آیا Rockstar باز هم سکوت میکند: 700000 امضای PC Gamers برای Grand Theft Auto V

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
مجبور هستم این عکس رو یکبار دیگه بگذارم :

steammeter-graphs-0404.001.png
احتمالا بعضی ها فروش 20 میلیونی Sims 2 روی PC ، دوازده میلیونی half life 2 ، بیش از 1.5 میلیون نسخه Sims 3 در یک هفته

فروش به شدت بالای Star Craft 2 ، فروش Diablo3 که کمر Max Payne 3 رو قشنگ خورد کرد و... رو فراموش کردند

احتمالا از فروش بیشتر Alan Wake , Civ V , Skyrim , Diablo و چندتایی که حضور ذهن ندارم باید نتیجه گرفت که ناشر از عرضه بازی برای کنسول ضرر کرده

ولی همچنین چیزی اصلا غیرممکنه ! مگه میشه ؟! :))

وقتی Sid meier و blizzard بازیهای خودشون رو مولتی پلتفرم میکنن دلیل بر ضرر هست ولی وقتی استدیو شرقی tecmo koei

حرف از انتشار برروی PC میزنه ، همه ملت میشن " No Comment "

چیزی که خیلی ها توجه نمیکنن ، تمرکز بیشتر PC بر خلاف کنسولها برروی digital distribution هست . بعضی ها چنان آمار دقیقی ارائه میدن که اگر نویسنده

مقاله Ars Technia مشاهده میکرد درجا جان به جان آفرین تقدیم میکرد . رشد چشمگیر PC gaming و تعداد کاربران استیم ، فروش بالای بازیها در سالهای اخیر

روی PC و همه اینها توهمی بیش نیست :|

این بازی تا ژانویه 2014 برروی پلتفرم های مختلف فروش کلی 20 میلیونی داشت که ناقابل 6 میلیون اون برروی سرویس شیطانی استیم بوده

جدا از در نظرگرفتن عرضه فیزیکی و خرید از سرویس های دیگه :|

وقتی خیلی از شرکت های بزرگ حتی Platinium Games شرقی میان از این پلتفرم تعریف میکنن دلیل بر خریت اونها هست چون از اساتید ایرانی اجازه نگرفتن

البته این یکی از عادت های اکثر ایرانی ها هست که بدون داشتن اطلاعات کافی اظهار نظرهای فیلسوفانه تقدیم جامعه بشری میکنن :|

آخرین ویرایش:

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,772
pc gamer ها که اینهمه بازی MMO خفن و کلی شاهکار از استادیوهای Indie دارند!!!
پس چرا دارن برای یه بازی console only گدایی میکنن؟؟
pc gamers یا گدایان پست مدرن!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
راکستارم نامرد شده قبلا از این کارا نمیکرد از وقتی با سونی ماکرو رفیق شده رفیق قدیمیاشو (pc gamer ) یادش رفته
قدیم؟ :D
GTA IV بعد از 8 ماه واسه PC اومد! GTA San هم بعد از چند ماه که دقیق نمیدونم واسه PC اومد! GTA V هم هنوز 8 ماه نشده تا الان ولی اینکه هنوز تایید نکردن یکم عجیبه!
ولی راکستار از قدیما (از GTA San andreas ) همینطور بوده و خواهد بود :D

- - -ویرایش - - -

گرچه فکر نکنم پستت ارزش نقل قول داشته باشه ولی میدم :)
اولا GTA از کی تاحالا Only Console شد ما نفهمیدیم؟ احتمالا GTA IV رو هکرا پورت کردن واسه PC! :|

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,772
ما داریم در مورد gta v صحبت میکنیم. موضوع ترد در مورد gtav و کهذا اینجانب هم در مورد gta v صحبت کردم.
حالا من از شما میپرسم. gta iv رو از کجات در آوردی؟

Drakes

کاربر سایت
Mar 14, 2014
281
نام
بی نام!
این بازی دیگه خیلی داره سروصدا میکنه یعنی میتونم بگم تاحالا 2000تا شایعه در هرزمینه ای در مورد این بازی شنیدم
انم بگم تا راکستار تایید نکنه هیچ چیز معلوم نیست یا مثلا ما برایه بودن تییم هایه باشگاهیه ایران در بازی فیفا این همه رای دادیم اتفاقی افتاد؟؟

..Preacher..

کاربر سایت
May 20, 2013
162
نام
ori

ما داریم در مورد gta v صحبت میکنیم. موضوع ترد در مورد gtav و کهذا اینجانب هم در مورد gta v صحبت کردم.

جریان این جو بی مزه که راه افتاده چیه؟
یکی میخواد هدایت کنه...از اونور یکی فاز روشنفکری بر میداره...
یکی هم به pc باز جماعت میگه گدا!!!!!!!!!!!
واقعا قرار نیست رشد کنی یه کم؟ فقط یه کم..

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
بله ما هم داریم در مورد GTA V حرف میزنیم! GTA IV هم 8 ماه بعد واسه PC ریلیز شد و توی اون 8 ماه دقیق همین قضایا و همین پستای گوهر بار رو شاهدبودیم :) الانم شاهد هستیم!
کل سری GTA روی PC بدنیا اومده بعد تصورشو بکن یکی بیاد بگه PC Gamer ـا دارن گدایی بازی Only Console رو میکنن :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر