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
دیگه نمیشه چون COD تبدیل به شام و نهار و یک قسمت اصلی از زندگی گیمر ها شده ، شما خونه هر گیمر بگردی و هر سبکی هم که علاقه داشته باشه یک COD تو بازیهاش پیدا می کنی ، اکتیوژن سیاست خوبی دنبال کرده.

آخه دلیل نمی شه،کسی که فن بازی هم باشه ببینه بازی آشغال دارن براش میدن بیرون سمتش نمیره،من خودم فن قدیمی بازی هستم از زمانی که PS2 داشتم COD رو می گرفتم تا نسخه BlackOps...یعنی سه نسخه BO2,MW3,GHOST رو سمتش نرفتم چون دیگه برام تکراری شده و احساس شدیدی دارم به کلیشه ای بودنش...حالا شما BF رو بگی یه چیزی چون هر نسخش نسبت به گذشته تفاوت داشته،بخش چند نفرشم که دیگه در حد خداست دیگه از بخش چند نفره اعتیاد آور چه چیزه؟ولی بازم از نونو آب آدم مهم تر نیستن،،اینکه یه بازی رو از روی عادت بخوایم بگیریم کار اشتباهیه به نظر من...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
گرافیک نمیتونین در بیارین! گیم پلی جدید نمیتونین در بیارین حداققل Mission جذاب واسه بازی درست کنین دیگه :| Mission Creator ـای بازی از نسخه BOI به بعد در حد بوقـــ کارشون افتضاح شد :D MW3 زیاد بد نبود ولی BOII ـو فقط بخاطر داستان قویی که داشت بازی میکردم و بخاطر همین داستانش سه بار تمومش کردم و خیلی هم لذت بردم! ولی این Ghosts که توی کل مراحلش یک مرحله قشنگ داشت و داستان درست و حسابی و ریشه داری نداشت و در کل بیخود ترین نسخه سری بود!

هر چی میسازن در حد همون MW3 باشه من راضیم! این CoD Ghosts واقعا هیچ چیز خاصی نداشت و همون یک بارم چون فن سری بودم تموم کردم در صورتی که تمام نسخه های بازی رو بالای 2-3 بار رد کردم به غیر از همین نسخه آخر!

باز خداروشکر این دفعه دست اینفینیتی وارد نیست که گند بزنه به بازی و باز جای امیدی هست :D ناشرشم میشد عوض بشه دیگه عالی میشد :))

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
باز خداروشکر این دفعه دست اینفینیتی وارد نیست که گند بزنه به بازی و باز جای امیدی هست :biggrin1: ناشرشم میشد عوض بشه دیگه عالی میشد :))

اتفاقا همین که این نسخه رو هم IW نساخته بزرگترین ضد حاله چون لذت بخش ترین مود بازی دیگه تو این نسخه هم نیست.

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
اتفاقا همین که این نسخه رو هم IW نساخته بزرگترین ضد حاله چون لذت بخش ترین مود بازی دیگه تو این نسخه هم نیست.

البته فرشاد جان این IW دیگه اون IW نیست متاسفانه :(.

من هم خوشحالم که یه استودیو تازه نفس داره رو بازی کار میکنه.

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
جنگ واقعی میخوای : BF4
جنگ با یه نمه تم فضایی میخوای : Titanfall
جنگ با تم کاملا فضایی میخوای : به زودی Destiny , Halo

دیگه COD چی میگه این وسط؟؟؟:-w

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
BF و جنگ واقعی؟:lol: بشین چند بار Operation Flashpoint و Arma بازی کن.

منظورم تم بازی بود و نگفتم که شبیه ساز جنگ واقعی که اینجوری مسخره میکنی!:punish:

اون 2 تا بازی رو هم هنوز بازی نکردم ولی از تریلری که دیدم خیلی هیجان و جذابیت نداشتن واسه من!:bash:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر