اطلاعاتی جدید از Assassins Creed: Unity

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,712
Assassins-Creed-Unity.jpg

بعد از انتشار شایعه هایی مبنی بر قابلیت دویدن به صورت افقی روی دیوارهای عنوان Assassins Creed: Unity ;...اکنون Jesse La Flair یکی از مشهورترین پارکورکاران دنیا به طور رسمی اعلام کرد که در حال کار کردن بر روی این عنوان می باشد..او اخیرا تصویری از خود منتشر کرده که لباس موشن کپچر در تن دارد و در حال ضبط حرکات پارکور این بازی می باشد.
او هم چنین اعلام کرده حرکات پارکور در این عنوان تغیرات اساسی خواهند داشت.که از تصویر منتشر شده نیز این برداشت را می توان کرد.

Assassins-Creed-Unity_Jesse-La-Flair.jpg

این عنوان در تعطیلات 2014 برای پلتفرم های PC,XBOX ONE, PS4 منتشر خواهد شد.

Assassins Creed: Unity – Traceur Jesse La Flair Confirmed for Mo-capping GamingBolt.com: Video Game News, Reviews, Previews and Blog

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
الان میخای بگی داستان و سناریوی IV بدبود؟؟ میلک شدنش رو نگرفتم....
بحث بحث قشنگی داستانش نیست!
جداشدن داستان از ریشه های قبلیش! من یکی فوق زیاد با نسخه آخر حال کردم ولی چیزی که همیشه قبول داشتم اینه که از نظر شخصیت پردازی و داستانی دیگه نمیتونه به نسخه های اول نزدیک بشه!
فقط کافیه اساسین شدن ادوارد رو با اتزیو مقایسه کنی میبینی چرا میگم از ریشه هاش جدا شده!

البته این زیاد واسه من مهم نیست! نسخه های بعدی بازی اگه در سطح AC IV باشن من ستایشش میکنم! :x

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,755
نام
علی
بزرگترین انتظاری که من از این بازی دارم بهبود قابل ملاحظه ی هوش مصنوعی هست که به نظرم بزرگترین مشکل سری ac بوده!
چه دشمنها و چه npc های موجود در سطح شهر ها و مکان های مختلف باید رفتار منطقی تری داشته باشن و نسبت به عملکرد ما واکنش مطقی بدن!
اگه مشکل هوش مصنوعی بازی رفع بشه و مشکل فنی خاصی مثل باگ و ... نداشته باشه بنظرم می تونه یک 10/10 باشه :x

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
الان میخای بگی داستان و سناریوی IV بدبود؟؟ میلک شدنش رو نگرفتم....
آخه، اساسین شدن کلی راه و روش داره، کلی باید کار بکنی، اون الطیر یه اشتباه کرد کلی از مقامش رو گرفتن، اتزیو تا شد مستر و کلا کاره ای شد دهنش آسفالت شد، اون کانر چقدر آموزش دید . . .
بعد این ادوارد یکیو زد کشت لباسشو پوشید شد اساسین، اصلا زا این مسخره تر هم میشد؟

بعد بازی ای که کل داستانش جنگ فراماسونر ها و . . بود یهو شرکت بزرگ که تا دیروز داشت برای تسلط جهان خودشو میکشت شده بود شرکت تولید بازی های کامپیوتری :|.
اصلا کل اصالت داستان رو برده بودن زیر سوال!!!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آخه، اساسین شدن کلی راه و روش داره، کلی باید کار بکنی، اون الطیر یه اشتباه کرد کلی از مقامش رو گرفتن، اتزیو تا شد مستر و کلا کاره ای شد دهنش آسفالت شد، اون کانر چقدر آموزش دید . . .
بعد این ادوارد یکیو زد کشت لباسشو پوشید شد اساسین، اصلا زا این مسخره تر هم میشد؟

بعد بازی ای که کل داستانش جنگ فراماسونر ها و . . بود یهو شرکت بزرگ که تا دیروز داشت برای تسلط جهان خودشو میکشت شده بود شرکت تولید بازی های کامپیوتری :|.
اصلا کل اصالت داستان رو برده بودن زیر سوال!!!
تولید بازی ؟!؟!؟
متوجه نمیشم کی همچین اتفاقی تو داستان بازی افتاده ؟

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
تولید بازی ؟!؟!؟
متوجه نمیشم کی همچین اتفاقی تو داستان بازی افتاده ؟
Abstrego در حقیقت Animus رو تبدیل به یه جور وسیله بازی کرده بود که مردم رو جای شخصیت ها و واقع های مهم تاریخی قرار می ده. هدفشون هم یه جورایی شست و شو ی مغزی مردم و بدست آوردن اطلاعات تاریخی بود که به نظر من خیلی هم بر خلاف داستان سری نیست.

ACIV بازی خوبی بود, ولی AC خوبی هم بود؟ به نظر من اصلا!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر