ویدیوی گیم پلی Watch Dogs به زودی منتشر خواهد شد

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
36831315785338417496.jpg

Watch Dogs,بازی در دست ساخت توسط Ubisoft Montreal اخیراً در نمایشگاه PAX East به نمایش درآمد - با ایجاد این سوال که آیا بازی بر روی PS4 اجرا میشده یا PC - امّا طرفداران بازی همچنان به دنبال ویدیو های بیشتری از گیم پلی می باشند.کارگردان بازی Jonathan Morin در تو.یتر اظهار داشت که این ویدیو به زودی منتشر خواهد شد.
74065182567252198462.jpg
بسیاری از طرفداران Watch Dogs در مورد انتشار ویدیو های بیشتر از بازی قبل از عرضه ی بازی می پرسند.پاسخ سوال "آری" است.:D امّا نمی توانم بگم کِی :|.صبور باشید :).

مشخص شده که Watch Dogs در پایان ماه مِی عرضه خواهد شد که اثرات زودهنگامی خواهد داشت و همچنین یک Launch تریلر.معلوم است که در هفته های آتی اطلاعات بیشتری در این باره کسب می کنیم.آیا Ubisoft رزلوشن و فریم رِیت بازی را بر روی پلتفرم های مختلف منتشر می کند؟مخصوصأ با این وجود که هنوز رزلوشن بازی نهایی نشده است ؟

Watch Dogs در تاریخ 27 مِی برای PS4,PS3,XBOX ONE,XBOX360 و PC منتشر خواهد شد.نسخه ی Wii U بازی طبق شایعات در پاییز عرضه خواهد شد.

منبع

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
علتش کاملا واضح و روشن هست. داستان gta همیشه کلیشه ای بوده و هست و خواهد بود!برای من یکی غیر قابل تحمل! شخصیت پردازی هاش که دیگه اوووف! در رابطه با گرافیک من نگفتم باید پایین باشه گفتم برای من خیلی مهم نیست. اگر بالا بود که چه بهتر نبود هم که برای من اهمیتی نداره. درست که گرافیک یکی از ارکان مهم بازی هست اما گیم پلی و طراحی مراحل برام اهمیت بیشتری داره. در رابطه با ایرانی ها بعد از چند سال تو وبسایت ها مختلف طرف اولین حرفش گرافیک هست! الیته من گفتم اکثرا نه همه!
داداش گلم خیلی دیر به این نتیجه رسیدی که رکن اول یه محصول به نام گیم، گیم پلی هست! لازم نیست که اینا رو درس بدی بهمون. دیگه الان یه بچه تازه به دوران رسیده هم اینو میدونه. اینکه داستان GTA کلیشه بوده یا نیست رو هم فقط میتونم در همین حد ببینم که نظرت شخصیتونه! در ضمن اینجا فعلا بحث گرافیک بود، نه داستان و نه گیم پلی چون هیچ کس بازی نکرده. کلا دلیل اینکه این بحث رو وسط کشیدین رو نمیفهمم.

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
GTAV هیچ وقت پسرفت نکرد و هر چی نشون داده بودن همون بود. اما این بازی پسرفت گرافیکی داره رسما. در ضمن چطوری انتظار دارید وقتی بازی اومد متوجه بشن که چی کم و زیاد شده؟ اون نمایش اولیه کذایی و کاذب رو هیچ کس نتونسته تست کنه و در حد همون نمایش کنفرانس بود، که اتفاقا اونم از پیش تعیین شده بود و طرف اونجا الکی دستش رو تکون میداد که مثلا بگه داره بازی میکنه!

درست می گی ولی همون GTA V هم با اینکه تو گرافیک افت نداشت ولی تو بخش جزییات مناظر افت کرده بود نمونشم همون درختهایی که دو سومشون از روی کوهها پاک شده بودند و من نگفتم گرافیک بازی کاهش پیدا کرده بود منظورم این بود که خیلیها فکر می کردن گرافیک افت داشته اما بعد از اینکه بازی بیرون اومد دیدن اینطور نیست و تنها جزییات مناظر کمی کاهش داشته که اون حرکت هم به خاطر اینکه اون بازی O-W با چنین بزرگی نقشه و گرافیک از سوی راک استار دچار یه سری تغییرات شد منطقی بود چون پیاده سازی همچین محیط و گرافیکی روی پلتفرمهایی با 512مگ رم تنها از سوی استودیوهای راک استار امکان پذیره و اینکه یوبی سافت مونترال روی نسل هشتم اینطوری شروع کرده تنها توجیحش بی لیاقتی کارکنانش هست وگرنه RockStar بخواد روی همین پلتفرمها GTA VI رو بده اون مگقع هست که به قدرت این نسل پی می بریم...در مورد نمایش E3 2012 هم موافقم که تغییرات زیادی داشته حتی بادی که به لباس Aiden میحورد قابل غیاس با اون بادی که در نمایشهای اخیر به اورکتش میخورد نیست،البته منظور من از دست نگه داشتن این بود که شاید اون چیزی که نشون دادن تا حالا فکر می کنیم باعث افت گرافیک در تمام زمینه ها شده و چون بازی Open Wold هست و آبو هوای داینامیک داره مقایسه تریلری که درش داره بارون می باره و طوفان شکل گرفته با تریلری که هوا صافه و خورشید در حال غروبه ممطقی نیست چون شاید برخی افکتها مانند قلتیدن آشغالها از این سو به آن سو تنها در هوای طوفانی پدیدار شوند و یا سایه روی بدنه ماشینها در شب زیباتر جلوه بدن تا روز

در ضمن حالا چون E3 برداشتن یه تریلر اسکریپت شده رو نشون دادن برای اسم در کردن دلیل نمی شه که گرافیک الانش آشغال باشه ، شما فکر کن اون E3 2012 اون تریلرو به نمایش نمیذاشتن و نمایشهاشونم همینا بود که الان دارن نشون می دن،اون وقت بود که همه ازش تعریف و تحسینش می کردن اما چه کنیم یوبی سافته دیگه،از این خریتها زیاد می کنه!!

در مورد نمایش 2012 هم منم فکر می کردم همیشه اون طرف الکی دستش رو روی آنالوگها این ورو اون ور می کرد و مشخص بود تمام نمایش و حرکات رو از پیش تو عقلش چپونده بوده!!

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
گرافیک خوبی داره اما با تریلر E3 2012.2013 خیلی فاصله داره:d

تو رو خدا از اون نمایش کذایی بکشین بیرون دیگه :|
ولی با E3 13 زیاد فرقی نمیکنه ها :-/

IGN هم یه 5 ساعتی بازی کرده و گفته شروع بازی خیلی زیبا و تاثیر گذار بوده :bighug:
کلاً تعریف کرده از بازی ، احتمالاً نمره بالایی هم میگیره از IGN

Watch Dogs: How We Spent Our First 5 Hours - IGN

آخرین ویرایش:

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
داشتم یکم از این گیم پلی های این پریویورو میدیدم . این چی میگه وسط بازی اخه :| مثینکه توهمه یارو فرانسوی میحرفه نمیفهمم دقیقا چیه ولی اخه این خز بازیا چیه وسط این بازی که فک میکردم سنگین تر از این حرفاست

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من تریلر بخش مولتی پلیر بازیو دیدم. درسته اون Watch Dogs اولیه نیست ولی من از بازی خوشم و به نظر میرسه بازی خوبی باشه:d

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
داشتم یکم از این گیم پلی های این پریویورو میدیدم . این چی میگه وسط بازی اخه :| مثینکه توهمه یارو فرانسوی میحرفه نمیفهمم دقیقا چیه ولی اخه این خز بازیا چیه وسط این بازی که فک میکردم سنگین تر از این حرفاست

دوستان این دیگه چیه !؟ /:):|
1581998300_1398283311.gif
WTF !؟

اگه اشتباه نکنم این یه بازی هست که در واقع کاراکتر بازی با اسمارت فونش بازی میکنه و به بازی اصلی ربطی نداره !

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
این هم از Skill Treesـه بازی که شامل Haking, Crafting,Driving و Combat میشه:

23764604556218162945.jpg

ای شماهایی که میگید گرافیک بازی فلان و بیسانِ یه نگاه به این بندازید ببینید راضیتون میکنه یا نه :

http://a.pomf.se/bmerwy.webm

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
اگه عنکبوته واقعی باشه از بازی همین الان زده شدم
نه اون گویا مینی گیم کنترلیی چیزی هست :D
ای شماهایی که میگید گرافیک بازی فلان و بیسانِ یه نگاه به این بندازید ببینید راضیتون میکنه یا نه :

http://a.pomf.se/bmerwy.webm
عالی بود!
موندم دیگه شما ها چی توی تریلر اول دیدین که ما ندیدیم! این یکی فوق العاده بود و بنظرم در حد تریلر اول رو کاری ندارم ولی تریلر آخری بود! حرف نداشت گرافیکش! همین الان خوف ورم داشت که چجوری میخوام اجرا کنم بازیو!
فوق العاده بود گرافیک :D

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
گرافیک خوبی داره اما با تریلر E3 2012.2013 خیلی فاصله داره:d

تو نمایش های اخیر بازی روی PS4 اجرا شده برای همین این احتمال وجود داره نسخه PC بهتر باشه ، در مورد اینکه چرا برای نمایش بازی از ورژن PS4 استفاده میکنن کارگردان انیمیشن بازی گفته:

We have a partnership with Sony to promote this game. That's why we're here showing it this way

Watch Dogs Looks 'Absolutely Identical' on PS4 and Xbox One

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر