Fatal Frame جدید برای Wii U تایید شد

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
New-Fatal-Frame-Wii-U-Ann_04-21-14.jpg

Tecmo Koei و Nintendo مشغول همکاری برای عرضه جدیدیترین نسخه از سری بازی های Fatal Frame برای پلتفرم Wii U هستند.
هنوز عنوان و تاریخ انتشاری برای این بازی در نظر گرفته نشده است.
آخرین نسخه از بازی به نام Fatal Frame: Mask of the Lunar در سال 2008 در کشور ژاپن منتشر شد. در سال 2012 نیز یک ریمیک از نسخه Fatal Frame II: Crimson Butterfly برای پلتفرم Wii منتشر شد که متاسفانه هیچ نسخه ای از آن برای کشورهای غربی عرضه نشد.
[source]

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,809
نام
محمد رضا
هر کمپانی کنسول ساز یه سری انحصاری داره چه استودیو همون کمپانی بسازن یا انحصاری هایی که توسط کمپانی ها دیگه برای کنسول خاصی ساخته میشن

اما بهترین کار میدونی چیه؟ کراش باندی کوت ( عکس آوارتارتو دیدم یادش افتادم )ب رگرده دست نانتی داگ دوباره به اوج خودش برگرده عنوان خیلی بینظیری بود جاش خیلی خالیه دکستر اومد جا کراش پر کنه اما موندگار نشد

من به امید E3 امسال این آواتارو گذاشتم تا بلکه فرجی بشه و معرفی بشه بازی جدیدش توسط استودیوهای داخلی سونی با نظارت ناتی داگ و خرید همین آی پی توسط سونی:x

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
خبر ساختش بشدن خوشحالم کرد و خبر انحصاری بودنش بشدن تاراحتم کرد.
امیدوارم بعدن واسه ps هم بیاد.
بهترین و ترسناک ترین بازی که تو عمرم تجربه کردم :x

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,183
نام
ماکان
FF2 از نظر من یکی از بهترین بازی های تاریخ بود. عرضه یه نسخه جدید از این بازی واقعا آدم رو وسوسه به خرید WiiU‌ میکنه!

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
حالا که Fatal Frame نمیاد، حداقل یه Siren جدید بیاد که....:d

نمیدونم اصل قضیه چی هست ولی یه مانگاهایی در رابطه با داستان بازی ساختند!شاید یه فرجی بشه،از روی همین مانگاها یه Siren جدید برای PlayStation 4 عرضه کنن ! :d به نظر من که به احتمال زیاد در E3 معرفی بشه ! :d
Its storyline is said to be completely new and will be overseen by series veterans including director Keiichiro Toyama and scenario writer Naoko Sato. Somewhat unique to an adaptation of its kind, Sony has stated that its staff members that are involved in the creation of the manga will have complete editorial control over Kamio’s work in the series.
خلاصه اینکه از کارگردان و نویسنده های قدیمی و خبره استفاده کردند و Sony هم گفته که داستان این سری از مانگاها کاملا جدید و تازه هست ! البته افراد قدیمی و اونهایی که قبلا بر روی این دسته از پروژه ها کار میکردند، روی این پروژه هم نظارت خواهند داشت !

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,809
نام
محمد رضا
Siren از اون دسته از بازی های انحصاری سونی هست که طرفدارای خاص خودشو داره، به شدت منتظر ادامه این آی پی توسط سونی هستم:bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر