تریلر نهایی بازی شبگرد عرضه شد

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
علاقمندان به بازی شبگرد امروز تریلر نسخه نهایی این بازی را می توانند در بسایت اختصاصی بازی شبگرد مشاهده نمایند . زمانی بیش از ۲ سال از ساخت این بازی گذشت و استودیوی بازی سازی پردیس گیم با همه محدودیتهایی که داشت با تکیه بر دانش فنی و مالی خود سعی کرده تا یک بازی استاندارد با داستانی قابل قبول را وارد بازار نماید . البته تریلرهای دیگری هم تا قبل از انتشار بازی عرضه خواهد شد تا علامندان بیش از پیش با فضا و داستان این بازی آشنا شوند .
قابل ذکر است این بازی در حجم ۲ دی وی دی تا تیر ماه سال جاری به بازار ایران عرضه خواهد شد .
برای دانلود و مشاهده این تریلر به این لینک مراجعه فرمائید .
شبگرد: طلوع تاریکی

MadysoN

کاربر سایت
Mar 10, 2014
185
نام
N.i.M.a
بازی فارسی هستش زبونش؟ به نظر خوش ساخت میاد ولی خب اینا تا وقتی که بازیهاشون رو به زبون انگلیسی عرضه نکنن نمی تونن انتظار پیشرفت آنچنانی داشته باشن.(خود من که زبون مادریم فارسیه، حوصله دیدن فیلم و خوندن کتاب فارسی زبون ندارم چه برسه به اون بنده خداهایی که اصلا صدای فارسی به گوششون هم نخورده)
بازی رو استیم تایید شده انگار به احتمال خیلی زیاد زبان انگلیسی رو هم قرار میدن
خسته نباشن در کل نقطه ی عطف بازی های ایرانی خواهد بود انشالا رو استیم میگیریم :D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من تریلر بازیو دیدم و واقعا خوب بود. صدا پیشه گی شخصیت های بازی هم به نظر 100% از تمام بازی های ایرانی که تا الان ساخته شده بهتره و مثل بقیه بازی های ایرانی مصنوعی نیست:d
من خیلی به بازی امیدوار شدم

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
من مشکلم با این بازی اینه که بازیش ایرانیه ولی فضاسازیش، شخصیت هاش، محیط و همه چیزش شبیه بازی های خارجیه. شابهت بسیار زیاد به بتمن و مکس پین و ... براحتی توی بازی دیده میشه. دموی بازی رو هم توی نمایشگاه بازی کردم ولی بنظرم یکم توی ذوق میزد و باگ های گرافیکی زیاد داشت. انیمیشن هاش هم خیلی خوب نبود، بنظرم اگه از حالت کمیکی اونم با المان های ایرانی استفاده می کردن خیلی بهتر می شد. ولی درکل بازی خوبیه و مطمئنم از بقیه بازی های دهن پرکن ایرانی بهتر میشه.

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
من تریلر بازیو دیدم و واقعا خوب بود. صدا پیشه گی شخصیت های بازی هم به نظر 100% از تمام بازی های ایرانی که تا الان ساخته شده بهتره و مثل بقیه بازی های ایرانی مصنوعی نیست:d
دقیقا با این قسمت موافقم چون صداگذاری تو بازیای ایرانی خیلی غیر حرفه ایو مصنوعیو خنده دار از آب درمیاد و کاملا معلومه طرف داره غلو میکنه:d اما تو تریلر این بازی خوشبختانه اینجور نبود و با این که جمله ها جوری بود که کاملا میشد بره تو اون فاز مخصوص بازی های ایرانی که ادم خندش بگیره از دوبله:d اما اینطور نشده خوشبختانه و به نظر دوبلرا خوب کار کردن

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
ببخشید ولی شما همه بازی های ایرانی رو بازی نکردید و درست نیست اینطوری قضاوت کنید. مثلا بازی عصر پهلوانان خیلی صداگزاری خوبی داشت. مخصوصا بعضی از NPCهاش توی اون قسمت های صحرایی انقدر صداگزاریشون خوب بود که قشنگ حس ایرانی بودن به آدم منتقل می شد و بعضی هاشون لهجه های اقوام ایرانی رو خیلی خوب ادا کرده بودند.

- - -ویرایش - - -

ببخشید ولی شما همه بازی های ایرانی رو بازی نکردید و درست نیست اینطوری قضاوت کنید. مثلا بازی عصر پهلوانان خیلی صداگزاری خوبی داشت. مخصوصا بعضی از NPCهاش توی اون قسمت های صحرایی انقدر صداگزاریشون خوب بود که قشنگ حس ایرانی بودن به آدم منتقل می شد و بعضی هاشون لهجه های اقوام ایرانی رو خیلی خوب ادا کرده بودند.

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
من مشکلم با این بازی اینه که بازیش ایرانیه ولی فضاسازیش، شخصیت هاش، محیط و همه چیزش شبیه بازی های خارجیه. شابهت بسیار زیاد به بتمن و مکس پین و ... براحتی توی بازی دیده میشه. دموی بازی رو هم توی نمایشگاه بازی کردم ولی بنظرم یکم توی ذوق میزد و باگ های گرافیکی زیاد داشت. انیمیشن هاش هم خیلی خوب نبود، بنظرم اگه از حالت کمیکی اونم با المان های ایرانی استفاده می کردن خیلی بهتر می شد. ولی درکل بازی خوبیه و مطمئنم از بقیه بازی های دهن پرکن ایرانی بهتر میشه.

اولا که شما از موتور یونیتی نمی تونی بازی با گرافیک MP3 در بیاری که با موتور انحصاری ریج راکستار ساخته شده و 100 میلیون دلار بودجه ـش بوده.
باگ ها که به به نظر باید فیکس بشن، اما در مورد الهام از مکس پین به نظر من خوبه، چون توی ایران ما Imagination اصلا نداریم. یه چیز مرده است چون صرفا بعد از وارد شدن فرهنگ عرب به کشور همه چی خراب شده و هیچ کتاب و Fiction ایرانی نوشته نشده چون به نظر تمامی جدهای ما حرام بوده و همین الان هم رمان های ایرانی زیاد طرفدار ندارن، یا حق چاپ نمی گیرن. به خاطر همین هیچ وقت بازی، یا فیلم خوب از این 1200 سال اخیر ایران نمی تونه ساخته بشه، یا باید مثل اون بازی کوروش که می خواد عرضه شه و گرشاسپ بزنن عقب، یا مثل ارتش فرازمینی برن جلو، یا هم همین کار شبگرد رو بکنن که بهترین چاره است.

آقا شما که اینجا نمی تونی فیزیکی تهیه کنی، باز نزنه به سرت بری کپی بخریش :| از استیم بخر یا سرویست می کنم :D

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
همیشه موقعی بازی ایرانی کمی سر و صدا میکنه یه عده ای که معمولا اکثریتا از محدودیت های بازی حرف میزنن مشکلات گرافیکی شخصیت پردازی صداگذاری و یا حتی تاثیراتی که رعایت خطوط قرمز فرهنگی کشور روی عرضه جهانی بازی میذاره
نه تنها با دیدن تریلر این بازی یا عناوین قبلی تولیدی بلکه با نگاه کردن به جریان بازی سازی تو کشورمون و شتابی که نسبت به سال های قبل گرفته خیلی امیدوارتر به آینده این جریان نگاه میکنم
خیلی از اعضای استیدوهای سازنده هم نسل و هم سلیقه با ماها هستن و میدونن (حتی خیلی بهتر از ما) که ما فعلا قابل مقایسه نیستیم اما هر صنعتی اگه بخواد بومی سازی شه ریشه کنه باید پوست بندازه تجربه کنه تا موندگار شه.درسته اول راهیم اما هنوزم وقت هست هنوزم دیر نیست
به امید روزی که با پشتوانه غنی فرهنگی و تاریخی و استعداد بالایی که همه از ایرونیا سراغ دارن مسیر رو خیلی سریعتر طی کنیم و بتونیم جایگاهی تو صنعت گیم به خودمون اختصاص بدیم

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
اولا که شما از موتور یونیتی نمی تونی بازی با گرافیک MP3 در بیاری که با موتور انحصاری ریج راکستار ساخته شده و 100 میلیون دلار بودجه ـش بوده.
باگ ها که به به نظر باید فیکس بشن، اما در مورد الهام از مکس پین به نظر من خوبه، چون توی ایران ما Imagination اصلا نداریم. یه چیز مرده است چون صرفا بعد از وارد شدن فرهنگ عرب به کشور همه چی خراب شده و هیچ کتاب و Fiction ایرانی نوشته نشده چون به نظر تمامی جدهای ما حرام بوده و همین الان هم رمان های ایرانی زیاد طرفدار ندارن، یا حق چاپ نمی گیرن. به خاطر همین هیچ وقت بازی، یا فیلم خوب از این 1200 سال اخیر ایران نمی تونه ساخته بشه، یا باید مثل اون بازی کوروش که می خواد عرضه شه و گرشاسپ بزنن عقب، یا مثل ارتش فرازمینی برن جلو، یا هم همین کار شبگرد رو بکنن که بهترین چاره است.

من اصلا نمیگم گرافیک بازی بده بلکه میگم باگ زیاد داره و اگه اینارو درست نکنن یعنی کم کاری کردن و این خودش یعنی عدم احترام به مخاطب، حالا اگه فیکس بشه که چه بهتر.

ولی این خیلی اشتباهه که فکر می کنی ما Fiction خوب نداریم، خیلی داستان های خوب و درست حسابی هست که میشه از روش یه اثر زیبا درست کرد. حالا فیلم، سریال یا بازی. نمونش هم سریال مدار صفر درجه که یه داستان با شخصیت های فوق العاده رو با تاریخ پیوند داده بود و جزو بهترین سریال های زمان خودش بود. یا مثلا داستان خیلی از فیلم های سینمایی ایرانی واقعا تحسین شدنی و بدیعه و نباید سطح انتظاراتمون رو انقدر بیاریم پایین و به هر چیزی راضی بشیم. با این حال اگه بتونه از اون عناوین خوب تقلید کنه و یه عنوان درخور توجه عرضه کنه بازم به موفقیت زیادی رسیده و جای تحسین داره.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
من از طرف خودم و شهریار (نویسنده های بازی) بهتون قول میدم که داستان بازی فقط و فقط از مکس پین الهام گرفته و کلیت داستان کاملا جدید. ما احتمالا یه تریلر دیگه هم خواهیم داشت که توی اون تمرکز روی گیم پلی هست. تنها چیزی که تیم سازنده از شما میخواد حمایت هست. فکر کنم با این تریلر مشخص شد که سطح این بازی کجاست و چه قدر تیم سازنده براش زحمت کشیده. الان فقط نیاز داریم تا کسایی که از بازی خوششون اومده ، شبگرد رو به بقیه معرفی کنند.
ممنون.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دو سال کار طاقت فرسا ، با بودجه ناچیز و مقاومتی
ولی انتظاری بیشتر از این فعلا از گرافیک نمیره چون نه بودجه ای دارن ، ولی ارتش های فرازمینی من شنیدم تو زمینه گرافیک خوب عمل کرده و قابل مقایس با عناوین خارجی ، فقط امیدوارم مدت زمان بازی ها شون زیاد شه واقعا 4-5 ساعت بسیار کوتاهه . این بازیم من پیش نمایششو خونده بودم اگه اشتباه نکنم 5 ساعت گیم پلی داره.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
من از طرف خودم و شهریار (نویسنده های بازی) بهتون قول میدم که داستان بازی فقط و فقط از مکس پین الهام گرفته و کلیت داستان کاملا جدید. ما احتمالا یه تریلر دیگه هم خواهیم داشت که توی اون تمرکز روی گیم پلی هست. تنها چیزی که تیم سازنده از شما میخواد حمایت هست. فکر کنم با این تریلر مشخص شد که سطح این بازی کجاست و چه قدر تیم سازنده براش زحمت کشیده. الان فقط نیاز داریم تا کسایی که از بازی خوششون اومده ، شبگرد رو به بقیه معرفی کنند.
ممنون.
چیزی که براش زحمت کشیده شده باشه خودشو نشون میده.
با دیدن این تریلر اون زحمتی که برای این بازی صورت گرفته رو کاملا حس کردم.
حتما از بازیتون حمایت کامل و لازم رو انجام میدیم کسری عزیز.
ممنون.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
ممنون.

یه چیزی که من تو این تریلر دیدم بعضی جاها افت فریم داشت، نمیدونم بقیه هم دیدن یا مشکل از پلیر من بوده

و اینکه اگه امکانش هست خرید اینترنتی هم داشته باشید، من با دانلود کردن خیلی راحت تر از خرید دیسک هستم "همه دوستام هم اینطورین"

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
خیلی بازی خوبی بنظر میاد باشه !
شخصا خیلی خوشم اومد !‌!

بجای این تبلیغ فرمان بیسیم امپراطور که شبکه 3 تبلیغ میکنه این بازی رو تبلیغ کنن !

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
یه چیزی که من تو این تریلر دیدم بعضی جاها افت فریم داشت، نمیدونم بقیه هم دیدن یا مشکل از پلیر من بوده

و اینکه اگه امکانش هست خرید اینترنتی هم داشته باشید، من با دانلود کردن خیلی راحت تر از خرید دیسک هستم "همه دوستام هم اینطورین"
افت فریم توی نسخه نهایی درست میشه. خیالتون راحت باشه. البته این افت فریمی که شما دیدی بیشتر به دلیل تبدیل گیم پلی بازی به تریلر هست.
احتمال زیاد این امکان برای خریداران فراهم میشه ، پس در این زمینه هم مشکلی وجود نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر