Child of Light | PS3

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
درود :bighug:

Child-of-Light.jpg

Child of Light

Developer : Ubisoft Montreal
Publisher : Ubisoft
Release Date : April 30 2014

چرا باز به این خوبی و گوگولیت نباید تو 1 ماه مونده به ریلیزش تاپیک داشته باشه !؟ :| اول هم قرار بود یکی دیگه به من پیرمرد کمک کنه و تاپیک بازی رو بزنه که رفت لم داده زیر کولر و ما رو تنها گذاشته :-< :biggrin1:

این بازی روایتگر داستان یک پری با نام Aura است که در جستجو برای خانه اش، خودش را در سرزمین Lemuria می یابد و بایستی ملکه تاریکی را نابود کند. طی این سفر، Aura با پازل های مختلف و شخصیت های جالبی روبرو می شود.
Aura در این سفر تنها نیست و دوست آتشین او با نام Igniculus همراهش خواهد بود و داستان بازی از طریق دیالوگ بین Aura با همراهانش روایت خواهد شد. منبع الهام این بازی فیلم های سینمایی آقای Hayao Miyazaki از جمله Spirited Away و Howl’s Moving Castle است.
Child of Light یک بازی پلتفرمر دو بعدی می باشد که در هنگام نبردها از عناصر بازی های سبک JRPG بهره می برد. مبارزات نوبتی خواهد بود و هنگامی که نوبت Aura می شود زمان متوقف می شود تا بازیکن فرامین لازم برای اجرای جادو ها و حملات را بدهد. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، نوار پایینی به دو قسمت “wait” و “cast” تقسیم شده است. اگر شما در قسمت cast حمله خود را اجرا کنید، می توانید حملات دشمن را دفع کرده و او را به اول نوار بفرستید:

Child-of-Light_09-10.jpg

در بحث زمان نیز Igniculus می تواند آن را هنگامی که دشمنان در حال آماده سازی حمله هستند، کند کند. این بازی دارای حالت co-op نیز است و نفر دوم در نقش Igniculus قرار خواهد گرفت و می تواند نبرد و گشت و گذار به Aurora کمک کند.
Child of Light با موتور UbiArt که قبلا در Rayman Origins و Rayman Legends استفاده شده بود ساخته خواهد شد

10456839683379358830.jpg

95173723077660096983.jpg

بازی به صورت دیجیتالی برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, Wii U و PC در سال 2014 عرضه خواهد شد. :D

تریلرها که جناب آکیبا لطف کردن و آپلود نمودن :D

تریلر 1 تریلر Announce کردن بازی :D
تریلر 2 تریلر مربوط به گیم پلی و ساخت بازی :D

تریلرها رو که امیر آکیبا داد ، کل اطلاعات هم که مربوط به خبر A.R.A.$.H بود ، نقش من چی بود این وسط :-? با تشکر از این 2 نفر :D

[h=1]تصاویر بازی Child of Light[/h]

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
این موتور UbiArt عالیه! :x
طراحی و گرافیک ریمن واقعا قشنگ بود!
ولی Child of Light رسما نهایت هنره:x انتظار برا بازی واقعا سخته:x

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
این موتور UbiArt عالیه! :x
طراحی و گرافیک ریمن واقعا قشنگ بود!
ولی Child of Light رسما نهایت هنره:x انتظار برا بازی واقعا سخته:x
نمیدونم جریان چیه ولی مثل اینکه هرکی با این موتور بازی میسازه بازی به صورت خودجوش از نظر هنری هم خیلی خفن میشه :x :bighug:

هنر تو ریمن بیشتر بود b-) :D

ولی بیشوخی از الآن من میتونم روونی بیش از حد بازی رو تضمین کنم :D بازی بت میدن اینقدر که روغنکاری شده و روونه یه وجب روغن هم روشه :D

Preview از بازی توسط دوستان GT : watch?v=s1SCxH9NBlE

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
و این هم احتمالا آخرین بخش از پشت صحنه ی ساخت بازی! :x
https://www.mediafire.com/?8h8bqm6khm3tdj6

در مورد داستان و Aurora (شخصیت اصلی بازی و به قول خودشون(فرانسوی ها) اُغوغا :-" ) میباشد!
---
لیست تروفی ها و اچیومنت های بازی هم اومده! اینکه چه میباشد رو ندیدم، اما 16 برنز و 4 تروفی مخفی میدارد! (البته لیست تروفی های نسخه ی PS4 اومده :d ) اما اونطرف، 27 اچیومنت داره! تا حالا ندیده بودم لیست تروفی و اچیومنت بازی انقدر تفاوت داشته باشن! معمولا PS یک تروفی بیشتر داره،اونم پلات ـه! :d

5 روز دیگه تا عرضه ی بازی:bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر