طراحی جدید Jade شخصیت اصلی Beyond Good And Evil نمایش داده شد

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

عنوان Beyond Good And Evil 2 سال هاست که توسط یوبی سافت در حال ساخت است اما تا کنون اطلاعات زیادی از آن منتشر نشده است. به تازگی خالق این اثر Michel Ancel در جلسه ای پرسش و پاسخ پیرامون Rayman Legends عکسی از طراحی جدید Jade شخصیت اصلی Beyond Good And Evil را نشان داد که در این عکس Jade شمشیری را بر دوش گرفته است. متاسفانه وی از دادن هر گونه اطلاعات اضافی در این مورد خودداری کرد اما به نظر می رسد زمان معرفی بازی نزدیک باشد.

منبع

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
چه خوشگله! ایول!
sentimental.gif

لب هاش رو درست نمی تونم تو عکس تشخیص بدم، ولی امیدوارم تو انتخاب رنگ رژ لب این دفعه با سلیقه تر عمل کنه!
zpegddriu5hj9pb8k8kr.gif

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
یوبی قبل تر گفته بود که به خاطر برخی محدودیت تو این نسل، این بازی تو نسل هفت منتشر نمی شه. حتما دوست داشتن محدودیت کمتری برای اجرای ایده هاشون داشته باشن!
حالا بیاید بچسبونید به تاخیر!!!
-----------------------------------------
همین چند مدت پیش (یه هفته قبل از عید) مجددا بازی را تجربه کردم و کاملا آماده ام برای تجربه شماره دوم:bighug:
منتظر جید و پیج هستیم به شدت:x

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یوبی قبل تر گفته بود که به خاطر برخی محدودیت تو این نسل، این بازی تو نسل هفت منتشر نمی شه. حتما دوست داشتن محدودیت کمتری برای اجرای ایده هاشون داشته باشن!
حالا بیاید بچسبونید به تاخیر!!!
کدوم محدودیت؟/:) 40 شماره AC داد و یکی از یکی بزرگتر و متنوع تر چه از نظر وسعت چه از نظر گیم پلی و ...
یعنی حاضرم سر بن شدنت شرط ببندم دلیلش مطمئنا چیزی به نام محدودیت نبوده:-":d

پ.ن: من هیتر یوبی سافت نیستم (:-") فقط میخوام یک فروند پرنس اونم از نوع دوم و سوم ببینم:(

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
این بازی فرق داره. ببین قبلاً من خودم یه مصاحبه رو ترجمه کردم که توش بخش هایی از بازی رو هم برای خبرنگارها نشون میداد و یه کانسپتی رو از بازی نشون داد. بعد میگفت این بازی بقدری گسترده شده و ایده های عظیمی رو در دل خودش جا داده که نمیشه با سخت افزار نسل هفتم عرضه اش کرد.

دیگه همه میدونن تنها دلیلش اینه که این بازی نیمتونه مثل بازی های دیگه Ubi فروش کنه...این حرفا بهونه هست. موقع طراحی بازی با توجه به امکانات بازی رو طراجی میکنن نه رو هوا.

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
این عکس منو یاد اون تریلر کذایی! سالــ 2009 انداخت! یادمه اون موقع یه هفته ای تو کفـــ ش بودمـــ!

[video=aparat;RFE8C]http://www.aparat.com/v/RFE8C[/video]

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
محدودیت ؟! :-/ این محدودیت موقع ساخت AC IV و امثالهم کجا بوده اونوقت !؟ :-/ :D

همیشه قرار نیست همه چیز اونطوری که باید و انتظارش میره پیش بره !!
خالی بستن هم کار زشتیه :| :D

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
96738467525830909127.jpg

هم به یاد گذشته ها هم برای اونهایی که شماره ی اول رو ندیدن
همراه با gameplay اولیه ی شماره ی دوم
Download
اینا هم مال شماره ی دوم
Beyond Good & Evil 2.mp4
Beyond Good & Evil 2 Gameplay.mp4

این رو که همه دیدن :
63543544926871211018.jpg

720p

پیشنهاد میکنم هر 4تاشو دانلود کنین و ببینین
(اینا همه مال سال 2009 هستن)

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
@ علی صلح و صفا و کایزر :D
من نمی دونم کدوم محدودیت؟؟!!:-?? ولی این صحبت خودشون بوده. ما هم از ایده هایی که تو سرشون داشتن و دارن خبر نداریم! مهم اون ایده پردازی هاشون هست.
اگه می گفتن چه چیزی می خوان عرضه کنن، می تونستیم بگیم منظورشون از محدودیت چی بوده.

یعنی حاضرم سر بن شدنت شرط ببندم دلیلش مطمئنا چیزی به نام محدودیت نبوده
ما همین جوری بن می شیم، لازم نیست شرط ببندیم:-<

ویرایش: شاید یکی از اون محدودیت ها، محدودیت سخت افزاری بوده:-" با توجه به سرعتی که توگیم پلی بازی (تو اون دمو پرده ای) دیدیم، بازی حتما باید 60 فریم می شده و این سخت افزار پاسخ گو نبوده:-? البته شاید این مورد محدودیت بوده.

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
@ علی صلح و صفا و کایزر :D
من نمی دونم کدوم محدودیت؟؟!!:-?? ولی این صحبت خودشون بوده. ما هم از ایده هایی که تو سرشون داشتن و دارن خبر نداریم! مهم اون ایده پردازی هاشون هست.
اگه می گفتن چه چیزی می خوان عرضه کنن، می تونستیم بگیم منظورشون از محدودیت چی بوده.

ما همین جوری بن می شیم، لازم نیست شرط ببندیم:-<
خب باس ببینیم وقتی بازی عرضه شد، چه ایده هایی داشتن که به قول خودشون به خاطر محدودیت نتونستن اعمال کنن. اگر واقعا چیز خاصی نبود، نتیجه میگیریم یوبی سافت همون دروغ گویی که بوده هست و هیچ تغییری نکرده:-" ولی اگر واقعا ایده هایی بود که نمیشد به دلیل سخت افزاری اعمال کنن، بوکمارک کنین و سر موعد من رو ریپورت کنین برای بن شدن:biggrin1:
به شخصه به یوبی اعتماد ندارم. یوبی یه کمپانی کوچک نیست. خیلی بزرگه. کافیه یه نگاه به باقی استودیوها و کارهای جاه طلبانه و موفقشون بندازیم که جسارتشون باعث شد ایده های فوق العاده ای رو توی بازیاشون و توی همین نسل اعمال کنن.

پ.ن: راستی یادم رفت بگم Jade قابلیت دویدن رو دیوار داره توی این شماره:biggrin1::)):|

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دست ها رو باید رو به اسمون برد و برای نزول این بازی دعا کرد
ما کع پیر شدیم این بازی هنوز نیومده

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر