GRID: Autosport | PS3

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی

نسخه جدید گرید هم معرفی شد.بازی که برای علاقه مندان ریسینگ کاملا شناخته شده هست شماره دوم بازی هم تجربه بسیار خوبی ارائه داد. تاریخ عرضه بازی هم 27 june هست و نکته جالب هم عرضه بازی فقط برای کنسول ها نسل هفتم و pc هست.

Codemasters اعلام کرد Autosport دارای بیشترین محتویات در مقایسه با تمام شماره های عرضه شده GRID تا به امروز را دارد. این بازی تمام ویژگی های این سری را خواهد داشت و همچنین یک تجربه معتبر رانندگی ارایه خواهد داد. از جمله ویژگی های اضافه شده به این بازی می توان به مسابقات در شب و نمای داخل کابین راننده را اشاره کرد.

بخش Career بازی شامل رویداد هایی متفاوتی خواهد بود مثل استخدام یک هم تیمی، گرفتن اسپانسر برای مسابقات، امکان عضویت در گروه های بخش آنلاین، چالش های هفتگی (challenges) و لیدر بورد racenet. همچنین 5 سبک متفاوت از مسابقات، 22 مکان و بیش از 100 پیست در بازی موجود خواهد بود.

- پیشینه استدیو سازنده

نسخه دوم این بازی سال پیش عرضه شد که توانست امتیاز 8.5 رو از بازیسنتر دریافت کند

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
بزرگترین زد حالی که از نسخه 2 این بازی خوردم همین نداشتن دوربین نمای داخل کابین بود...:(
بنظر من که بازیهای ارکید نیازی به این نما ندارند به اون صورت. اتفاقات تو این بازیها اینقدر سریع رخ میده که دنبال کردنشون از این نما ممکن نیست و برای من که خیلی سخته.
نبود این زاویه دید تو نسخه دوم رو هم من اصلا حس نکردم:d

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
بنظر من که بازیهای ارکید نیازی به این نما ندارند به اون صورت. اتفاقات تو این بازیها اینقدر سریع رخ میده که دنبال کردنشون از این نما ممکن نیست و برای من که خیلی سخته.
بزن كنار رفيق با هم بريم!:| نبودن نماي داخل ماشين بد ترين توهين به طرفداراي Grid بود! فقط يك نوب مي تونه از نبودن اين نما استقبال كنه!:d
در مورد اين بازي هم فكر كنم يك چيزي تو مايه هاي NFS : Shift2 باشه كه يعني مزخرف به تمام معنا! با اين وجود منتظر دموي قابل بازيش هستم.

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
آقا مرتضی این حرف از شما بعید بود بابا من یکی تمام گرید 1 رو رویه این دوربین تموم کردم اصلا تمام عشق گرید به همین دوربینه...نه تنها گرید بلکه تمام رسینگ هایی که کودمستر میزنه نمایه این دوربین فوق العاده است. شما dirt 1 و 2 و3 رو رویه این دوربین بازیکن ببین چه لذتی داره...
ولی جدا نسخه 2 بازی رو با بی رقبطی بازی کردم :(

- - -ویرایش - - -

بزن كنار رفيق با هم بريم!:| نبودن نماي داخل ماشين بد ترين توهين به طرفداراي Grid بود! فقط يك نوب مي تونه از نبودن اين نما استقبال كنه!:d
در مورد اين بازي هم فكر كنم يك چيزي تو مايه هاي NFS : Shift2 باشه كه يعني مزخرف به تمام معنا! با اين وجود منتظر دموي قابل بازيش هستم.

با نسخه های shift هم حال کردم بد نبوده ...جذابیت بدی نداره...(تویه نسخه های مقابل ،هات پورسویت به این ور یه خورده خراب کرد)

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
چقدر طرفدار داره کاکپیت!:d
منکه فقط تو شبیه سازها میتونم کاکپیت ببینم تو بازی ها ارکید چه grid چه dirt همیشه نما بیرونی بازی میکنم:d

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
چقدر طرفدار داره کاکپیت!:d
منکه فقط تو شبیه سازها میتونم کاکپیت ببینم تو بازی ها ارکید چه grid چه dirt همیشه نما بیرونی بازی میکنم:d
شما امتحان کن ببین چقدر جذابیت بازی بیشتر میشه...اگه نقشه رو نداشته باشی تویه بعضی از پیچ ها دیدت نسبت به جاده کور میشه و همین واست استرس ایجاد میکنه...حرکاتی که تویه دست انداز ها به راننده وارد میکنه یا تصادف هایی که ایجاد میشه از نمایه داخل خیلی زیباست...:bighug:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
بازی تو استور ریجن یک تخفیف خورده و از 50 دلار شده 12 دلار!! زمان مناسبی برای خریدش هست من که خریدم

هرچند احتمال داره بعدها برای پلاس فری بشه اما خب 12 دلار این حرف ها رو نداره:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر