تریلر نهایی بازی شبگرد عرضه شد

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,922
نام
محمد حسین
علاقمندان به بازی شبگرد امروز تریلر نسخه نهایی این بازی را می توانند در بسایت اختصاصی بازی شبگرد مشاهده نمایند . زمانی بیش از ۲ سال از ساخت این بازی گذشت و استودیوی بازی سازی پردیس گیم با همه محدودیتهایی که داشت با تکیه بر دانش فنی و مالی خود سعی کرده تا یک بازی استاندارد با داستانی قابل قبول را وارد بازار نماید . البته تریلرهای دیگری هم تا قبل از انتشار بازی عرضه خواهد شد تا علامندان بیش از پیش با فضا و داستان این بازی آشنا شوند .
قابل ذکر است این بازی در حجم ۲ دی وی دی تا تیر ماه سال جاری به بازار ایران عرضه خواهد شد .
برای دانلود و مشاهده این تریلر به این لینک مراجعه فرمائید .
شبگرد: طلوع تاریکی

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
تریلر دیدیم واقعا عالی کار شده و سنگ تمام گذاشته بودن یک خسته نباشید جانانه از همین جا به تمام سازندگان بازی

آخرین ویرایش:

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
دوستان یه لینک خوب مثل مدیا فایرو این چیزا میدید نمی تونم دانلود کنم از پردیس
من از سایت رسمی بازی و از طریق این لینک بدون هیچ مشکل و افت سرعتی گرفتم: لینک دانلود مستقیم با کیفیت 720
-----
به نظر میرسه این عنوان واقعا از نظر داستانی غنی باشه. خیلی منتظر عرضه بازی هستم ولی هنوز به نظرم گیم پلی خشکه و احتمال افت فریم های سنگین هم بالا هستش.
براشون آرزوی موفقیت می کنم ... ما که می خریم :d از گرشاسب که بهتره!

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
تریلر رو دیدم، واقعا عالی بود، تبریک به تیم سازنده، فکر میکنم اولین بازیه ایرانی هستش که خودشو به استانداردهای روز صنعت بازیسازی دنیا داره نزدیک میکنه، ضمن اینکه به نظر میرسه به غیر از گرشاسب تنها بازی ای هستش که تونسته ایده های خودشو بدون دخالت بنیاد و سازمان های دیگه وارد بازی کنه، یکم از اون تم کلیشه ایه بازی های ساخت داخلی داریم دور میشیم خدا روشکر. امیدوارم روند ساخت اینجور بازی ها به این بازی ختم نشه. من که خیلی خوشم اومد، تبریک و خسته نباشید به تیم سازنده.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
تریلر رو دیدم، واقعا عالی بود، تبریک به تیم سازنده، فکر میکنم اولین بازیه ایرانی هستش که خودشو به استانداردهای روز صنعت بازیسازی دنیا داره نزدیک میکنه
تریلر رو ندیدم ولی بیخود نبود که من اینقدر از بازی تعریف میکردم :p :d

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,922
نام
محمد حسین
تو اخر تریلر به صورت ضمنی با گفتن من از مرگ نمیترسم و هر وقت فهمیدم کی هستم با اعوش باز به استقبال مرگ میگیرم و تا اونروز میجنگم نشون میده برنامه ساخت ورژن بعدی رو دارن
نسبتا تریلر خوبی بود امیدوارم بازی خوبی باشه و بتونه در استیم هم فروش خوبی کنه
اینده روشنی در انتظار صنعت گیم هست

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,580
نام
حسین
من از سایت رسمی بازی و از طریق این لینک بدون هیچ مشکل و افت سرعتی گرفتم: لینک دانلود مستقیم با کیفیت 720
-----
به نظر میرسه این عنوان واقعا از نظر داستانی غنی باشه. خیلی منتظر عرضه بازی هستم ولی هنوز به نظرم گیم پلی خشکه و احتمال افت فریم های سنگین هم بالا هستش.
براشون آرزوی موفقیت می کنم ... ما که می خریم :d از گرشاسب که بهتره!

آرش جان در پست قبل لینک رو قرار دادند ولی این هم هست:
shabgard_trailer_50.mp4 | Firedrive
ممنون
-------------
عالی بود خیلی خوب بود حتما میخرمش اولین بازییه که بخاطر خودش میخرمش نه ایرانی بودنش:bighug:
شخصیت ها بازی عالی بودن خدا روشکر بازی ها از اون فاز جنگ و فلسطین و این چیزا در اومدن
بیشترین انتظاری که از این بازی دارم یه داستان پر باره
بازی توی ایرانه ؟:))کولر ابی جهان افروز:))توی ایران little birdهم گیر میاد نمیدوستیم؟:D

آخرین ویرایش:

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
تریلر که خوب بود، اگه سازنده ها دارن این ترد رو می خونن بدونن که بازی عالیه :D
فقط دو نکته وجود داره، که هم از این تریلر و تریلرهای حداقل واسه من خیلی مهم بود ؛

1) شهر، اصلا شبیه یک شهر ایرانی نیست :| می گن که خیالی ـه، اما خیالی باشه خوب بازم باید شبیه یک شهر ایرانی باشه. دلیل لذت شهرهای بازی های GTA مثل Los Santos و Liberty City داره اینه که شبیه سازی اصلی LA و NY ـه و هرکی توی اون خیابونا قدم زده باشه و بعد بازی کنه یه حس جالبی بهش دست می ده. اما Tehran تو بتلفیلد 3 بیشتر شبیه یک شهر ایرانی بود تا این :D اون متروش هم اصلا شبیه مترو ایرانی نبود. :D (تریلر قبلی)
2) که اینم زیاد مهم نیست، اما چرا وقتی تیر می زد اصلا دستش برنمی گشت؟ نمی گم بگلش باید خیلی باشه اما دیگه ازین بیشتر باشه، چون حس تیراندازی خیلی مصنوعی بود.

Dat Cooler Abi btw

Bedeadorsatani

کاربر سایت
Apr 21, 2011
14
نام
Arvin
مـن از مـرگ نمیترسـم هـر وقت که فهمیدم کـی هستم با آغـوش باز به استقبالـش میرم اما تا اون روز میجـنگم

ایول خیلی حال کـردم...
\m/

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
توی ایران little birdهم گیر میاد نمیدوستیم؟:D

یکی دو ماه پیش TV داخلی یه طرح کپی از VIPER نشون داد ، گفتن 100 درصد ساخت داخله :p ماکت viper درست کرده بودن . :d F35 فتوشاپی ( قاهر :lol: ) هم داریم چه برسه به little bird !!! :d

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
بازی فارسی هستش زبونش؟ به نظر خوش ساخت میاد ولی خب اینا تا وقتی که بازیهاشون رو به زبون انگلیسی عرضه نکنن نمی تونن انتظار پیشرفت آنچنانی داشته باشن.(خود من که زبون مادریم فارسیه، حوصله دیدن فیلم و خوندن کتاب فارسی زبون ندارم چه برسه به اون بنده خداهایی که اصلا صدای فارسی به گوششون هم نخورده)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر