راهنمایی برای انتخاب بازی mmoRPG

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام به همه دوستان و برو بچ باحال..........

چند روزیه تصمیم گرفتم کنار بازی هایی که الان دارم یه بازی mmoRPG هم بازی کنم.بعد از کلی گیم پلی دیدن و این حرفا از بین never winter و tera تصمیم شد که برم tera رو بازی کنم.....ولی دیدم که ای بابا کلا آسیا و خاور میانه رو بن کرده و بسیار ضد حال خوردم اونطور که امتحان کردم حتی با چیز پی ان هم نمیشه حتی اکانت ساخت(من توی سایت tera-eu امتحان کردم و توی هر دو حالت هم بدون چیز شکن و هم با چیز شکن نشد اکانت بسازم) حالا بحث پینگ بخاطر استفاده از چیزشکن هم به کنار......

حالا سوال من از شما اینه که یه بازی MMORPG که شبیه این tera باشه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

چون به شخصه از محیط و گیم پلی tera خوشم اومد و همچنین گرافیکشم بد نبود ......محیط ها و طراحی هنریشم همینطور........

مشکل اساسیم با neverwinter هم اتمسفر بازی بود که ازش خوشم نیومد.......

راستی ترجیحا هم free باشه چون فعلا کف گیر به ته دیگ خورده با این همه بازی جدیدی که اومد و تخفیف های استیم........(در واقع می خواستم برم سراغ guild wars 2 که دیدم فعلا از نظر مالی موقعیتش نیست.....=(()
+
زیاد اهل pvp و arena battle نیستم بیشتر همون ادونچر مد نظرمه (مثلا pve و.... ).......

آخرین ویرایش:

p30arman

کاربر سایت
Jan 10, 2012
769
نام
Kirito
عمرا بتونی پیدا کنی !! من خودم تمام لیستای سایتای mmo رو گشتم بازی مثل TERA پیدا نمیکنی که هم اکشن باشه هم اوپن ورلد !!!!!
اگه pvp بازی ، و دنبال یه بازی اکشن سرگرم کننده میگردی , Dragon nest رو پیشنهاد میدم
اگه دنبال یه بازی اپن ورلد خوب میگردی Rift ولی خوب سیستم بازی تارگتینگه . اگه ایرانی که فعلا دور بازی ها رو خط بکش که هر 15 دقیقه دیسکانکت میشن ، ولی من تو این مدت فقط rift زدم و تنها گیمی بوده که دیسکانکت نشده ! نمیدونم چرا ،
اگرم از این دوتا خوشت نیومد اینارم یه نگاه بنداز البته سبکاشون متفاوطه ، Elsworld , PWI, AOW

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
سلام به همه دوستان و برو بچ باحال..........

چند روزیه تصمیم گرفتم کنار بازی هایی که الان دارم یه بازی mmoRPG هم بازی کنم.بعد از کلی گیم پلی دیدن و این حرفا از بین never winter و tera تصمیم شد که برم tera رو بازی کنم.....ولی دیدم که ای بابا کلا آسیا و خاور میانه رو بن کرده و بسیار ضد حال خوردم اونطور که امتحان کردم حتی با چیز پی ان هم نمیشه حتی اکانت ساخت(من توی سایت tera-eu امتحان کردم و توی هر دو حالت هم بدون چیز شکن و هم با چیز شکن نشد اکانت بسازم) حالا بحث پینگ بخاطر استفاده از چیزشکن هم به کنار......

حالا سوال من از شما اینه که یه بازی MMORPG که شبیه این tera باشه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

چون به شخصه از محیط و گیم پلی tera خوشم اومد و همچنین گرافیکشم بد نبود ......محیط ها و طراحی هنریشم همینطور........

مشکل اساسیم با neverwinter هم اتمسفر بازی بود که ازش خوشم نیومد.......

راستی ترجیحا هم free باشه چون فعلا کف گیر به ته دیگ خورده با این همه بازی جدیدی که اومد و تخفیف های استیم........(در واقع می خواستم برم سراغ guild wars 2 که دیدم فعلا از نظر مالی موقعیتش نیست.....=(()
+
زیاد اهل pvp و arena battle نیستم بیشتر همون ادونچر مد نظرمه (مثلا pve و.... ).......

کلا نظر تمامی کسانی که mmo بازی میکنن اینه که اگر میخواین mmo بازی کنید و توش حرفه ای بشید حتما باید فقط یکی رو انتخاب کنید و تو اون حرفه ای بشید mmo با بازیهای دیگه فرق میکنه حداقل زمانش ۱۰۰۰ ساعت بازیه تا به بازی مسلط بشی پس انتخاب نوع بازی اهمیت داره اگه wow رو فاکتور بگیریم به نظر من ۲ تا انتخاب می مونه :
Guild wars 2 که تم فانتزی داره
Elder scrol online که تم کاملا جدی داره
البته هردو پولیه ولی اگه میخوای شروع کنی پیشنهاد می کنم درست شروع کن

7shevchenko7

کاربر سایت
Apr 28, 2012
156
نام
arian
منم دقیقا مثل تو دنبال یه بازی هستم
اول free باشه :)
tera رو تست کردم البته امریکاشو خیلی لگ بود نمی شد بازی کردن dragon nest هم بودم و یه هیرور lvl up کردم اما چون دنجن دانجن بود زیاد حال نکردم
تنها بازیه که خیلی باهاش حال کردم raiderz بود اما سروری که توش بازی می کردیم جمع شد رفت :|
با nw زیاد حال نکردم
کسی اینجا raiderz بازی می کنه در حال حاضر؟ کدوم سرور؟

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
428
نام
مسعود
اگه دنبال یه mmo که روی pve بیشتر تمرکز داره defiance رو 100% امتحان کن. raid های 50-60 نفره و مراحل باحال co-op هم داره. فقط بخش pvp بازی بالانس نیست. مثلا یه نفر که ego rating کم و آیتمای ضعیف داره با یه نفر که ریتش 800 ـه و دهن هرچی آیتمو سرویس کرده میندازه تو یه مچ:d موتور و ماشینم داره
یه نسخه ی free واسه امتحان کردن داره اما می تونی نسخه ی استاندارد بازی رو 10دلار از استیم بخری. تقریبا میشه گفت ارزونه:d
فقط تنها بدی که داره ار چند دقیقه یه بار تایم اوت میشی و هیچ چیزی تکون نمی خوره یا اینکه از ناکجا اباد تیر می خوری. اگه به این دوتا چیز نخوری بازی حال می کنی ولی اگه زبونم لال روم به دیوار:d به این دوتا مشکل بخوری از بازی زده میشی. البته خوبیش اینه که توی مرحله ها و raid ها امتیازت سیو میشه که اگه دیسکانکت شدی و برگشتی نپره
یه بازی دیگه هم هست اسمش runescape ـه رایگان هم هست. 20-30 ساعت اول رایگان می تونی حال کنی اما بعدش زده میشی و می بینی حال بازی به چیزای پولیشه. من خودم یه اکانت ممبر 2 ماهه خریدم یه سره چسبیده بودم به بازی:d
خوبی های اکانت ممبرش اینه که می تونی جونور خونگی داشته باشی، خونت رو هرجور که می خوای بسازی، رفیقاتو دعوت کنی به خونی، clan بسازی و یه قلعه واسه clan بسازی و با فعالیت هم ریت clan رو ببری بالا هم قلعه رو آپگرید کنی و.... pvp های باحالی هم داره. event های بزرگی هم داره مثل جنگ بین خداها که یه pvp خیلی بزرگ هست. البته این چیزایی که گفتم واسه 2 سال پیشه الان خیلی پیشرفت کرده نسبت به قبل

p30arman

کاربر سایت
Jan 10, 2012
769
نام
Kirito
http://forum.bazicenter.com/thread55156/
اینم هست
age of wulin مخصوصا اگه به کنگ فو و چین و اینا علاقه داشته باشی.

بازی کردیم دیگه -_- بشدت P2w هست !!!!! اصلا شخصی که پرمیوم بازی رو داره سرعت پیشرفتش حداقل 10-15 برابر یه شخص عادیه !!! تازه ما inner 1 بودیم !!! الان که فکر کنم ایننر 3 اومده طرف لول 35 رسونده ایننر رو ولی کسی که پول نداده هنوز داره میاره رو 2 !!!!! میری pvp 2 تا لگد بهت میزه میمیری!

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
خیلی متشکر از راهنماییاتون.....

حقیقتش tera رو 90درصد بخاطر سیستم مبارزش ازش خوشم اومد.........

بعد از یه سری کلیپ و گیم پلی و یوتوب دیگه گفتم بریم سراغ blade and soul که اونم از شانس ما فعلا فقط توی کره و چین عرضه شده(البته برای تغیی زبان یه سری پچ انگار هست ولی اونم مثل اینکه کلا زبان بازی رو عوض نمیکنه)...........

در اینجا بود که دیدم از بازی های با تم قدیمی و شمشیری چیزی دستمو نمیگیره......

حالا بین یه چنتا انتخاب موندم :
defiance

secret world

warframe
کسی اینجا هیچکدوم از اینارو بازی کرده؟؟؟؟آیا؟؟؟؟

از لحاظ پینگ و اینا وضعشون چطوره؟؟؟؟

به خصوص داشتن پلیر الان مثلا warframe 23k پلیر داره اونا 1k هم ندارن ...........

البته که mmo ها لانچر اختصاصی دارن +the secret world روی اریجین هم هست......ولی بازم..............؟

آخرین ویرایش:

vahidking

کاربر سایت
May 9, 2012
349
نام
مجید (وحید)
Defiance رو که بالاتر دوستان توضیح دادند... بنده یه مدت Warframe میزدم ... بشدت باهاش حال کردم ... اولین چیزی که خوشت خواهد اومد اینه که بازی به هیچ وجه P2W نیست... شما همون آیتم هایی رو که از Storeش میخرید میتونی با پول تو بازی بخرید و با جمع کردن منابع انها رو Craft کنید ... بازی بیشتر تمرکزش روی PvE هست (البته PvE و Clan Wars هم داره) شما به عنوان یک آدم فظایی(!) به یک ماموریت فرستاده میشید(+3 نفر دیگه) و انجا Objective ها رو انجام میدین... با کشتن هر دشمن احتمال Drop شدن یک Skill یا ارتقاو دهنده Skill وجود داره و با کشتن باس های بازی شانس Drop شدن Blueprint و منابع Rare وجود داره ... سیستم اسکیل بازی هم به صورت کارتی هست(مشخصات هر اسکیل در یک کارت نمایش داده میشه و شما می تونید حداکثر از 8 (اگر دست یادم باشه) کارت استفاده کنید... Skill ها هم نسبت به کمیاب بودن یا نبودن درجه بندی دارند، همچنین شما میتونید به 2 روش اسکیل ها رو ارتقاو بدید، با استفاده از کارت های اسکیل دیگه و با استفاده از ارتقاء دهنده ها ....

کلا بازیش خیلی حال میده مخصوصا اگر با چند نفر بازی کنید :) در خصوص پینگ هم بازی به صورت Lan هست و اگر میزبان Lan در ایران باشه پینگ شما هم به بازی خوبه و نسبت به پینگ به میزبان تغییر میکنه .

king677

کاربر سایت
Jan 18, 2014
74
نام
هادی
Defiance رو که بالاتر دوستان توضیح دادند... بنده یه مدت Warframe میزدم ... بشدت باهاش حال کردم ... اولین چیزی که خوشت خواهد اومد اینه که بازی به هیچ وجه P2W نیست... شما همون آیتم هایی رو که از Storeش میخرید میتونی با پول تو بازی بخرید و با جمع کردن منابع انها رو Craft کنید ... بازی بیشتر تمرکزش روی PvE هست (البته PvE و Clan Wars هم داره) شما به عنوان یک آدم فظایی(!) به یک ماموریت فرستاده میشید(+3 نفر دیگه) و انجا Objective ها رو انجام میدین... با کشتن هر دشمن احتمال Drop شدن یک Skill یا ارتقاو دهنده Skill وجود داره و با کشتن باس های بازی شانس Drop شدن Blueprint و منابع Rare وجود داره ... سیستم اسکیل بازی هم به صورت کارتی هست(مشخصات هر اسکیل در یک کارت نمایش داده میشه و شما می تونید حداکثر از 8 (اگر دست یادم باشه) کارت استفاده کنید... Skill ها هم نسبت به کمیاب بودن یا نبودن درجه بندی دارند، همچنین شما میتونید به 2 روش اسکیل ها رو ارتقاو بدید، با استفاده از کارت های اسکیل دیگه و با استفاده از ارتقاء دهنده ها ....

کلا بازیش خیلی حال میده مخصوصا اگر با چند نفر بازی کنید :) در خصوص پینگ هم بازی به صورت Lan هست و اگر میزبان Lan در ایران باشه پینگ شما هم به بازی خوبه و نسبت به پینگ به میزبان تغییر میکنه .

سلام . الان چرا بازی نمی کنید .؟ با تشکر

آخرین ویرایش:

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
یه چیز جالب که الان بهش پی بردمو داشته باشید>>>>>>>>اینطور که فهمیدم بین ps4 و pc بازی warframe رو میشه cross-platform هم بازی کرد!!!!!!!!!

7shevchenko7

کاربر سایت
Apr 28, 2012
156
نام
arian

بعد از یه سری کلیپ و گیم پلی و یوتوب دیگه گفتم بریم سراغ blade and soul که اونم از شانس ما فعلا فقط توی کره و چین عرضه شده(البته برای تغیی زبان یه سری پچ انگار هست ولی اونم مثل اینکه کلا زبان بازی رو عوض نمیکنه)...........

defiance

secret world

warframe

به خصوص داشتن پلیر الان مثلا warframe 23k پلیر داره اونا 1k هم ندارن ...........

البته که mmo ها لانچر اختصاصی دارن +the secret world روی اریجین هم هست......ولی بازم..............؟

Blade and soul که شاهکاره اما هنوز درست ترجمه نشده من یه سرور ازش پیداکردم بازی نیمه کره ای نیمه اینگلیسی بود ولی fight خیلی باحال بود از رو در و دیوار می رفت اما سرورش خیلی ضعیف بود البته شرکتی که داره بازی رو ترجمه می کنه ncsoft سروراش برای ما ایرانی ها خیلی پینگاش داغونه مگه این که بیاره سروراش رو اروپا

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
بالاخره و در نهایت بازی the secret world رو گرفتم ...........

البته توی این مدت دریافتم که بازی arche age بازی خوبیه و نزدیک به چیزی که دنبالشم ولی متاسفانه اونم انگار closed beta هست......

ClOnEr326

کاربر سایت
Feb 13, 2015
51
نام
Mohamad Reza
منم میخوام بازی کنم:((ولی 8 گیگ حجمشه دکمه Stop ام نداره:((سرعت منم داغونه:((:|

tails

کاربر سایت
May 19, 2012
150

defiance

secret world

warframe

blade and soul برای روسیشم هست پینگ 90 هه و Patch اینگیلیسی هم داره لول 35 ام دارم اینترنتمو عوض میکنم فعلا اینترنت ندارم وگرنه حرف نداره روزی 4 ،5 ساعت داشتم بازی میکردم سرورشم عالیه هم شلوغ
اگه pc ایت میکشه از tera هم قشتگتره 2 ماه دیگه هم برای eu میادش
تنها بدی ای که داره سرور روسیه اینه که private هست و آپدیت نمیشه ولی تا بازی برای eu بیاد عالیه
بازی پیدا نمیشه مثلش البته tera هم اگه میتونی بگیر این 2 تا الان شاهکارای mmo action هستن :d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر