Beyond: Two Souls بر روی PlayStation 4 چگونه اجرا می شود

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
630x.jpg

اخیرا ما شاهد این بودیم که آخرین ساخته استودیوی ناتی داگ The Last of Us بر روی کنسول نسل بعد خانواده پلی استیشن یعنی PS4 تایید شد.
از این به بعد باید انتظار این را داشته باشید که دیگر استودیو(ها)ی شرکت Sony نیز ممکن است جا پای استودیوی ناتی داگ گذاشته و عناوین خود را بر روی PlayStation 4 نیز عرضه نمایند.
یکی از آن عناوین می تواند بازی زیبای Beyond: Two Souls باشد. آخرین ساخته David Cage که سال پیش به طور انحصاری برای PlayStation 3 عرضه شد.
حال Hoya Lee یکی از اعضای سابق استودیوی Quantic Dream که اوایل امسال به استودیوی Ready at Dawn برای همکاری بر روی پروژه The Order: 1886 نقل مکان کرد، ویدئویی را از کارکتر داستان بازی یعنی Jodie Holmes که نقش آن را الن پیج ایفا کرده بود با جزئیات بیشتر بر روی پلتفرم PlayStation 4 ساخته که تماشای آن بسیار زیبا و لذت بخش خواهد بود.
اگر به رزومه کاری ایشان سر بزنید، می بینید که او قبل از پیوستن به استودیوی Ready at Dawn نمونه لباس هایی را برای عنوان معرفی نشده نسل بعدی استودیوی Quantic Dream طراحی کرده بوده است. احتمال اینکه ایشان فقط برای کمک و تکمیل پروژه The Order: 1886 به این استودیو ملحق شده باشد، وجود دارد.

310x195.jpg
310x195.jpg

310x195.jpg
310x195.jpg

در این ویدئو جزئیاتی از دموی تکنیکی The Dark Sorcerer که در همایش E3 سال قبل به نمایش در آمده بود نیز وجود دارد.
[source]

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,577
نام
Mehrdad
100% اونم یه جور پول زور گرفتن بود، اما خب فرقش اینه حداقل یه بازی جدید بود، نه بازی که خیلی ها بازی کردن و قرار فقط 60 فریم بشه و یکم تکسچرهاش فرق کنن.
تاکید می کنم هم اون کار هم این کار صد در صد فقط بخاطر پوله.
میدونم حرفات 100% درسته ولی یه موضوعیم دقت نمیکنی این بازی از یک سری نظر ها مثل تجربه ای نو داستان جالب(البته جدا از چینش مرحله افتضاحش )گرافیک خلاصه بازی محشریه المان های نسل بعدیم کم نداره حتی شاید از بازیهای صرفا next gen هم غنی تر باشه(منظورم فقط و فقط سبک خودشه الان نیاید بگید بازی نیست فلان اینا:d)... به همین دلایل عرضه این بازی بر روی ps4 به نظرم با بقیه بازیهایی که از نسل قبل پورت میشوند فرق داره... یه طورایی یه بازی 2 نسلی در نظر بگیر که ورژن نسلِ بعدش با فاصله تقریبا 1 ساله میاد(tlou هم همینطور)... اگه بازی سال 2017 میومد حق ذاشتی ولی الان هنوز تجربه این بازی لذت بخشِ و تازگی داره... اگه 2014 بیاد البته...
پس به نظرم مشکلی نداره این حرکتاشون....

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
به نظر خودم وقتی بحث سر استودیوی نابی مثل Quantic Dream میشه ، این حرف ها بی معنیه ! حداقل برای من یکی اینطوری هست !
درسته که مثلا من Shadow of The Colossus رو بر روی PS2 تجربه کرده بودم ولی از ورژن Remasterd بازی هم خیلی حمایت کردم ! اخیرا هم که The Last of Us برای PlayStation 4 تایید شده که باز هم من و خیلیای دیگر خوشحال شدیم ! نظر من اینه که حتما حتما باید دو عنوان Heavy Rain و Beyond: Two Souls برای کنسول نسل بعدی PlayStation عرضه شوند! مخصوصا HR ، چون من با این شاهکار زندگی کردم ! حتی پوستر بازی رو هم روی دیوار اتاق زدیم ! :d در کُل وقتی یک بازی در همه زمینه ها توانسته موفق عمل کنه و طرفداران زیادی رو به دست بیاره ، برای چی یک نسخه کامل تر از اون عرضه نشه ؟!
در هر صورت من که با اینجور موارد خیلی موافق هستم !

اقا حرفات قبول ولی ماورا و باران شدید واسه من مثه کتاب داستان بودن , یکی از علایق من اینه که بازی اول داستانش قوی باشه , بقیه ی المانهاش واسم اصلا تو الویت نیست , حتی گیم پلی...خب خودت 100 درصد میدونی دیگه این 2 تا داستان محور بودن , حالا اگرم بیاد گرافیکش پیشرفت کنه خیلی خوبه ولی من با همون قبلیاشم خیلی حال میکنم (راستشُ بگم اصن با همون قدیمیا حال میکنم :D)
بنظر من بازی که داستانش قوی باشه واسه ی قرن ها میتونه قابل تکرار باشه (تو فیلم هم همین نظر رو دارم) ولی از نظر گرافیکو جلوه 100 درصد کهنه میشه , مگه اینکه یه جا متوقف بشم که نمیشیم :D در نتیجه اونقد مهم نیست بیاد , نیاد ... ما دوسشون داریم :D

پ.ن : کاش کوانتیک انحصاری نبود همه میتونستن بازیاشو تجربه کنن...واقعا تک تک بازیاش جزو تجربه های خاصم بوده . هنوزم بهش فک میکنم گوسپام میشم :D

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
این تصویر اول بیشتر شبیه به Madison تو Heavy Rain هست تا شبیه به جودی در B:TS :d

در ضمن من نمی دونم بحث واسه چیه!!قرار نیست هیچ کدوم از بازیهای استاد روی PS4 پورت بشه...فقط خواستن مدلی از یک نسل جدیدی رو نشون بدن که البته به جزییاتی که خود دیوید کیج توی میتینگ PlayStation در روز معرفی PS4 نشون داد نمی رسه ولی بازم زیباست و به عنوان یه مدل اولیه و بازسازی شده قابل قبوله...

خودتون ببینید:

شرط می بندم استاد الان داره رو همین شخصیت برای بازی جدیدش کار می کنه...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
یه طورایی یه بازی 2 نسلی در نظر بگیر که ورژن نسلِ بعدش با فاصله تقریبا 1 ساله میاد(tlou هم همینطور)... اگه بازی سال 2017 میومد حق ذاشتی ولی الان هنوز تجربه این بازی لذت بخشِ و تازگی داره... اگه 2014 بیاد البته...
اتفاقا یکی از دلایلی که مخالف پورت بازی ها میباشیم،همینه که هنوز چیزی از عرضه ـشون نگذشته!!!! و به قولی ما که تجربشون کردیم،هنوز مزه ـش تو دهنممون هست به قولی :|

---
ولی سونی اگر میخواد از همین اول نسلی شروع کنه به پروت کردن بازی هاش،بیاد این MNR ما رو هم پورت کنه،هیچی دیگه ازش نمیخوام:-" تازه علاوه بر بازیش روز اول عرضه،میریم دسته ی اضافه هم میگیریم:-"

---
اما به طور کلی مخالفم که همین اول کاری با پورت شروع بشه! برن همین پولا رو صرف یه سری بازی دیگه بکنند! (اگر هم میگید خرجی بر نمیداره،برن چندتا بازی کوچیک برای PSN بسازن :-" )
---
كي MNR ميخره؟
yahoo_4.gif
من:p
ولی بی شوخی فکر کنم خوب ازش استقبال شده بود! چون یکم بعدش برای PSP هم اومد،اوایل عرضه ی ویتا یه نسخه هم برای اون اومد! :d
DLC و اینا هم که کم نداشت،تا چندین ماه هم(شاید یه سال) توی بلاگ سونی همینطور بهترین های هفته رو انتخاب میکردن...
بعدشم که LBP K رو همون گروه ساختن! :d
==> فکر کنم سود آور بوده:-"

آخرین ویرایش:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اتفاقا یکی از دلایلی که مخالف پورت بازی ها میباشیم،همینه که هنوز چیزی از عرضه ـشون نگذشته!!!! و به قولی ما که تجربشون کردیم،هنوز مزه ـش تو دهنممون هست به قولی :|

---
ولی سونی اگر میخواد از همین اول نسلی شروع کنه به پروت کردن بازی هاش،بیاد این MNR ما رو هم پورت کنه،هیچی دیگه ازش نمیخوام:-" تازه علاوه بر بازیش روز اول عرضه،میریم دسته ی اضافه هم میگیریم:-"

---
اما به طور کلی مخالفم که همین اول کاری با پورت شروع بشه! برن همین پولا رو صرف یه سری بازی دیگه بکنند! (اگر هم میگید خرجی بر نمیداره،برن چندتا بازی کوچیک برای PSN بسازن :-" )
كي MNR ميخره؟:d

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
100% اونم یه جور پول زور گرفتن بود، اما خب فرقش اینه حداقل یه بازی جدید بود، نه بازی که خیلی ها بازی کردن و قرار فقط 60 فریم بشه و یکم تکسچرهاش فرق کنن.
تاکید می کنم هم اون کار هم این کار صد در صد فقط بخاطر پوله.
واقعن جای سوال داره برام نظر شما البته اگه با جوابی کلیشه ای مثل نظر هر کسی محترمه مواجه نشم!
تعریف پول زور مشخصه و فکر نکنم کسی برداشت دوگانه ای ازش داشته باشه.
حالا شما با کودوم متر و معیار بازی رو که من خریدار به "انتخاب و میل شخصی" براش پول میدم رو پول زور تعبیر میکنید برام جای سواله؟!!!
اگه به قول شما خیلی ها بازی رو انجام دادن ایا حق این رو ندارن باز برای بازی مورد علاقشون پول بدن؟
یا حق اونایی که بازی نکردن و با عوض شدن نسل به ps کوچ کردن و میخان این عنوان رو تجربه کنن چیه؟
و در پایان کودوم شرکت بازیسازی میاد یه بازی AAA میسازه و هدفش کسب سود نیست؟

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,577
نام
Mehrdad
اتفاقا یکی از دلایلی که مخالف پورت بازی ها میباشیم،همینه که هنوز چیزی از عرضه ـشون نگذشته!!!! و به قولی ما که تجربشون کردیم،هنوز مزه ـش تو دهنممون هست به قولی

در نهایت این پورت ها پروژه جانبی محسوب میشوند و بیشتر برای کسانی است که نسل قبل نتونستند این بازی ها را انجام بدند و هیچگونه تأثیری بر کیفیت پروژه های دیگر ندارد چون حدس میزنند تو بازار نسل جدید خوب میفروشه عرضه میکنند.. به نظرم کار خوبیه هیچ ضرری نداره:d

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
اقا حرفات قبول ولی ماورا و باران شدید واسه من مثه کتاب داستان بودن , یکی از علایق من اینه که بازی اول داستانش قوی باشه , بقیه ی المانهاش واسم اصلا تو الویت نیست , حتی گیم پلی...خب خودت 100 درصد میدونی دیگه این 2 تا داستان محور بودن , حالا اگرم بیاد گرافیکش پیشرفت کنه خیلی خوبه ولی من با همون قبلیاشم خیلی حال میکنم (راستشُ بگم اصن با همون قدیمیا حال میکنم :D)
بنظر من بازی که داستانش قوی باشه واسه ی قرن ها میتونه قابل تکرار باشه (تو فیلم هم همین نظر رو دارم) ولی از نظر گرافیکو جلوه 100 درصد کهنه میشه , مگه اینکه یه جا متوقف بشم که نمیشیم :D در نتیجه اونقد مهم نیست بیاد , نیاد ... ما دوسشون داریم :D
پ.ن : کاش کوانتیک انحصاری نبود همه میتونستن بازیاشو تجربه کنن...واقعا تک تک بازیاش جزو تجربه های خاصم بوده . هنوزم بهش فک میکنم گوسپام میشم :D
دقیقا همینطوره ! :d بازی های QD بیشتر داستان محور و اگر دقیق تر بخوایم بگیم روی شخصیت محوری تمرکز بیشتری دارند ! ولی خُب مطمئن باش اگر عرضه بشه یه تغییراتی حتما در بخش فنی صورت می گیره !
مثل همین TLOU که الان در چند قسمت تکنیکی بازی تغییرات زیادی ایجاد شده و باعث میشه بازی از حالت فوق العاده عالی به یه چیزی عالی تر تبدیل بشه ! :d بعدشم یکی از دلایل عرضه این دسته از بازی ها جذب مخاطبان جدید هستش ! شاید طرف مثلا نسل قبل PS3 نداشته و نتونسته بازی هایی مثل TLOU ، HR ، B:TW و خیلی بازی های AAA دیگه و انحصاری رو بازی کنه، این نسل میتونه مثلا در صورت امکان اون ها رو تهیه کنه و تجربشون کنه، البته با کیفیتی مرغوب تر و بهتر ! :d باور کن اگر طرف فقط همین 3 بازی بالا که نام بردم رو تجربه کنه ! شاید زندگی گیمری ـیش از این رو به اون رو بشه ! :d حالا اینکه بحث درآمدزدایی هم این وسط هست، مشکلی نداره ! چون این قضیه برای همه چیزها صدق میکنه، بالاخره باید استودیو هزینه ساخت و توسعه بازی رو که ساختن به دست بیارن ! پس اینکه بخوایم بحث پول رو وسط بکشیم در این دسته از موارد به نظر من چیز بی فایده ای هست !
من خودم مثلا خیلی از رفقام بازی Shadow of The Colossus رو مثلا بر روی PlayStation 2 تجربه نکرده بودن ! اصلا نمی دونستن همچین بازی وجود داره ! :| (شاید شما بخندین ولی برای من همین قضیه فُحش بحساب میاد !) ولی خُب بعد از عرضه ورژن Collection بازی توانستند چنین شاهکاری رو بازی کنن و خیلی خیلی خیلی هم راضی بودن ! :d
دقیقا این مثال رو میشه برای کسی زد که مثلا The Last of Us رو متاسفانه (!) تجربه نکرده، حالا شاید بالاخره یه اتفاقی افتاده و در این نسل جدید توانستند یک فروند PlayStation 4 تهیه کنند و خیلی زود این شاهکار نصیب ـشون خواهد شُد و اونقت می فهمن که من و خیلیای دیگه چی گفتیم ! :d فقط کسانی که TLOU رو تجربه کردن می دونن من چی میگم....:)
در کُل خواستم بگم که بر اثر این اتفاقات چیزی از من و شمای گیمر عزیز کم نخواهد شد ! دیگه فوق ـش مجبور که نیستیم بازی رو تهیه کنیم ! :d همین ! :d
پ.ن: در ضمن این بحث وقت و انرژی استودیو الکی به هدر میره رو هم لطفا دیگه نگید ! :d بیشتر موارد وظیفه Port بازی بر دوش یک استودیوی دیگر هستش ولی اگرم خودشون بخواهند Port کنند حتما یک همکاری صورت می گیره، تا نهایتا بر روی پروژه بعدی در حال ساخت صدمه ای وارد نشه ! :d

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
بعضی از دوستان همچین میگن فلانی واسه پول بازی میسازه انگار استودیو های محبوبشون برای رضای خدا بازی می سازن . :d

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
نمیدونم مشکل دوستان با اوردن تاپ گیمهای نسل قبلی توی این دوره ی بی بازی بودن کنسول چیه؟؟؟
خب اونی که قبلا تجربش نکرده میتونه یه گیم خوب رو تهیه کنه...کمک هم میکنه یه درامد زایی میشه...

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
واقعن جای سوال داره برام نظر شما البته اگه با جوابی کلیشه ای مثل نظر هر کسی محترمه مواجه نشم!
تعریف پول زور مشخصه و فکر نکنم کسی برداشت دوگانه ای ازش داشته باشه.
حالا شما با کودوم متر و معیار بازی رو که من خریدار به "انتخاب و میل شخصی" براش پول میدم رو پول زور تعبیر میکنید برام جای سواله؟!!!
اگه به قول شما خیلی ها بازی رو انجام دادن ایا حق این رو ندارن باز برای بازی مورد علاقشون پول بدن؟
یا حق اونایی که بازی نکردن و با عوض شدن نسل به ps کوچ کردن و میخان این عنوان رو تجربه کنن چیه؟
و در پایان کودوم شرکت بازیسازی میاد یه بازی AAA میسازه و هدفش کسب سود نیست؟
دمت گرم امین جان. تحلیل خوبی بود. کاملا موافقم. اخه مگه کیج بازی را بسته بندی کرده و به زور در خانه مردم میفرسته!!!
بعاد تازه ان کاربر تاکید میکنه که فقط و فقط پول هست. در ضمن کیج اصلا دنبال پول نیست. بعضی از بازیسازها هستند که واقعا هدف دومشون پول هست. یکی از همین ها هم کیج هست. با عشق بازی میسازه

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
از صمیم قلب امیدوارم سونی به فکر آوردن IP های PS3 روی PS4 نباشه و تمرکزش رو بذاره روی بازیهای جدید و دنباله بازیها
مطمئنا سونی به آی پی های جدید هم فکر کرده و به نظر من remake بعضی از ای پی های تاپش تو نسل قبل برای ps4 خیلی خوبه چون خیلی از فن های x360 که تو نسل جدید به طرف سونی رفتن دلشون تجربه اون بازی هارو میخواد.حالا با یه گرافیک بهتر و 60فریم از تجربه اون بازی تو ps3 هم خیلی هیجان انگیزتره و حتی شاید کسایی که اون بازی رو با ps3 تموم کرده باشن بازم برای ps4 بگیرن!

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
من کلا با remake و این داستانا مخالفم. :| نباید این کارارو بکنن انصافا. جالب نیست. حالا یه 8 سال بعد این کارارو بکنن یه چیزی.نه این که یه سال نگذشته بیان ریمیک بدن. :| 99.9% برای پوله به نظرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر