Kingdom Under Fire 2 بر روی PS4 بهتر از نسخه ی PC است

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
49653125364331972325.jpg

طبق گفته های سازنده ی بازی Sang Youn Lee که اعتقاد داره کاربرن پلتفرم PC با شنیدن درباره ی اختلاف های بصری بسیار خشمگین خواهند شد نسخه ی PS4 بازی MMORPG یعنی Kingdom Under Fire 2 دارای "گرافیک بهتری" نسبت یه نسخه ی PC بازی است.

در گفتگو با سایت 2p.com در رابطه با اختلاف بین دو نسخه Lee اقرار کرد صحبت درمورد اختلاف ها در حال حاضر کمی دشوار است چون کاربران PC اگر درباره ی این اختلاف بشنوند بسیار خشمگین خواهند شد.نسخه ی PS4 گرافیک بسیار بهتری دارد.کیفیت گرافیک نسخه ی PS4 بسیار بهتر و بلاتر از نسخه ی PC خواهد بود.

هنوز مشخص نیست که تفاوت دو نسخه تا چه حد است.

Kingdom Under Fire 2 برای انتشار برای PC در ماه جاری برنامه ریزی شده است و Blueside قصد انتشار همزمان نسخه ی PS4 در سرتاسر اروپا و ژاپن و کره در سال جاری را دارد.توسعه دهنده ی بازی گفته که در حال گفتگو با Microsoft است و برای انتشار بازی برای XBOX ONE تلاش می کند.

منبع

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
984
نام
Esmaiel
این ارزو هیچوقت به حقیقیت تبدیل نمیشه مگه مثل اینجور بازیهای معدود که خود سازنده بازی به نفع کنسول انگولک کنه
بله !! اینا در پشت صحنه پول های هنگفت دریافت میکنن! :-$

MASTER OC 7

کاربر سایت
May 6, 2011
79
نام
Maxwell
ماجرای این بازی رو نمی دونم ولی در آینده بازیها اختلافشون با نسخه PC کم می شه چون سازنده ها با سخت افزار و معماری دو کنسول آشنا می شن،PC فقط با این گرافیک بیشتر برای گیمینگ زندست،اگر این پرو بالم ازش بگیرن رسمن از دور پلتفرمهای مخصوص بازی خداحافظی می کنه

در اینده تا بخوان کنسولا خودشونو جمو جور کنن بازیها براشون بهینه بشن خیلی زود سری تراشه های وحشتناک 20NM MAXWELL رو نمایی میشن اونم با DX12 LOW LEVEL بعلاوه CPU های اینتل DDR4 ساپــورت 14NM که بزودی عرضه میشن ...
اینده همیشه در دستان PC بوده . خودشو زیاد ناراحت نکن.

،PC فقط با این گرافیک بیشتر برای گیمینگ زندست گر این پرو بالم ازش بگیرن رسمن از دور پلتفرمهای مخصوص بازی خداحافظی می کنه
اناناس :))

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
ماجرای این بازی رو نمی دونم ولی در آینده بازیها اختلافشون با نسخه PC کم می شه چون سازنده ها با سخت افزار و معماری دو کنسول آشنا می شن،PC فقط با این گرافیک بیشتر برای گیمینگ زندست،اگر این پرو بالم ازش بگیرن رسمن از دور پلتفرمهای مخصوص بازی خداحافظی می کنه
خواهشا قبل از پست دادن فکر کنید که حداقل سطح فروم رو پایین نیارید!

آخرین ویرایش:

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
جز اینکه از عمد اینو روی PS4 بهتر ساختن چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه.چند تا دلیل میتونه داشته باشه:

1.شاید دیدن که سود بازیشون روی PS4 میتونه خیلی بهتر باشه بخاطر اینکه نسخه PC راحت کپی میشه " به همین دلیل بازی رو روی PS4 خیلی بهتر ساختن تا گیمرها انتخاب اولشون روی PS4 باشه
2.شاید سونی بهشون پیشنهاد داده روی PS4 بهتر بسازنش و یا شرط اینکه سونی اجازه عرضه بازی رو روی PS4 بده گرافیک بهتر نسبت به PC بوده

البته اینا احتمالاته...
آخه سونی بخواد پول بده میره برای بازی ای پول میده که لااقل اسمش دهن پُر کن باشه :d
مورچه چیه که کله پاچش چی باشه :d یه بازیه MMOی تقریبا گمنام ارزش هزینه کردن نداره
نه ! باور کن سونی پول هنگفتی پرداخت کرده ! یه چیزی میگیا ! 8-|
منم داشتم در رد احتمال ایشون میگفتم 8-|

آخرین ویرایش:

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
984
نام
Esmaiel
آخه سونی بخواد پول بده میره برای بازی ای پول میده که لااقل اسمش دهن پُر کن باشه :d
مورچه چیه که کله پاچش چی باشه :d یه بازیه MMOی تقریبا گمنام ارزش هزینه کردن نداره

نه ! باور کن سونی پول هنگفتی پرداخت کرده ! یه چیزی میگیا ! 8-|

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025
جدا چرا فروم dislike نداره؟:|

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
همیشه پی سی گیمرها یه پای ثابت اینجور بازیها هستند و فروش فوق العاده زیادی هم روی پی سی دارند.فکر نکنم کسی به فکر کرک یه بازیه mmorpg باشه!!فقط کافیه یه نگاه به فروش دیجیتالی بازیها روی پیسی بندازید.شاید این کار یه ترفند برای ترغیب هرچه بیشتر کنسول فنا به سمت این بازی باشه..از اونجایی که جنگ گرافیکی یه چند ماهیه سره 4تاپیکسل بین کنسول فنا بالا گرفته و یه عامل حیاتی شده!!چه تبلیغی از این بالاتر که بگن کیفیت نسخه پی سی پایین تر از نسخه ps4 هست!!!!ورگنه فکر نکنم کسی از این گرافیک منسوخ انتظار معجزه روی ps4 داشته باشه.اصلا گرافیک تو این بازیها مطرح نیست و هدف اینه که روی سیستم های خیلی ضعیف هم اجرا بشه.
______
متاسفانه بعضیا به جای حرف حساب اینجا رو کردند مکان تصفیه حساب!
و از ارزوهای دست نیافتنیشون صحبت میکنند

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
اینا فقط با این حرف خواستن یکم بیشتر تو چشم باشن اگرنه هیچ دلیل دیگه نداره. یه بازی MMORPG که تمامی رقیب هاش قشنگ میخورنش بعد تفش میکنن بیرون واقعا چیز بیشتری تو این MMO نمیشه دید

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
ترجمه ی خبر به زبان ساده:

ما اینقدر بی عرضه ایم که که نمی توانیم گرافیک تغییر یافته ی بازی از نسل قبل رو روی PC هم ارتقا بدیم مسلما PC بازها از شنیدن این بی عرضگی خشمگین خواهند شد البته اگر یه روزی بازی عرضه شود

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
اینا سیاست‌های به خصوص شرکت‌های بازی‌سازی هستن. نمونش زیاده توی دنیای گیم، همین الان EA و 2K نسخه فوتبال و بسکتبال نسل بعدشون رو برای PC منتشر نکردن (به این بهونه که بیشتر گیمرها سیستم حداقلِ مناسب برای اجرای نسخه نسل بعد این بازی‌ها رو ندارن)، علت این کارشون هم واضحه.

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
والا همیشه با گذر زمان اختلاف PC با کنسول ها بیشتر میشه نه کمتر، حالا شما چور میگی این بار کمتر میشه خدا داند!!!8-|

آره منم از 300 سال قبل از میلاد مسیح منتظر اون روز کذایی (روز موعود) هستم که این پلتفرم کشته بشه و مرگ بر استیم جهان خوار.

در اینده تا بخوان کنسولا خودشونو جمو جور کنن بازیها براشون بهینه بشن خیلی زود سری تراشه های وحشتناک 20NM MAXWELL رو نمایی میشن اونم با DX12 LOW LEVEL بعلاوه CPU های اینتل DDR4 ساپــورت 14NM که بزودی عرضه میشن ...
اینده همیشه در دستان PC بوده . خودشو زیاد ناراحت نکن.

اناناس :))

خواهشا قبل از پست دادن فکر کنید که حداقل سطح فروم رو پایین نیارید!

جدا چرا فروم dislike نداره؟:|

مشالا به این حماسه و حضور پر شور:d

بذارید چند مورد حرف دارم که باید روشنتون کنم

1. کسانی که منو می شناسن تو این سالها می دونن که آدمی نیستم از روی بی منطقی و عادت بیام تبدیلش کنم به پست،من یه سونی فن هستم که چه به دل کسی خوش بیاد چه نیاد منطق رو در راس کارم قرار دادم و همیشه یک ماکروساف هیتر و یا نینتندو هیتر و ... نبودم و به موقعش از اونها تعریف کردم پس آدمی نیستم که از روی جو و شنیده هام حرفی رو بزنم پس ابتدا فکر می کنم (قابل توجه بعضی ها که خودشون رو بالا می گیرن)

2. در اینکه PC های میلیونی قدرت پردازش خارق العاده ای دارند شکی نیست و هر کس منکرش بشه فکر کنم منطق خودش رو زیر سوال برده،اما تمام این چیزها زمانی می شه بهش بنازید که دست کم خودتون یه PC خیلی پر قدرت داشته باشید و دوم اینکه چندتا بازی براش بیاد که از اون قدرت به خوبی استفاده کرده باشه اما شما جز بازیهای مولتی پلتفرمی که برای 5 یا 6 پلتفرم دیگه هم میاد و اختلاف گرافیکیشون فقط مربوط می شه به پیکسلها و یا پرفورمنس بالاتر و دو سه تا جرغه بیشتر انفجار و آتیشها بازی ای پیدا می کنید که به صورت انحصاری بیاد و از نهایت قدرت اون کارت گرافیک 3000 دلاری استفاده رو برده باشه و همچنین انقلابی در عرصه گرافیک بازیها به پا کنه؟! پاسخ مشخصه خیر هست PC تنها یه Crysis رو داشت که به خاطر پول شویی های EA اون هم خراب شد...

3. دلیل اینکه من پست صفحه پیش رو زدم اینه که خسته شدم از تعریفهای تکراری ، کل محیط انجمن فقط شده چند تعریف تکراری ( سونی فنها: وای به اون روز که Na*ghty Dog و SantaMonica بازیهاشون رو نمایش بدن...ماکرو فنها: Ryse بهترین گرافیک این نسله... PC فنها: قدرت همیشه در دستان PC هست...) والا به خدا به اینها آلرژی پیدا کردم من یکی،دوست دارم از این پس پستام بر ضد پستهای موافق باشه:|

4. شما که هی از سرو کول PC بالا می رید و گرافیکش رو هی تعریف می کنید فقط این پرسش منو جواب بدید: چرا هر ساله (به جز 2007 که Crysis برترین گرافیک سال شد) در مراسمهای اهدای جوایز بازی ها جایزه برترین گرافیک به عناوین انحصاری کنسولها داده می شه چه از سوی منتقدین و چه از سوی سایتها و مجلات بزرگ این عرصه؟؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
اولین تریلرهای این بازی رو حدوده 5 ,6 سال قبل دیدم!
یه چیز تو مایه های دیناستی واریورس بود و به همین دلیل مشتاق اومدنش بودم رو ps3 و حالا هم که نقل مکان کرده به ps4 و mmo هم بوده :|
در کل یکی دیگه از بازیهای نسل قبلی پریده تو نسل فعلی :d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
.
1. کسانی که منو می شناسن تو این سالها می دونن که آدمی نیستم از روی بی منطقی و عادت بیام تبدیلش کنم به پست،من یه سونی فن هستم که چه به دل کسی خوش بیاد چه نیاد منطق رو در راس کارم قرار دادم و همیشه یک ماکروساف هیتر و یا نینتندو هیتر و ... نبودم و به موقعش از اونها تعریف کردم پس آدمی نیستم که از روی جو و شنیده هام حرفی رو بزنم پس ابتدا فکر می کنم (قابل توجه بعضی ها که خودشون رو بالا می گیرن)
با تعريف جديدي از منطق اشنا ميشويم.
PC با گرافيك زنده نيست PC با عناوين Indie و انلايني كه داره زندس. بگذريم از اين كه گرافيك كنسول ها هيچوقت با PC برابر نميشه و هميشه چندين پله عقب هست.

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد

با تعريف جديدي از منطق اشنا ميشويم.
PC با گرافيك زنده نيست PC با عناوين Indie و انلايني كه داره زندس. بگذريم از اين كه گرافيك كنسول ها هيچوقت با PC برابر نميشه و هميشه چندين پله عقب هست.
من که گفتم اون پست رو زدم تا جو عوض بشه و ساز مخالف زده باشم،برامم مهم نیست شما منطق رو چه تعریفی دارید

PC که من گفتم گرافیکش اگر پول موفت داشته باشین برین یه کارت گرافیک 3000 دلاری بخرین قدرت پردازشش خدا می شه اما در مقابل چون بازی AAA ای براش نمیاد که اون قدرت پردازش رو محک بزنه پس در نتیجه باید پشت انحصاری های بزرگ کنسول قرارش داد،عناوین مستقلو کوچیک رو که شما با موبایلتونم می تونید تجربه کنید و نیازی به PC نیست،وقتی صحبت از گرافیک می کنید باید چندتا عناوین تاپ هم داشته باشه این PCتون وگرنه چیزی نگید بهتره...هنوز هم منتظرم یکی جواب پرسشمو بده!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر