زمان کنفرانس Ubisoft در E3 2014 مشخص شد

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
ubisoft-logo-square.jpg

یوبیسافت زمان برگزاری کنفرانس خود در بزرگترین نمایشگاه سالانه بازی های رایانه ای را اعلام کرد...این شرکت قرار است در روز دوشنبه 9 ژوئن مطابق با 19 خرداد ساعت 3 بعد از ظهر به وقت لس آنجلس کنفرانس خود را برگزار کند.
این شرکت قرار است در این همایش اولین نمایش از بازی تازه معرفی شده خود Assassin’s Creed Unity نشان دهد.هم چنین احتمال معرفی عنوان Assassin’s Creed Comet نیز وجود دارد.هم چنین نمایشی جدید از بازی های The Crew و Tom Clancy’s The Division نیز در برنامه کاری این ششرکت وجود دارد.
یوبیسافت سابقه خوبی در رونمایی از عنوان های خود در E3 دارد.پس باید امسال نیز منتظر رونمایی های جدید از این شرکت بود.برای مثال یکی از این رونمایی ها احتمالا Beyond Good & Evil 2 خواهد بود.

Ubisoft confirms E3 media briefing date | VG247

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
دادا من گفتم ممکنه هیت میت سیخی چنده ؟ یوبی گفته رو PS4 بازیش کرده از کجا معلوم این سیاستش بوده که مارو با این کارش گول بزنه شما یه عکس بیار که اون دسته مستقیما به PS4 وصله تا شک من برطرف شه (دارم میگم شک نگفتم حتما) مگه EA نبود که بتل رو داشت با نام PS4 رو PC نمایش میداد که گندش در اومد یا خود یوبی WD رو گفت اول رو PS4 داره اجرا میکنه بعد که گندش بالا اومد خودش اومد گفت با یه PC با سخت افزار نزدیک به کنسول اجراش کرده .
من چون یوبی اون کار رو سر WD کرد کمی تو این زمینه بهش بی اعتماد شدم . همین و بس .

چون کلان شما PC باز هستین و خشوتون نمیاد رو قوطی همچین گرافیکی ببینین . . اومدی یه چیزی گفتی دیدی برعکس حرفت ثابت شد حالا ول کن ماجرا نیستی . دنبال دلیل بیخود نگرد . بازی رو PS4 اجرا شده .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
دادا من گفتم ممکنه هیت میت سیخی چنده ؟ یوبی گفته رو PS4 بازیش کرده از کجا معلوم این سیاستش بوده که مارو با این کارش گول بزنه شما یه عکس بیار که اون دسته مستقیما به PS4 وصله تا شک من برطرف شه (دارم میگم شک نگفتم حتما) مگه EA نبود که بتل رو داشت با نام PS4 رو PC نمایش میداد که گندش در اومد یا خود یوبی WD رو گفت اول رو PS4 داره اجرا میکنه بعد که گندش بالا اومد خودش اومد گفت با یه PC با سخت افزار نزدیک به کنسول اجراش کرده .
من چون یوبی اون کار رو سر WD کرد کمی تو این زمینه بهش بی اعتماد شدم . همین و بس .
باو اصلا بازی قرار نبوده واسه PC عرضه بشه و کاملا انحصاری کنسول بوده که بعد با درخواست مردمی و امضاهای کاربرا واسه PC تایید شد وگرنه اصلا قرار نبود روی PC ریلیز بشه بعد چجوری ممکنه روی PC اجرا شده باشه؟ :D
حالا مثلا میگیم از قبل قصد عرضشو رو PC داشتن ولی مثلا مرض داشتن صبر کنن PC بازا امضا بنویسن بعد تایید کنن؟ :D

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
اینم بعد این همه سال عالیه .:d البته امید وارم نیان ترکیبی از AC و Prince Of Persia بزنن بعد به عنوان POP به خورد ما بدن .;)

خب Assassins Creed و Prince Of Persia از همون اولشم به هم مرتبط بودن ! نمیشه گفت بیربطن !

-------------------

اما اینبار خودم برنامه ی خوبی برای پوشش خبری E3 دارم از سالهای قبل بهتره !

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
مگه EA نبود که بتل رو داشت با نام PS4 رو PC نمایش میداد که گندش
اون PS4 نبودو XBOX ONE بود که آخر تو نمایشگاه زیر میزو چک کردن دیدن یه PC چند هزار دلاری بوده!

من به شخصه از یوبی فقط انتظار دارم مرد باشه و هر نمایشی داره مردم فریبانه نباشه که بعدها بگن از گرافیکش کم کردن...

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
چون کلان شما PC باز هستین و خشوتون نمیاد رو قوطی همچین گرافیکی ببینین . . اومدی یه چیزی گفتی دیدی برعکس حرفت ثابت شد حالا ول کن ماجرا نیستی . دنبال دلیل بیخود نگرد . بازی رو PS4 اجرا شده .
شما هر جور میخوای فکر کن ...
باو اصلا بازی قرار نبوده واسه PC عرضه بشه و کاملا انحصاری کنسول بوده که بعد با درخواست مردمی و امضاهای کاربرا واسه PC تایید شد وگرنه اصلا قرار نبود روی PC ریلیز بشه بعد چجوری ممکنه روی PC اجرا شده باشه؟ :D
حالا مثلا میگیم از قبل قصد عرضشو رو PC داشتن ولی مثلا مرض داشتن صبر کنن PC بازا امضا بنویسن بعد تایید کنن؟ :D
دقت کن منم گفتم با این کارش میخواسته من و شما رو گول بزنه ینی نسخه ی PC در کار بوده اون زمان ... البته همون جور که گفتم اینا طرف بد مسئلست که تو ذهن من شکل گرفته دلیلش رو هم که گفتم دوستان هم هر جور میخوان بر داشت کنن ....

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
بعد چجوری ممکنه روی PC اجرا شده باشه؟ :biggrin1:
ساده است مثل MGS:GZ !!

حالا من نمیگم حتماً همین بوده ها ولی همچین شیکوندن شاخ خر نیست :-"

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
یوبی سافت هرکی هست و نیست گذاشته واسه ساخت AC اون وقت به چه امیدی باید انتظار pop جدید داشت ؟ فقط بعده e3 میان میگن طرفداران پرنس چند سال دیگه بی زحمت منتظر بمونن :D

- - -ویرایش - - -

یوبی سافت هرکی هست و نیست گذاشته واسه ساخت AC اون وقت به چه امیدی باید انتظار pop جدید داشت ؟ فقط بعده e3 میان میگن طرفداران پرنس چند سال دیگه بی زحمت منتظر بمونن :D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خب Assassins Creed و Prince Of Persia از همون اولشم به هم مرتبط بودن ! نمیشه گفت بیربطن !

اینم قبول دارم خود AC از POP در امده اما باید یه تفاوتی با هم داشته باشن به صورت کلی و گرنه مثل این میمونه یه بازی ساخته بشه یه بار اسمش AC باشه یه بار POP اما گیم پلی تیکه های از هم باشه و یه شکل باشه روایت داستانی هم به یه صورت .

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
خیلی بعیده با گاوه شیدهی مثل AC بخوان POP بسازن(متاسفانه)...کاش حداقل POP:WW رو ریمیک کنن خودشونم نخواستن بدن سونی دیگه اوستا شده سریغ ریمیک کنه لذت ببریم :d

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
ببینم بتزدا کی برنامه داره. اثر استاد میکامی اویل ویتین گرد و خاکی به پا خواهد کرد.:d

مقالات IGN رو در مورد نمایش بازی در PAX خوندی ؟ به شدت از بازی انتقاد کرده و ترس بازی رو زیر سوال برده از همین الان میشه حدس زد نمره IGN رو به بازی البته گرافیک بازی واقعا ضعیفه حتی در حد رزیدنت اویل 4 هم نیست. ولی قضیه این نیست. برو بخون خودت ببین. PAX East: How The Evil Within Fails at Horror - IGN

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
مقالات IGN رو در مورد نمایش بازی در PAX خوندی ؟ به شدت از بازی انتقاد کرده و ترس بازی رو زیر سوال برده از همین الان میشه حدس زد نمره IGN رو به بازی البته گرافیک بازی واقعا ضعیفه حتی در حد رزیدنت اویل 4 هم نیست. ولی قضیه این نیست. برو بخون خودت ببین. PAX East: How The Evil Within Fails at Horror - IGN
اولا که گرافیک رزیدنت اویل 4 زمان خودش انقلابی بود. ثانیا از گرافیک بازی به شدت تعریف کرده ثالثا بازی فوق العاده میاد. تو همین سایت خوندم نوشته بود به درد رزیدنت بازهای قدیمی میخوره! رابعا به نظر پیاز داغشو زیاد کرده. اصلا خبری از شاتگان و اسنایپر ریفل و... نبود.
این دمو به نظر من اصلی نبود.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
اولا که گرافیک رزیدنت اویل 4 زمان خودش انقلابی بود. ثانیا از گرافیک بازی به شدت تعریف کرده ثالثا بازی فوق العاده میاد. تو همین سایت خوندم نوشته بود به درد رزیدنت بازهای قدیمی میخوره! رابعا به نظر پیاز داغشو زیاد کرده. اصلا خبری از شاتگان و اسنایپر ریفل و... نبود.
این دمو به نظر من اصلی نبود.

:| اولا خودت داری میگی زمان خودش زمان خودش کی بود؟ 10 سال پیش! ثانیا اولا اگه از گرافیک بازی تعریف کرده باشه من دیگه هیچ حرفی ندارم :| من خودم از طرفدارای این بازی هستم ولی اگه این تریلری که نشون ادن ماله PS4 و X1 و یا PC باشه کلی از لذت بازی کم میشه!شما باید با دقت بیشتری نگاه کنی به تریلر دوباره نگاه کن. این بازی اگر گرافیکش مثل رزیدنت اویل های مدرن میبود شاهکار میشد. الان من فیدبک هارو که میخونم 99% از انتقادات مربوط به گرافیک و کیفیت بافت ها و تکسچر ها هست.

اینجاشبیه امارت هست!!!!!!!!!!!!!! شینجی میکامی خواسته حال و هوای رزیدنت اویل به بازی بده دمش گرم.

19573736841463858154.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر