نخستین تصویر Call of Duty 2014+رونمایی همین یکشنبه

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,561
نام
حسین
وای پسر نمیتونم صبر کنم برا CODجدید هر چند CODرو بخاطر گیم پلیش باید بازی کرد ولی خدا کنه گرافیکشم یه اپدیت درست حسابی بکنن دهن بد خواهش بسته شه:x

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
چشم طرف نسبت به بقیه اعضای صورتش زیاد جالب نیست! :D
یه همچین عکسی میدادن بهتر بود:

66215270226532825297.jpg

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
60391473813502227618.gif

jaw dropped
به نظرتون تصویر این کاراکتر از داخلـه بازیِ :d؟
ولی عکسش یه حسِ خسته ای [;;)] داره خوشم اومد ، بی صبرانه منتظر یه نمایش خانمان سوز در E3 هستیم:bighug:.
هیترا هم برن پی کارـه خودشون|-).

چشم طرف نسبت به بقیه اعضای صورتش زیاد جالب نیست! :biggrin1:

شاید یه چیزی دیده که بُهتش زده ، این حالتی شده :|.
از نصف عکسش ایراد میگرن دیگه وای به حال روزی که گیم پلی نشون بدن :d.

راستی هنوز نگفتن انجین بازی رو عوض کردن یا نه :|؟
خدا کنه بکشن بیرون از اون انجین Q3 :|

آخرین ویرایش:

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
اینطور که به نظر میاد سازنده از یک موتور گرافیکی نسل جدید بهره می بره و فکر نمی کنم این جزییات رو با اون موتور 8 سالشون ساخته باشن!

ولی انصافن اگر این تصویر از درون بازی باشه عالیه،می شه گفت دیگه رسیدیم به CG...تنها چیزی که آزار دهندست اینه که سازندگان Call Of Duty تا به هیچ صورت موتور بازی رو بهینه نمی کنن و اگرم کنن خیلی کم و این در بازیهای نسل هفتم اینها یادگار شده برای من...

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
اینطور که به نظر میاد سازنده از یک موتور گرافیکی نسل جدید بهره می بره و فکر نمی کنم این جزییات رو با اون موتور 8 سالشون ساخته باشن!

ولی انصافن اگر این تصویر از درون بازی باشه عالیه،می شه گفت دیگه رسیدیم به CG...تنها چیزی که آزار دهندست اینه که سازندگان Call Of Duty تا به هیچ صورت موتور بازی رو بهینه نمی کنن و اگرم کنن خیلی کم و این در بازیهای نسل هفتم اینها یادگار شده برای من...

با با اینا کجا و CG کجا هنوز تو نمایش چشم موندن چیزهای دیگه بماند:

3d-characters37-e1328769188154.jpg

3d-characters01-e1328765916391.jpg

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بله بخاطر پیشینه قبلی باقی cod ها من باور کردم!:| هر سال بازی میدن با گرافیک 2 نسل قبل بعد یه همچین عکسی میدن!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
همیشه از این عکس ها میزارن برای هایپ کردن ولی وقتی تریلر بازی میاد میبینیم چیز دیگه ای هست البته انقدر پر زرف و برق و اکشن و هیجانی میسازن که گرافیک پوسیدش اصلا به چشم نمیاد. حالا شاید این دفعه واقعا متورشونو عوض کرده باشن. ولی از روی این عکس نمیشه بگیم منتظر نمایش خوفناکی از کال آو دوتی در E3 باشیم.

KnightX

کاربر سایت
Oct 24, 2008
365
این عکس یا عکسای این چنینی بهش میگن target render نمایش دهنده قدرت انجین بازی بدون محدودیت سخت افزاره یعنی داره میگه اگه سخت افزار محدود نباشه انجین توان رندر این گرافیکو برای ریل تایم داره ولی عمرا همچین چیزی تو داخل گیم پلی بازی عملی نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر